• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Opis gangu.

Zaczęty przez gajdiicks, Lipiec 25, 2013, 21:49:21 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

gajdiicks

Co wy na to by po kliknięciu w dany gang wyskakiwał opis gangu, wszystko byłoby jasne w opisie każdy mógłby przedstawić wymogi co do rekrutacji oraz inne rzeczy.

Można by było też dla tych którzy są w gangu powiększyć okno ogłoszenia. Jest dość mało tam miejsca i nie da się wszystkiego poprawnie wyjaśnić i przedstawić informacji.

Pisałem do admina w grze kazał mi zrobić temat więc jest ... proszę o wasze spostrzeżenia.

Pozdrawiam :)

danielos112

No można by zrobić więcej miejsca na ogłoszenia gangowe . A opis gangu ?  Raczej nie
Napisz sobie w opisie kto ma składać podania i git ;)
V.I.P

Don Tusk

Ale prywatny opis szefa gangu to prywatny opis szefa gangu; opis gangu to opis gangu - szef się może zmienić.
Popieram

dyndekk


gajdiicks

Szkoda że tak mało osób się wypowiedziało, więc proszę Admina o rozpatrzenie mojej prośby.

Wyplacalni.p

Problem tkwi w tym, że jak szczałki się wstawi, potem zapisze, nastepnie chcac edytować, to ze strzalek robią się krzaczki.

wiesiekOO7

Jestem za. Powinien być jakiś mały opis gangu: wymaganie jakie trzeba spełniać i co dany gang oferuje.

joker andrze

ois agngu znaczy tam powino yć napisane jakie wymagnia żeby gościa przyjąć

Slaweksebaa1

JA JESTEM ZA !! TEN OPIS BYLBY SWIETNY! KLIKAMY I MAMY WSZYSTKO CO POTRZEBA :)

Wyplacalni.p

#9
Wymagania: Wszystko jest napisane w Forum.
Oferta Gangu: Może być dla tych, którzy znaleźli gang, ale nic o nim nie wiedzą i trują za przeproszeniem Dupe szefowi, a tak po kliknięciu w gang, widzi co gang ma do zaoferowania.

Chociaż ten temat jest po raz kolejny Maglowany i może Admin będzie miał Litość do tego pomysłu i go wprowadzi, albo wrzuci do kosza, gdyż wedlug niego może być zbyt banalny pomysł, ale no cóż.... "DO ADMINA ŚWIAT GANGSTERKI NALEŻY"


admin

Pomysł został zrealizowany w ramach profilu gangu.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl

Wyplacalni.p

Adminie, a może tak poszerzymy o ilość odwiedzin ? Bo to ciekawe ile osób zaglądnęło i odwiedziło ofertę gangu, oraz odczytało ?