• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Notatki

Zaczęty przez Ceri, Sierpień 31, 2013, 12:38:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcesz wprowadzenia funkcji Notatek do Gangsters.pl?

Tak
43 (75.4%)
Nie
13 (22.8%)
Jest mi to zupełnie obojętne
1 (1.8%)

Głosów w sumie: 57

Ceri

Witam,

Myślę, że w grze przydałaby się zakładka, w której moglibyśmy zapisać sobie jakieś notatki.
Działa to w wielu grach w każdej z tego korzystam.
A tutaj to trzeba zapisać sobie jakieś info na telefonie czy gdzieś i nie zawsze ma się do tego dostęp podczas gry.

Myślę, że sprawa fajna a roboty mało :) Jakieś jedno pole dodatkowe w bazie, 1 akcja banalna do napisania :)

Pozdrawiam,
Ceri

danielos112

Jak najbardziej za :) Takie notatki są bardzo przydatne dla niektórych osób :)
V.I.P

wiesiekOO7


Don Tusk


Wyplacalni.p

chociaż mnie się one do niczego nie przydadzą, ale innym pewnie tak, więc nie mowię że nie, ale tylko ze mi nie są potrzebne.
Jakby to przeszło, to proszę Admina o nie włączanie mi notatków.
Pozdrawiam

Slaweksebaa1

Cytat: Wyplacalni.p w Wrzesień 01, 2013, 21:33:34 PM
chociaż mnie się one do niczego nie przydadzą, ale innym pewnie tak, więc nie mowię że nie, ale tylko ze mi nie są potrzebne.
Jakby to przeszło, to proszę Admina o nie włączanie mi notatków.
Pozdrawiam


W takim razie nie potrzebnie sie udzielasz. jestem na tak mialbym gdzie zapisac majle z moich 9 kukiel ;D

Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 07, 2013, 18:52:04 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Wrzesień 01, 2013, 21:33:34 PM
chociaż mnie się one do niczego nie przydadzą, ale innym pewnie tak, więc nie mowię że nie, ale tylko ze mi nie są potrzebne.
Jakby to przeszło, to proszę Admina o nie włączanie mi notatków.
Pozdrawiam

W takim razie nie potrzebnie sie udzielasz. jestem na tak mialbym gdzie zapisac majle z moich 9 kukiel ;D

Notatnik ma każdy System, więc właśnie tam możesz sobie zapisywać swoje  E-Maile, a to co sobie zapiszesz w notatniku, będziesz miał pod ręką na pulpicie, zapisując sobie to bezpiecznie na drugiej partycji np.: D:/

kaziu102


Roberto2303


admin

Czekamy na większą liczbę głosów, obecnie jedynie 3 graczy zgłosiło chęć wprowadzenia tej opcji.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl

Ceri

Cytat: Wyplacalni.p w Wrzesień 07, 2013, 19:35:33 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 07, 2013, 18:52:04 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Wrzesień 01, 2013, 21:33:34 PM
chociaż mnie się one do niczego nie przydadzą, ale innym pewnie tak, więc nie mowię że nie, ale tylko ze mi nie są potrzebne.
Jakby to przeszło, to proszę Admina o nie włączanie mi notatków.
Pozdrawiam

W takim razie nie potrzebnie sie udzielasz. jestem na tak mialbym gdzie zapisac majle z moich 9 kukiel ;D

Notatnik ma każdy System, więc właśnie tam możesz sobie zapisywać swoje  E-Maile, a to co sobie zapiszesz w notatniku, będziesz miał pod ręką na pulpicie, zapisując sobie to bezpiecznie na drugiej partycji np.: D:/

Jeśli korzystasz z 1 komputera nie ma problemu.
Ja na codzień korzystam z 2, czasami jeszcze z innego także wolę mieć notatki w grze.

Slaweksebaa1

Cytat: Ceri w Październik 02, 2013, 22:47:29 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Wrzesień 07, 2013, 19:35:33 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 07, 2013, 18:52:04 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Wrzesień 01, 2013, 21:33:34 PM
chociaż mnie się one do niczego nie przydadzą, ale innym pewnie tak, więc nie mowię że nie, ale tylko ze mi nie są potrzebne.
Jakby to przeszło, to proszę Admina o nie włączanie mi notatków.
Pozdrawiam

W takim razie nie potrzebnie sie udzielasz. jestem na tak mialbym gdzie zapisac majle z moich 9 kukiel ;D

Notatnik ma każdy System, więc właśnie tam możesz sobie zapisywać swoje  E-Maile, a to co sobie zapiszesz w notatniku, będziesz miał pod ręką na pulpicie, zapisując sobie to bezpiecznie na drugiej partycji np.: D:/

Jeśli korzystasz z 1 komputera nie ma problemu.
Ja na codzień korzystam z 2, czasami jeszcze z innego także wolę mieć notatki w grze.
A ja 2 kompów , lableta i fona. wiec też jestem za :)

Niesiolowski Pan

Też jestem ZA.

-fajny pomysł, warty realizacji  :D

Niesiolowski Pan

Cytat: govanni w Listopad 10, 2013, 20:04:25 PM
Jestem tez za wprowadzeniem takiej opcji,ale osobiście uważam że lepszą opcją by było wprowadzenia do banku opcji zwiększenia limitu do 20 mil bo ten max co jest obecnie jest stanowczo za mały ..Na przykład dodatkowo 10,15 i 20 było by super bo z odłożonej kasy jeszcze by leciały odsetki...

  -to też ciekawy pomysł, myśle że warto byłoby zrobić osobny wątek i głosowanie na temat limitów w bankach.

norweg