• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Klikaj w reklamy - otrzymuj bilety.

Zaczęty przez zabek05, Wrzesień 01, 2013, 16:23:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zabek05

Nie każdemu chce się wbijać refy albo nie potrafi tego, więc wymyśliłem sposób na darmowe bilety dla graczy oraz dodatkowy zarobek dla admina :)

W wielkim skrócie napiszę, jak ma to wyglądać:
Specjalny skrypt miałby za zadanie rozsyłać na PW - do tych, którzy się zgłoszą do admina - linki reklamowe (oczywiście z poszanowaniem bezpieczeństwa komputerów graczy, najlepiej codziennie po kilka w jednej wiadomości).
Za kliknięcie w każdą reklamę otrzymujemy od 1 do 3 pkt.
50-100 pkt (w zależności od woli administracji) można wymienić na 1 bilet. To nie jest dużo, ale administracja też coś musi z tego mieć :)

Teraz policzmy zyski Wasze i administracji:
Ktoś zamówi u admina wysłanie 50k wiadomości z reklamą, z czego co najmniej 90% będzie klikniętych (reklamy nie będą rozsyłane do wszystkich, więc jest pewność, że zdecydowana większość będzie codziennie klikać).
Admin policzy sobie za to jakieś 3000 zł.
Wg moich przewidywań, 1 bilet (o wartości 1 zł) można będzie dostać za 30 kliknięć.
Tak więc admin straci na biletach 50000/30 = ok. 1700 zł, a zyska na reklamie 3000 zł, tak więc jest 1300 zł do przodu.
Teraz załóżmy, że będzie klikać jakieś 1000 osób. Na każdego przypada 50 linków z reklamą. Każdy dostanie po 1-2 bilety za darmo :)

Coś takiego istnieje (samodzielnie) w Czechach, i podobno odnosi duże sukcesy, a także w Polsce.

Co Wy na to? :D


c4ash

W sumie... My klikamy w reklamy, przez co mamy punkty i np. bilety, a admin za reklame tez inkasuje sumke na konto.. Ciekawa opcja, ciekawa.

gajdiicks

lipa ... ja tam nie chce żadnych reklam :>

1000 osób kliknie ? ciekawe ... bo ilość graczy online nie pokazuje prawdziwej ilości graczy online ponieważ jest to bardzo mała liczba w jeden dzień miałby do 100 wejść i nie zarobiłby na tym 3k. Masz złe dane i przeliczenia też.

Wyplacalni.p

Cytat: gajdiicks w Wrzesień 08, 2013, 21:34:04 PM
lipa ... ja tam nie chce żadnych reklam :>

1000 osób kliknie ? ciekawe ... bo ilość graczy online nie pokazuje prawdziwej ilości graczy online ponieważ jest to bardzo mała liczba w jeden dzień miałby do 100 wejść i nie zarobiłby na tym 3k. Masz złe dane i przeliczenia też.

ale to tylko sugestia, nikt nikomu nie każe wprowadzać, a to  admina swiat, więc to on tu rządzi i sam zdecyduje czy to wprowadzi ;)

Slaweksebaa1

Admin tylko i wylacznie chce zeby gangsters byl rozsyłany a nie jakies inne rzeczy

feanorr

Bez jaj, nie chcę spamu reklamowego na pw.

Idiotyczny pomysł.

Wyplacalni.p

Cytat: feanorr w Wrzesień 09, 2013, 21:08:30 PM
Bez jaj, nie chcę spamu reklamowego na pw.

Idiotyczny pomysł.

przecież nikt tu nie mówi o tysiącach reklam, co najwyżej 10 reklam na dobe i dzięki temu zbiera się punkty, które można wymienić na Bilety ;)
Z mojej obserwacji to tak wygląda ;)

zabek05

Cytat: feanorr w Wrzesień 09, 2013, 21:08:30 PM
Bez jaj, nie chcę spamu reklamowego na pw.

Idiotyczny pomysł.

A poza tym, jak chcesz włączyć się do programu, to zgłoś się do admina, on nie będzie tego wysyłał do wszystkich 80k graczy.

Wyplacalni.p

Zresztą jakby admin to wprowadził, to byś musiał się podpisać, czyli że admin robi UMOWĘ, w której sam decydujesz czy WYRAŻASZ ZGODĘ na reklamy, czy też nie, a więc jeśli klikniesz że nie zgadzasz się na reklamy, to zaznaczasz pole że NIE ZGADZAM SIĘ NA PRZYSYŁANIE MI REKLAM.

Tak więc nie musicie się martwić o niechciany spam.


Manchuckster

Każdy pomysł na to by zdobyć bilety jest dobry. Ten jest tym lepszy, że admin może na nim jeszcze zarobić.

Jestem za

admin

Jedną z głównych idei przyświecających tej grze to brak reklam.
Czystość gry pod kątem reklam jest dla nas priorytetem i pomysł na pewno nie zostanie wprowadzony do gry.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl