• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

wiem że wyjdę na kretyna

Zaczęty przez zibi.devil69, Wrzesień 04, 2013, 18:34:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zibi.devil69

ale jak mam chętnych to jak ich przyjąć do gangu ?Najlepiej krok po kroku.

zabek05

Napisz im, oni muszą się zgłosić.

Wyplacalni.p

Napisz do nich jak nazywa się twój gang i gdy się zjawią to naciśnij zielone kółko z haczykiem przy nicku, a ich będziesz miał już w gangu, a jeżeli sie nie wyświetla zaden nick, to ich nie ma, to wszystko w Siedzibie Gangu.

Manchuckster

Masz rację co do tematu  ;)
Zadając takie pytania nie możesz być szefem.
Ta tak jak by prezydent kraju nie wiedział co jest stolicą państwa lub kto jest przewodniczącym RM

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Wrzesień 09, 2013, 20:16:09 PM
Masz rację co do tematu  ;)
Zadając takie pytania nie możesz być szefem.
Ta tak jak by prezydent kraju nie wiedział co jest stolicą państwa lub kto jest przewodniczącym RM

Ha ha ha ha Właśnie ! ;)

artur000000

Widze ze wy wszystko wiedzieliscie od razu. Jak ktoś jest nowy albo nigdy nie miał gangu to nie musi nagle wsyzstkiego wiedziec;]

Wyplacalni.p

Tyle że jak pierwszy raz grałem, to zarejestrowałem się na forum dopiero po dobrym ok. miesiącu ;)

Manchuckster

Cytat: artur000000 w Wrzesień 11, 2013, 08:31:58 AM
Widze ze wy wszystko wiedzieliscie od razu. Jak ktoś jest nowy albo nigdy nie miał gangu to nie musi nagle wsyzstkiego wiedziec;]

Wybacz, ale czasami czepiam się pojedynczego słowa. Tym razem słowem, na które zwracam szczególną uwagę to słowo NOWY .
"Jak ktoś jest nowy (...)" Jeśli ktoś jest rzeczywiście nowy to zgodzę się z Tobą, ale nie jak gra ponad trzy miesiące i ma 131 poziom, to raczej taki gracz nie jest już nowy. Ja szybciej się edukowałem pod tym względem.

seba069

wyszedłeś - zrób sobie 10 profili i się nie będziesz pocił w szukaniu ludzi :)