• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

95 biletów lub 100 biletów za 47,9 pln to dużo lepsze rozwiązanie :)

Zaczęty przez marekpp4, Październik 04, 2013, 21:36:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

marekpp4

Gdyby było 5-10 biletów więcej za te 47,9 pln to pewnie bym skorzystał ale w takiej sytuacji stwierdzam że ta kra mało aktywnie się rozwija i musi być jakiś większy przełom żeby coś się ruszyło bo inaczej gangsters.pl pozostanie pustą stroną w niedalekiej przyszłości

MaciaseK

szczerze? twierdze ze po czesci masz racje :) hociaz te 5 biletów wiecej by troche robiło i mysle ze gracze by chetniej to kupywali bo wiedzieli by że na tym zyskaja wiecej :)

kaziu102

to był ogólnie mój pomysł z tymi biletami ale miało byc 100 biletów za 44,90 a nie marne 90 i to za 47,90 zł nie dosc ze malo biletów to taniej o złotówke to mi dopiero udogodnienie...zeby jeszcze równe 100 było to oki ale w sumie nie opłaca sie w takim wypadku.

marekpp4

Dlatego proponuje 5-10 biletów żeby do tego dorzucili
Ponieważ nikt na tym nie straci i wszyscy zyskują

Ndmaz

Popieram, wszędzie większe opakowania sa tańsze, ale...
pazerność adminów osiąga szczyty...
5, 15, 23, 34, 45, 56, 66, 69, 71, 79

MaciaseK

Cytat: Ndmaz w Październik 04, 2013, 21:54:04 PM
Popieram, wszędzie większe opakowania sa tańsze, ale...
pazerność adminów osiąga szczyty...

ten wątek to nei cel narzekania na administracje tylko pomysł a zarazem prosba o zwiekszenie tej liczby biletów

Mpowerek

+10 bilo do tego byloby spoko :) moznaby czesciej sobie przelewik zrobic :)

marekpp4

Może nie pazerności ino trochę im zabrakło kreatywności ale od tego my jesteśmy
Dzięki za wypowiedz i dopisze do tego ze to mały krok dla Adminów ale większy dla graczy niby kilka biletów nie jakieś wyimaginowane liczby ze 150 czy 200 za 50 zeta bo rozumiem że każdy chce zarobić ale przykładowo im więcej chcesz osiągnąć tym więcej biletów musisz wymienić
i moim zdaniem to byłby najlepszy kompromis Pozdrawiam i proszę o Wypowiedzi co o tym sadzicie :)   

Niesiolowski Pan

potwierdzam, ze jest ogolnie o wiele wiele za drogo.
W czasie, kiedy codziennie powstaja nowe gry i trzeba ostro walczyc o utrzymanie starych graczy u siebie -dziwie sie bardzo...
Gdybym ja byl wlascicielem tej gry, to sukcesywnie obnizalbym cene za bilety, powoli ale ciagle w dol  :)
-wydaje sie, ze dobra konkurencja moze wymusic zmiany, ale co bedzie jezeli konkurencja po prostu odbierze wszystkich aktywnych graczy?
Nie wiem, warto pomyslec nad tym  ;)

Ndmaz

Cytat: MaciaseK w Październik 04, 2013, 21:57:52 PM
Cytat: Ndmaz w Październik 04, 2013, 21:54:04 PM
Popieram, wszędzie większe opakowania sa tańsze, ale...
pazerność adminów osiąga szczyty...

ten wątek to nei cel narzekania na administracje tylko pomysł a zarazem prosba o zwiekszenie tej liczby biletów

Co nie zmienia faktu ze popieram.
Tylko czemu taki zasadniczy się zrobiles ?  ;)
5, 15, 23, 34, 45, 56, 66, 69, 71, 79

Dziki Baca

powiem tak logika nakazywał że im większa wpłata to więcej biletów czyli 5, 10, 15 45 i dalej idąc tym ciągiem można rzec pasowało by 105. Ale większa wpłata też było by dobre obecnie gram w grę gdzie maksymalna wpłata wynosi 200 pln i w porównaniu z najniższa jest prawie 200% przebicia. Admin się tu nie postarał te dwie szare komórki mu się zderzyły 1 raz ale 2 się już nie dały rade :)

marekpp4

Ale tak ogólnie uważam że z każdym da się dogadać :)
wystarczą dobre argumenty
Zobaczymy co zdziałamy  na pewno nikt na tym nie straci a zawsze warto spróbować
Do odważnych świat należy !!!

ronin27

wg mnie jest ok
rownie dobrze mozemy narzekac ze za 24,9 jest tylko 45 bilo a nie 50
pomysl bardzo dobry bo wiem ze wiele osob robi przelewy za 100 zeta wiec zamiast klikac 4 razy to eraz tylko 2 przelewy sie robi
pomysl jak najbardziej trafiony
a wy nie badzcie pazerni;)

MaciaseK

Cytat: Ndmaz w Październik 04, 2013, 22:01:07 PM
Cytat: MaciaseK w Październik 04, 2013, 21:57:52 PM
Cytat: Ndmaz w Październik 04, 2013, 21:54:04 PM
Popieram, wszędzie większe opakowania sa tańsze, ale...
pazerność adminów osiąga szczyty...

ten wątek to nei cel narzekania na administracje tylko pomysł a zarazem prosba o zwiekszenie tej liczby biletów

Co nie zmienia faktu ze popieram.
Tylko czemu taki zasadniczy się zrobiles ?  ;)

mam funkcje moda wiec od czasu do czasu musze zareagować :) a zreszta jak juz pisałem wczesniej to nie watek z narzekaniem na administracje, jak jzu chcesz ponarzekac to masz go w innym dziale :)

pazora

Moim zdaniem z punktu widzenia graczy ktorzy nie kupuja biletow ale zdobywaja je w inny sposob (gry forumowe, rankingi itp) to pomysl kompletnie nie trafiony. Z punktu widzenia graczy ktorzy je kupuja to najlepiej 150 bilo za 5 dyszek i wtedy bomba. Jesli chodzi o admina to mysle ze kompletnie nie w te strone podaza bo ja dalbym 50 bilo za 10 zl dla tych ktorym sie nie przelewa 200 za 25 zl i np 800 za 5 dyszek a wowczas pomyslcie jak gra poszlaby do przodu (o czym wszyscy gracze marza) i ilosc kupowanych biletow (o czym powinien chyba admin marzyc).