• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

LIMIT BANÓW na G1 i G2

Zaczęty przez Słoń72, Listopad 22, 2013, 17:17:07 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Słoń72

witam,jest pewna propozycja od moderatorów-
Limit Banów,moderator ma mozliwość sprawdzenia czy dany gracz przekroczył ten limit(np. w ciągu miesiąca 10 bez względu na ile otrzymał) i na 30 dni bana by otrzymywał bez  interwencji Admina
Może wtedy by zapanował spokój na czacie

PauloDE

jestem za tym ja... moja matka, ojciec a nawet pies którego nie mam

Słoń72

Cytat: Słoń72 w Listopad 22, 2013, 17:17:07 PM
witam,jest pewna propozycja od moderatorów-
Limit Banów,moderator ma mozliwość sprawdzenia czy dany gracz przekroczył ten limit(np. w ciągu miesiąca 10 razy bez względu na ile otrzymał) i na 30 dni bana by otrzymywał bez  interwencji Admina
Może wtedy by zapanował spokój na czacie

broliqe

w 100% sie zgadzam ;)
aczkolwiek 30dni bana to dla niektórych nadal za mało!

grant

Popieram! (broliqe jeszcze można zwiększyć ten okres 30 dni na np. 60 :) wszystko można dopracować, pomysł świetny!)

kosti1986

Pan tej gry jest za, czyli przeszło :D

NikaXX

1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

Miron

również sie pod tym podpisuje

lukimaster

 A Tata Marcina mówi że to dobry pomysł ;)

100% na tak

zabaakrr


Niesiolowski Pan

ja jestem przeciwny: z tego powodu że zdarzają się niesłuszne bany od modów.
Jak wiadomo, moderatorzy maja grono stałych "kolegów" których nigdy nie banują za ewidentne łamanie regulaminu, a z drugiej strony mają swoje antypatie -dla których wręcz naciągają zasady.

Moim zdaniem najpierw należy wprowadzić mechanizm kontrolny dla działania moderatorów. Teraz gracz niesprawiedliwie zbanowany jest całkowicie bezbronny, nie ma drogi odwoławczej.
W innych grach są takie rozwiązania, że do bana musi być dołączony screen z przewinieniem gracza -daje to możliwość obrony gdyby ban okazał się niesprawiedliwy, a dodatkowo studzi zapędy do niesłusznego banowania. Dodatkową opcją jest tam możliwość wysyłania screenów robionych przez samych graczy i administracja gry może zbanować takiego gracza którego nie "wyłapał" moderator, a np. uprzykrzał grę innym podczas nieobecności moderatorów.

-Reasumując: jestem całkowicie przeciwny tej propozycji, bo poszerza tylko pole do nadużyć ze strony moderatorów.

Słoń72

#11
Ciebie Niesioł nikt nie pytał o zdanie i Tobie podobnych lewych kont.Akurat kukłom najbardziej by to nie odpowiadało-zwłaszcza tym które najczęściej są banowane.

Cappone

Bardzo dobry pomysł  ;D Jestem za ;D

hakers@op.pl


ego31