• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

TOPKA

Zaczęty przez kaziu102, Styczeń 06, 2014, 21:32:53 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaziu102

Co powiecie na pomysł zeby do spec tura wchodzili tylko gracze z TOP 10 a nie jak jest do tej pory TOP 25. Byłoby to oczywiscie TOP 10 z biznesu i poziomu, moze wreszcie większa ilosc graczy starałaby sie aby te 3-4 turki dziennie zagrac i utrzymac dobra pozycje w 3M rankingu ??? Wydaje mi sie ze nie jest to zbytnio sprawiedliwe gdyz gracz np z 15 pozycji z biznesu ma praktycznie pewne spec tury przez ok 6-9 msc nie grajac kompletnie nic. Gorsi gracze mieliby wieksze szanse w takim przypadku.
Drugim pomysłem jest takze wieksza nagroda (nie jak do tej pory mega przepasc) za miejsce w rankingu pojedynków i np od miejsca 11 do 20 zamiast marnych 6 biletów zeby było chociaz z 15 bilecików, a takze ranking hazardu zeby TOP 10 była bardziej opłacalna i np od miejsca 6 do 10 tez minimum 15 biletów zawsze byłoby o co wlaczyc.

NikaXX

jestem jak najbardziej za :) chyba juz kiedys byl podobny temat :)
1* 3* 7* 12* 15* 18* 29* 37* 40* 69

patryk456

Ja również jestem jak najbardziej za ;)

rydzyk

tez jestem za ale chyba wszyscy wiemy co z tego bedzie..

Manchuckster

Ale jakby miał 24 miejsce w biznesie lub poziom to byś nie wystąpił z takim pomysłem.
Niby nie mam tyle zarobków co top 25 ale jednak sporo kasy musieli wydać by tam się znaleźć więc niech chociaż coś mają ze swojej inwestycji.

kranjec

Witam,
pomysł raczej do nie realizacji, gracze z TOP 25 będą zawsze w specjalnym turnamęcie, nie wydaje mi się aby administracja zgodziła się na pomysł aby skrócić TOP-ke do 10.
Jestem za zwiększeniem nagród, nie chodzi o nagrody rzeczowe ale o nagrody w postaci biletów. Zwiększenie puli biletów do łapówek bardziej by zachęciło graczy z niższym lvl.


Pozdrawiam, kranjec

kaziu102


"Ale jakby miał 24 miejsce w biznesie lub poziom to byś nie wystąpił z takim pomysłem.
Niby nie mam tyle zarobków co top 25 ale jednak sporo kasy musieli wydać by tam się znaleźć więc niech chociaż coś mają ze swojej inwestycji."

Poziom mam 35 a do 24 brakuje mi 26 lvl wiec jak sie Manchuckster orientujesz to jest 1 dzien na wbicie. a bzines jestem 19 wiec do czego zmierzasz ??? 

Absolut

To może spectura dla top2?

Adi89

Do turnieju specjalnego powinni wchodzić tylko gracze z rankingu pojedynków i rankingu 3 miesięcznego,każda inna klasyfikacja jest krzywdząca i zniechęcająca do gry aktywnych graczy.

kaziu102

Tez popieram taki pomysł co Adi89 jestem zaaa :)

ixat32

Popieram wypowiedź Adi89-tylko taka opcja powinna być i jest sprawiedliwa.

prpablo

zgadzam sie z adim ;)

Manchuckster

Cytat: Adi89 w Styczeń 08, 2014, 08:55:17 AM
Do turnieju specjalnego powinni wchodzić tylko gracze z rankingu pojedynków i rankingu 3 miesięcznego,każda inna klasyfikacja jest krzywdząca i zniechęcająca do gry aktywnych graczy.

No i ten pomysł jest dobry i najuczciwszy.

kranjec

Cytat: Manchuckster w Styczeń 08, 2014, 19:45:41 PM
No i ten pomysł jest dobry i najuczciwszy.

Witam,
tak kolego, to by dobre było, ale nie zapomnij że administrator zrobił te specjalne tournamęty z myślą dla najlepszych z TOP 25 poziom & biznes aby wynagrodzić ich za wkład w grę.


Pozdrawiam, kranjec 

seboltsn

Jestem za tym aby do speca wchodzili tylko gracze z TOP pojedynków. Jeśli nie dałoby się tak to przynajmniej TOP 10 z biznesu i poziomu a nie TOP 25 jak pisal Kaziu.