• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wstrzymywanie wypłat z gangu czyli bicz na nieuczciwych graczy

Zaczęty przez GrAz, Maj 25, 2014, 22:08:09 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

GrAz

Jak wiadomo często gęsto trafiają się gracze bez honoru którzy wchodzą i nie wpłacają ustalonej wartości kasy do gangu tłumacząc się przeróżnymi wymówkami od choroby swojej (umysłowej) przez kataklizmy po najazdy Marsjan. Co jest szalenie nieuczciwe względem wszystkich graczy w gangu.

Więc proponuje małe rozwiązanie a mianowicie widoczny u szefa, zastępcy i inwestora guziczek zablokuj wypłaty.

Tak by  w razie problemów z graczem dać mu w ten sposób ostrzeżenie zamiast od razu wywalać bo odsetek graczy ma faktycznie przypadki losowe przez które może mieć problemy z kontaktowaniem się i ustaloną składką.

Co o tym myślicie?

wiesiekOO7


c4ash

Tego typu pomysly byly juz wielokrotnie na forum. Jaki efekt?

Nie powiem, jestem za! Bardzo mi sie podoba pomysl tego typu. Ale administracji chyba to nie wsmak :(

GrAz

Bo to dośc duża modyfikacja, Ile osób musi sie wypowiedzieć za by to wprowadzić?

Wyplacalni.p


Slaweksebaa1

Szef też może być nie uczciwy ktoś zapłaci a on mu kasy nie wyda :D miesiac nie bedzie dawał potem bedzie zadał znow zaplaty a co do tego ze nie dawal wyplat to ze zapomnial odklikać czy coś ;d to by musiałoby byc bardziej sprecyzowane ponieważ nie tylko Ci co wchodza do gangu są oszustami , szefowie też.

GrAz

Przecież wpłaty do kasy gangu masz z tego co dostaniesz z gangu więc co Ty piszesz?  :o

Może ktoś ma inny lepszy pomysł dot tej kwestii co zrobić by grało się przyjemniej ukracając nieuczciwe zagrywki?

Wyplacalni.p

#7
Nie dotyczyło by to szefów, ponieważ szef jak uzbiera to wpłaca całość, ale tu chodzi o innych graczy, np nie wpłaci danego dnia, to nastepnego już nie dostanie, ale też trzeba było by zrobić system, by to mogło sprawnie funkcjonować, oraz sprecyzować, czyli w tym systemie była by wpisywana kwota zarobków nie przekraczających 60%, dodatkowo Możliwość Darowizny.

GrAz


danielos112

jestem na nie :)
gangsterskie życie polega na oszukiwaniu między innymi :)
V.I.P

limak

no tak...Ty cos wiesz na temat jak oszukiwac, naciagac i okradac konta

kaziu102


Wyplacalni.p

#12
Cytat: limak w Czerwiec 02, 2014, 16:04:02 PM
Cytat: danielos112 w Czerwiec 02, 2014, 13:17:08 PM
jestem na nie :)
gangsterskie życie polega na oszukiwaniu między innymi :)
no tak...Ty cos wiesz na temat jak oszukiwac, naciagac i okradac konta

On jest jak "Bruce WszechMogący", przynajmniej on sam się w tym widzi ;)

danielos112

V.I.P

limak

chyba zycie frajera, bo normalny i porzadny czlowiek takich rzeczy nie robi