• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

to co irytuje wszystkich graczy...

Zaczęty przez hopkins, Wrzesień 15, 2014, 22:13:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hopkins

myślałem, że sklecisz coś w swoim stylu...
zawiodłem się  :(

ruri

Jestem za,
powinno być 5 adminów nie wiem czy wybierze kogoś z gry czy z własnego otoczenia ale powinno być kilka ludzi co się tym zajmuje jakieś nowe pomysły na grę.

adrian123451251

#17
Cytat: ruri w Wrzesień 17, 2014, 22:33:53 PM
Jestem za,
powinno być 5 adminów nie wiem czy wybierze kogoś z gry czy z własnego otoczenia ale powinno być kilka ludzi co się tym zajmuje jakieś nowe pomysły na grę.

Zgadzam się  tylko to muszą być osoby co świetnie programują i tworzą różne skrypty bo siądzie taki co nic nie umie i tyle że mamy nowego adma  :P

hopkins

Cytat: ruri w Wrzesień 17, 2014, 22:33:53 PM
Jestem za,
powinno być 5 adminów nie wiem czy wybierze kogoś z gry czy z własnego otoczenia ale powinno być kilka ludzi co się tym zajmuje jakieś nowe pomysły na grę.

pewnie... od razu 50...
im więcej adminów tym więcej ryjów do podziału...
widzę, że niektórym obce są zasady ekonomii i zarządzania działalnością gospodarczą  ::)

adrian123451251

Szczerze to jeżeli nie będzie nowości w grze to nie przyciągnie do gry starych jak i nowych graczy którzy stanowią niezłe źródło kasy.

hopkins

sądzę, że kto w tą gre się wkręcił to już się nie wykręci..
odejdzie 10 starych, przyjedzie 10 nowych..

adrian123451251

W większości mówiąc o starych graczach to tak naprawdę osoby które wydały na tą grę kasy i szkoda by było po prostu przestać grać.

blitz1942

Czekam już 18 dni na pomoc administracji w odzyskaniu dostępu do konta "blitz1942" nic nie pomagają. Chyba za dobrze mają :D

prpablo

hajsik sie zgadza na reszte olewka widze  8)

hopkins

ADMIN!!
odpiszesz czy nie?!
jaj nie masz gościu!!