• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

SV Gangu

Zaczęty przez broliqe, Styczeń 09, 2015, 16:49:14 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kamfora123


pandokti

Jak najbardziej za, ale by wystarczyło tylko okienko do zliczania SV te do minimalnej ilości do przejęcia dzielnicy nie ma sensu :) gang by przejmował co chwila dzielnice...

danielos112

V.I.P

kieliszek


Sonczi


ixat32

Być może będę jedyny ale nie popieram tego pomysłu,to zbyt daleko idące ułatwienie.

broliqe

Cytat: ixat32 w Styczeń 10, 2015, 15:02:12 PM
Być może będę jedyny ale nie popieram tego pomysłu,to zbyt daleko idące ułatwienie.
Ixat, grając w gangstersa ładnych parę lat nauczyłem się jednego :D
większość gangsterów jest albo zbyt leniwa albo nie zna matematyki nie wiem jak korzystać ze wzorów :)
także uważam że takie ułatwienie jest jak najbardziej na miejscu

Mastach


pnk_skalpel

ja bym zajął się tematem działek albo rozbudową większej ilości dragów w gangu. A nie jakimiś pierdołami- Czy naprawdę jest tak trudno obliczyć sv jakie się ma na napad. Proszę nie rozśmieszajcie mnie :)
Jestem na nie ;)
Pozdrawiam

broliqe

no jak dla mnie to dość łatwe zadanie ;)
ale patrząc na co niektórych graczy to podstawy matmy są dla nich czarną magią ;)
też bym chciał rozwoju gry obojętnie w którą stronę  czy to będą nowe dragi czy coś związanego z działkami lub nawet taki głupi licznik SV gangu ;]
po prostu, niech Admini zaczną się wypowiadać na Forum, nad czym pracują ( o ile pracują czy tylko liczą hajs z przelewów)

Slaweksebaa1

jestem za tym zeby dzialki same sie przejjmowaly

kaziu102


edyta_89m

Również jestem za  :D

Dk-133

też jestem za wprowadzeniem tej opcji

pele269

Cytat: pandokti w Styczeń 09, 2015, 23:05:32 PM
Jak najbardziej za, ale by wystarczyło tylko okienko do zliczania SV te do minimalnej ilości do przejęcia dzielnicy nie ma sensu :) gang by przejmował co chwila dzielnice...

Jak wyzej ;)