• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

STRAJK !!!

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Luty 09, 2015, 07:37:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

hopkins

hahaha!! zauważam pewną zależność w odp dla xtra :D
CytatRe: Re: ważna sprawa
odstresuj się adminie i zerknij na dziewczynka17 na
S U .tv
zerkasz czasem na takie stronki? ;)
pozdrawiam.
2015-03-04 23:49:55, Do: admin [admin]
Cytat: [g2] xtra [g2] w Marzec 05, 2015, 06:06:19 AM
Re: Re: Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
dziękuję za zgłoszenie.
Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-03-04 23:50:40, Od: admin [admin]
widocznie admin zdążył się odstresować  ;D

kropa2011

Kuzwa :o strajk strajk !!

anticobarbone

Ja tez sie przylaczam

ElMariachi


boabalboa

Od 23 marca nie pobieram biletow za gang. Nie robie przelewów. Oficjalnie dołączam sie do strajku.

danielos112

V.I.P

kosti1986

Cytat: broliqe w Marzec 03, 2015, 15:59:13 PM
w 105% sie zgadzam ;) od 23 marca 0 kodzenia ^^
Ty baba i tak już od roku nie kodzisz,więc sie nie wypowiadaj :P 8)

sirkompik

No to nie będzie kodził jeszcze bardziej:P

Przemowrc

ja juz napisalem to co mysle chcial bym zeby administracja gry dala odpowiedz pod postem bylo by pieknie

Mazik-Rybnik

Dzisiaj rozmawiałem z Górnikami powiedzieli że nie chce im się pracować i że są z nami chwała im za to !!! Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !Solidarność !

davemirra14

Mnie zastanawia dlaczego admin nawet nie pierdnął w tym temacie, tylko napisał wiadomość do xtra... Obawia się kogoś ?
12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

napoleon69

jak najbardziej popieram, jakies uaktualnienia powinny wchodzic w gre bo tak to sie gra nudzi. Dodam jeszcze od siebie że warto było by wprowadzic cos za wygrany puchar w turnieju bo na ten moment sa one bezuzyteczne. Mogło by byc tak ze za kazdy puchar jest bilet lub 3 puchary jeden bilet, pozdrawiam wszystkich gangsterow.strzała

Regnator

a ja myślę że skoro admin nic nie odpowiedział na wasz wątek tutaj, to oznacza że wasz strajk ma w ... głębokim poważaniu i pewnie ze statystyk mu wyszło, że nawet jeśli starzy gracze przestaną kodzić to nowi nadrobią mu te straty.  I pewnie pomyślał "o fajnie, starzy gracze przestają kodzić, to nowi podłapią okazję do zbliżenia się w statach do starych graczy i zaczą kodzić jeszcze bardziej" :D

[g2] xtra [g2]

Cytat: Regnator w Marzec 08, 2015, 13:52:55 PM
a ja myślę że skoro admin nic nie odpowiedział na wasz wątek tutaj, to oznacza że wasz strajk ma w ... głębokim poważaniu i pewnie ze statystyk mu wyszło, że nawet jeśli starzy gracze przestaną kodzić to nowi nadrobią mu te straty.  I pewnie pomyślał "o fajnie, starzy gracze przestają kodzić, to nowi podłapią okazję do zbliżenia się w statach do starych graczy i zaczą kodzić jeszcze bardziej" :D

jesteś w wielkim błędzie

monicue

Cytat: Regnator w Marzec 08, 2015, 13:52:55 PM
  I pewnie pomyślał "o fajnie, starzy gracze przestają kodzić, to nowi podłapią okazję do zbliżenia się w statach do starych graczy i zaczą kodzić jeszcze bardziej" :D

powiedziałabym że w Wielkim błędzie - weź się zastanów ile taki nowy wpłacić może.? weźmie sobie do serca kupi 90 bil, za 50 zł - nie masz pojęcia o czym piszesz - tutaj idą tysiące złociszy...co miesiąc i teraz się to skończy :)