• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

STRAJK !!!

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Luty 09, 2015, 07:37:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sadoch

jestem jak najbardziej za , trzeba odpuscic finansowanie G2 na czas strajku , to moze spowoduje zmiany w grze na lepsze

prpablo

popieram wszelkie zmiany  :) zero kodzenia z mojej strony  od 23 marca :P

Gural.


adrian123451251

Zgadzam się  z tym strajkiem. Z grą powinno coś się dziać, a nie że odświętnie raz na ruski rok coś zostanie ulepszone bo na pewno nie dodane.

Przemowrc

#34
Cześć wiekszość graczy również mnie  za tak jak xtra jestem na G2 od samego początku jego powstania i zgadzam sie w 100% z postem i frustracją Xtry. Od bardzo długiego czasu na G2 nie ma co robić tzn że ta gra opiera sie tylko na klikaniu co 3 min walki w turkach.

Zgadzam się z nim co do czasu poświęconego na grę ludzie pomyślcie o tym że ja mam prace jak ponad połowa graczy i nie moge sobie pozwolić na klikanie turków. Jestem na gangsters codziennie i jedyne co robie to robie jednego turka dziennie bo po prostu jest to długie i irytujące.

Co do reszy np dział Siłownia jest tak samo nie aktywny jak walki gangów jestem pewien że 95% graczy nie korzysta z gangu ponieważ jest to nieużyteczne i nie opłacalne. Jestem jak najbardziej za wydatki na moją postać w tej grze sięgaja tysięcy złotych to nie są małe pieniądze a ty wy z nich korzystacie ( ADMINISTRACJA) było dużo obietnic z waszej strony i nic z tego nie ma.

Również o was droga administracjo bądzcie bardziej aktywni bo to prawda że macie nas graczy powiedzmy szczeże w DUPIE nie odpisujecie a jak juz do tego dojdzie to z łaski krótko i nie na temat

Z mojej strony ja również przykładam ręke do strajku i już od dziś NIE KUPIE nawet 15 biletów dopóki gra nie bedzię atrakcyjniejsza dzięki i czekamy na zdanie reszty graczy pozdro

silo1992

Oczywiście popieram temat! Czas na zmiany Szanowna Administracjo ;)

TonyMontana

Nareszcie się doczekałem  :) Gra się sypie . Czas wziąć się do roboty Admini.
Zakup biletów z mojej strony już dawno się zakończył.

Strajkujemy !

D3M0TYW4TOR

23/03/2015 przyłączam się do strajku. Czas coś zmienić

sirkompik

No cóż.
Gratuluję pomysłu, podpisuję się pod tym obiema rękoma.
Pozdrawiam.
S.

Henryk321

#39
Wreszcie ktos się wziął za tą grę. Dołączam się do strajku !!
Pozdrowienia dla wszystkich graczy a szczegolnie dla xtry za to, że wziął się za ten caly burdel :)

bartexin


michal12o

jestem za, ale czemu strajku nie rozpocząć od piątku lub poniedziałku tylko za 20 dni?

broliqe

wtedy spec tur się kończy

władysław Różyck


moreno6000

#44
jestem za :) od 23 marca 0 kodzenia :)