• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

STRAJK !!!

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Luty 09, 2015, 07:37:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

Czekamy na kolegę X:)

SlajderOza

Głupia gra internetowa - ciągłe klikanie i zdobywanie cyferek. To chyba jasne, że potrzebne są aktualizacje. Admin ma dalej wy*ebane na tą sprawę, może sądzi że dalej będzie zarabiał mimo strajku. Trzeba poczekać jakiś czas i jeśli TOP-ka rzeczywiście nie będzie kodzić, admin będzie musiał w jakiś sposób zareagować. Chyba że woli zbierać drobniaki od niskolevelowych graczy.

[g2] xtra [g2]

Witam Administrację jak i głównego właściciela świata Gangsters.

Jak zauważyłem nie kiwneliście jakkolwiek palcem na temat który zamieściłem w poście http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=19185.0 , w którym zamieściłem kilka istotnych rzeczy. Wy jako administracja nabraliście wody w usta i schowaliście głowę w piasek.Podejrzewam że bierzecie przykład z naszego rządu na wiejskiej w Warszawie, gdzie siedzą same wieśniaki. Zapewniam Was że słowa dotrzymam...i mam nadzieję że reszta graczy również...dopóki nie będą widoczne zmiany to wy tak naprawdę stracicie ;)Chciałoby sie użyć kilku twardszych słów w waszym kierunku, jednak dzieciak nie jestem. Bez graczy, których w żaden sposób nie szanujecie nie będziecie istnieć wcale...


Pozdrawiam Was serdecznie gracz xtra....STRAJK!!!

[g2] xtra [g2]

Witam wszystkich graczy tego burdelu.

Jak wiadomo od dłuższego już czasu szykowaliśmy się do Strajku , który się jednak rozpoczął w dniu dzisiejszym.
Od dnia 23.03.2015 oficjalnie ogłaszam że zaprzestaję KODZENIE!!! Dotyczy się to:
- wpłat do gangu
- pobieranie opłat za gang w postaci biletów


Z racji tego iż większość graczy poniosła niemałe koszty w grze proponuje opłaty za gang pobierać w postaci doładowań na telefon, bądź bezpośrednio na konto, uprzednio dogadując wszystko w gangach.
Konto plus lub pro w zależności od graczy....to akurat są drobne w porównaniu z wpłatami do gangów.

APELLUJĘ DO WSZYSTKICH....tych mniejszych i tych większych,10-latka jak i 50....PRZESTAŃCIE KODZIĆ !!!

Mam nadzieję że topka za mną.

STRAJK trwa...do odwołania !!! Administracji ruch...


Pozdrawiam gracz xtra

hopkins

Standarowo - również się przyłączam!

sirkompik

To i ja ponownie dołączam.

hopkins

STRAJK!!

Swoją drogą to przeciwko komu strajkujemy?
Nazwa działalności gospodarczej?
Kto posiada prawa do nazwy Gangsters.pl?
Numer KRS, NIP?
Przecież to dane publiczne!
Świadczą nam usługi "duchy"!

PS. w necie można znaleźć szczątkowe informacje...
ale gdzie "gołe" fakty?!

Henryk321

Xtra masz łeb :) jestem za strajkiem !!

Emfa


eli54321

Oczywiście ja jestem cały czas z Wami.... do samego końca :D
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

ciucia24

Jestem z wami i trzymamy się razem:)

Przemowrc

Oczywiście Xtra czekamy na jakich ruch tych pajacyków w góry 0 biletów do odwolania

Nie kadzić
Nie kadzić
Nie kadzić
Nie kadzić

mkp

Poczekamy trochę tydzień dwa i na koncie odczują mniejszy przypływ gotówki może wtedy się wypowiedzą !!!

STRAJK !!!!

W grupie siła

lukimaster

głupia zabawa w rolników i górników ;) ale nikt wam nie zabroni

bawcie sie ;D

ixat32

Chciałem zauwżyć  że wymiana bonusów w obecnej sytuacji  500 bonusów za 1 bilet jest skandalem skoro z 200 bonusów od dziwek podnosi się na 2000 i 500 od biznesów podnosi się na 5000 uważam ze teraz za jeden bilet powinno się kupić 5000 biletów.