• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Co dalej 2

Zaczęty przez sirkompik, Kwiecień 15, 2015, 23:31:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

Jako iż poprzedni wątek został zamknięty, tutaj ponawiam swoją prośbę do administracji.
Jako gracz i zapewne nie tylko ja, chciałbym być informowany o tym, nad czym pracuje administracja.
Tak jak powiedziałem wcześniej. Chodzi mi o informację na temat najbliższych wprowadzanych aktualizacji oraz bieżące uzupełnianie tego wątku.
Dziękuję.
S.

monicue

ja również chciałabym wiedzieć coś więcej..;)

hopkins

Użytkownicy nie będą informowani o aktualizacjach, planach i statusie prac o nowościach w grze.
Regulamin do tego "nie obliguje"  ::)

siwix

Sorry, ale chwalenie się admina nad czym teraz pracuje, co chce w grze wprowadzić, byłoby z jego strony ekonomicznie ryzykowne.
To tak jakbyś miał firmę i się chwalił konkurencji planami.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

broliqe

Cytat: siwix w Maj 11, 2015, 17:58:01 PM
Sorry, ale chwalenie się admina nad czym teraz pracuje, co chce w grze wprowadzić, byłoby z jego strony ekonomicznie ryzykowne.
To tak jakbyś miał firmę i się chwalił konkurencji planami.
konkurencji ? chyba nie bardzo w tym momencie, my jesteśmy odbiorcami (czyt. klientami) Administracji, poza tym miło by było wiedzieć że pracują aktualnie nad nową grą w kasynie (niespodzianka), bądź będą starali się wprowadzić coś nowego, jakikolwiek zarys prac i orientacyjny czas wprowadzenia.. nic więcej nie wymagamy :P

Majin Vegeta

nie liczcie na zbyt wiele.
tak to jest jak się mało umie, a chce zaistnieć.