• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Atak na Dzielnice

Zaczęty przez adek@96, Lipiec 05, 2011, 07:50:35 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

adek@96

Jak wyżej :) Utrudni to pracę kretom. Moim zdaniem jest to bez sensu ,by każdy członek gangu mógł usunąć atak. w ogóle usuwanie ataku jest bez sensu. Piszcie co o tym myślicie i głosujcie!

konrad451

#1
dla mnie ten temat to porazka..

jak kogos przyjmuje sie to trzeba to przewidziec, ta gra juz calkiem nie mialaby sensu gdyby to wprowadzono

pozdrawiam

Krol_Lasu

Totalna porazka to oddanie w wolne rece mozliwosci odwolania ataku kazdemu.
POPIERAM W 100% pomysl Adka, moj glos brzmi: TAK
Dlaczego pozwalac byle komu odwolywac atak, to po co w takim razie jest pozycja szefa  i zastepcy ???
Podsumowujac:
Na budowie rzadzi Kierownik budowy a nie pracownicy. AMEN

zulatino

Cytat: konrad451 w Lipiec 05, 2011, 08:09:35 AM
dla mnie ten temat to porazka..

jak kogos przyjmuje sie to trzeba to przewidziec, ta gra juz calkiem nie mialaby sensu gdyby to wprowadzono

pozdrawiam


Przewidzieć można, że do toalety się pójdzie w niedługim czasie po wypiciu dużej ilości wody... Podaj nazwę swojego gangu, a zobaczymy czy wszystko przewidzisz :)
Co do pomysłu to szef/zastępca jestem na tak.

adek@96

:) głosujcie dalej, to wasz obywatelski obowiązek :P

bartek123 z G2

moim zdaniem powinien tylko szef usuwać atak a nie każdy gdyż dojedzie za przeproszeniem jakiś fagas do gangu i będzie usuwał gang a punkty ataku łatwo się nie zdobywa więc lepiej jak by tylko szef mógł to zrobić i może zastępca

odchudzamrower

#6
A co sądzicie, żeby kiler mógł taki atak usuwać również? W końcu to on ma zwiększone SV do walki i z tego gang czerpie profity. Skoro przyznajemy komuś rangę "kiler", to powinniśmy mieć do niego zaufanie, a nie tylko po to, żeby SV było większe.

adek@96

do odchudzamrower:
Raczej większym zaufaniem obdarza się zastępce niż killera. killerów może być wielu. Więc raczej tylko szef i zastępca powinni usuwać atak.

sirkompik

ale mi strzyknęło w karku...

radex1234


konrad451

Cytat: zulatino w Lipiec 05, 2011, 09:59:02 AM
Cytat: konrad451 w Lipiec 05, 2011, 08:09:35 AM
dla mnie ten temat to porazka..

jak kogos przyjmuje sie to trzeba to przewidziec, ta gra juz calkiem nie mialaby sensu gdyby to wprowadzono

pozdrawiam


Przewidzieć można, że do toalety się pójdzie w niedługim czasie po wypiciu dużej ilości wody... Podaj nazwę swojego gangu, a zobaczymy czy wszystko przewidzisz :)
Co do pomysłu to szef/zastępca jestem na tak.

podaj swoja Ty lepiej  :)

demon10101993

też jestem na tak hehe   ;D;D;D

sigurd89

Taaak... Koniecznie chcecie żeby któryś z modów zamknął topic za off-top. Usilnie do tego dążycie i patrząc na powyższe wiadomości wierzę, że Wam się uda. Zastanawia mnie trochę po co tworzyć temat, a potem dążyć to tego, żeby został zamknięty ale to już nie moja działka.

Co do anulowania ataku - zagłosowałem na nie. Nie dlatego, że chcę żeby zostało tak jak jest i każdy mógł anulować atak. Fakt, to złe rozwiązanie. Co do tego żeby killer mógł anulować atak też się nie zgodzę, ALE. Ale zastępca już powinien mieć taką opcję.

Cytat: Krol_Lasu w Lipiec 05, 2011, 08:17:15 AM
Totalna porazka to oddanie w wolne rece mozliwosci odwolania ataku kazdemu.
POPIERAM W 100% pomysl Adka, moj glos brzmi: TAK
Dlaczego pozwalac byle komu odwolywac atak, to po co w takim razie jest pozycja szefa  i zastepcy ???
Podsumowujac:
Na budowie rzadzi Kierownik budowy a nie pracownicy. AMEN

Cóż powiem krótko - o ile nie da się w 100% przewidzieć czy kandydat do gangu jest kretem czy nie o tyle BYLE KOGO w ogóle nie należy trzymać w gangu. Czy nie mam racji?

Pozdrawiam
Sigurd

.ORION.