• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

łapówki grupowe

Zaczęty przez joker andrze, Kwiecień 25, 2015, 14:30:40 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

joker andrze

Co wy na to żeby można było wymienić zwykłe bilety na łapówki grupowe  może nie 1=1 ale tak z 3 bilety=1 łapówek gangowych?  Pomysł do przegadania

Jumpers

#1
może i ciekawa opcja można wprowadzić np zamiast tej która jest wgl nieużywana Ilość biletów: 1    2 500 000 zł do Konta    i zamiast tego dać  Ilość biletów: 1    1 500 000 000 000 zł do kasy gangu


Edit:

Poprawiłem lekko nie do łapówek Grupowych a od razu do kasy gangu bo w łapówkach są same bilety do gangu :)

joker andrze

Cytat: Jumpers w Kwiecień 25, 2015, 14:34:43 PM
może i ciekawa opcja można wprowadzić np zamiast tej która jest wgl nieużywana Ilość biletów: 1    2 500 000 zł do Konta    i zamiast tego dać  Ilość biletów: 1    1 500 000 000 000 zł do łapówek grupowych


dobre to też dużo da szczególnie dla mniej rozwiniętych graczy.To by była zmiana którą więcej by zyskali gorsi gracze a nie tylko czołówka

Słoń72

fakt,2 500 000 zł do Konta -to jest zbędne i wątpie żeby ktoś korzystał
jestem ZA

joker andrze

albo jak by się na to nie zgodzili te 2,5bln na konto indywidualne to może lepiej by było dać za 1 bilet za każdy lvl 1mld wtedy jakby ktoś miał np. 400lvl i by wymienił bilet dostałby 400mld a np. gośc co ma 500lvl 500mld niektórym się to przyda

turoseq

Cytat: joker andrze w Kwiecień 25, 2015, 14:50:16 PM
albo jak by się na to nie zgodzili te 2,5bln na konto indywidualne to może lepiej by było dać za 1 bilet za każdy lvl 1mld wtedy jakby ktoś miał np. 400lvl i by wymienił bilet dostałby 400mld a np. gośc co ma 500lvl 500mld niektórym się to przyda
Z tym się nie zgodzę. Będzie za dużo przewagi na niższych lvlach i za mała korzyść na wyższych...
Mam 380lvl, a moje konto jest warte ~10bln. Twoim tokiem, za 30 biletów podwoiłbym wartość swojego konta... Noo, totalnie się z tym nie zgadzam ;)

co do pierwotnego pomysłu... dobra opcja, aczkolwiek kasa mogłaby przestać napływać do adminów, a tego przecież byśmy nie chcieli :P

hopkins

ZA!  ;D
moje 200 obecnych i XXXX przyszłych kukieł cieszy sie na myśl o rozwoju gangu za darmowe bilety  8)

monicue

no bez jaj..;) - takim sposobem myślenia gang będzie można wybudować za FREE - i to w szybki sposób zrobić go na 300-400 mln/h
pomyślcie troszeczkę, odnośnie kukieł - to tak jak Hop pisze - zaraz by się zaczęły tworzenia niesamowitych ilości kukieł w grze tylko po to aby wykorzystywać bilety jakie otrzymujesz z takiej kukły ....