• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

broń,kama i majątki

Zaczęty przez ixat32, Kwiecień 28, 2015, 05:46:04 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ixat32

Zastanawiam się dlaczego w grze można mieć tylko jedną broń,kame i majątek a nie całą ich paletę która oczywiście podnosiła by SV postaci o ten procent jaki jej przynależy.Byłoby bardziej realistyczne.myślę że pomysł jest godny wprowadzenia.Proszę o wypowiedzi na ten temat.

samdashh1

Moim zdaniem średni pomysł.. Raczej tylko opłacalny dla Topki. I wprowadzony raczej nie bd. ;D ;)

ixat32

topka ma SV wyrąbane lewelem to właśnie dla tych mniejszych.

ixat32

#3
prawdziwy gangster nie ma jednej broni czy majątku.
mają po kilka aut,domów i.t.p.
jeśli mozna mieć multum dziewk i biznesów dlaczego nie reszty.
w VIP,e mamy magazyn broni i skład opancerzenia co magazynowac i składować jak masz po jednej sztuce.
jednym z biznesów gangsterskich jest również handel bronią dlaczego go nie wprowadzić ?

yuasu


Scurwiel

ixat, a  okresl się konkretniej, chodzi ci aby dajmy na to można było mieć takiej samej broni kilka sztuk? czy kilka broni po jednej ?

ixat32

#6
Miałem na myśli kilka broni po jednej szt. ale gangi i gangsterzy mają po kilka szt. tej samej broni więc wszystko zależy do głosów i administracji.

nie wyobrażam sobie gangstera bez broni krótkiej ale to i pistolety i rewolwery których jest masa marek i kalibrów przecież nie wszyscy latają z gnatem za 10 bilionów.

Tygrysekxd


kobra123456789

Ja również jestem na tak. Rozkład sił za bardzo się nie zmieni

dawid12


sikor9[g2]


sirkompik

Mi też się podoba.
Faktycznie. Gangsterzy jako tacy, nie mają jednej broni, a w vipie jest skład opancerzenia i broni. Przydałoby się jakoś to wykorzystać:)
Jestem na tak:)

broliqe

cóż..  niby to jest logiczne że gangsterzy mają po kilka broni, kamizelek, majątków itp, ale z drugiej strony z ilu naraz korzysta? z broni ? 2-3 sztuki, kamizelka sorry ale tylko 1 ;) przy majątku można by coś podziałać :)


problem jest tylko taki, bieda zostanie biedą a koksy bardziej odskoczą :)
dodając wszystkie % do SV/SA  powstanie kolejna przepaść

hopkins

Cytat: broliqe w Kwiecień 28, 2015, 10:27:48 AM
cóż..  niby to jest logiczne że gangsterzy mają po kilka broni, kamizelek, majątków itp, ale z drugiej strony z ilu naraz korzysta? z broni ? 2-3 sztuki, kamizelka sorry ale tylko 1 ;) przy majątku można by coś podziałać :)


problem jest tylko taki, bieda zostanie biedą a koksy bardziej odskoczą :)
dodając wszystkie % do SV/SA  powstanie kolejna przepaść

nie inaczej.
w tej grze jest taki problem, że każdy pomysł pomaga topce a udupia noobów.
i nie ważne jak byłby super i kto go wymyśli.
każdy pomysł ma taką wadę - tak została skonstruowana gra.

Wyplacalni.p

JESTEM ZA WPROWADZENIEM MOŻLIWOŚCI KUPIENIA CAŁEGO ARSENAŁU WSZELKICH BRONI, GRANATÓW CZY ŁADUNKÓW TYPU C4.