• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

CO PIĄTY PUCHAR JEDEN BILET DO ŁAPÓWEK

Zaczęty przez napoleon69, Maj 03, 2015, 08:59:32 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

napoleon69

Simano gangsterzy. Wita was stary już Napoleon. Pomysł mam następujący. Cały czas nie rozumiem dlaczego nie ma nic za puchary wygrane na turniejach, naprawde nie można nic za nie wprowadzić, myśle że jakś premia zadowoliła wszystkich grających tu gangsterów. Mój pomysł no co piąty puchar daje jedną łapówke . Jak już wprowadzcie jakieś poprawki do gry to fajnie to cieszy. Gracze grający w kasynie dostali możliwość przygraniecia codzinnie jakis biletow, wię pamietajmy też o tych co wolą pograć na turnieju. pozdro gangsterzy.
A jeszcze jeno szukam dawnych ziomali z gangów,         ..................................
                                                                               KULA

wiktor565

według mnie jest ok ale tez aby było cos np.za 2 i 3 miejsce chodzi mi o puchar jakiś ba wiadome jest to ze jak w turze sa np. sikor i napoleon oraz również ktoś mocny to już nic nie wygrasz a jak masz szczęście to max 2 lub 3 miejsce 

JESTEM ZA  twoim pomysłem i również dodaje swój aby ZA 2 i 3 MIEJSCE TEŻ BYŁY NAGRODY niekoniecznie w postaci biletow jak mowilem na początku, ale nawet te puchary...

grant

Pomysł dobry, ale już widzę krytykę .. POPIERAM wprowadź to administracjo

Majin Vegeta

kolejny pomysł tylko pod topkę  >:(

a ja proponuję zgoła coś innego.
nagradzać biletem za ilość pucharów:
1 - 10 bil
5 - 5 bil
10 - 5bil
20/90(co10pucharów) - 3 bil
120/180(co20pucharów) - 1 bil
200/450(co50pucharów) - 1 bil
500-...(co100pucharów) - 1 bil

wiktor565

to jest pomysl trzeba go zmodyfikować i będzie ok napisałem ze za 2 i 3 miejsce również mogli by cos wprowadzić wszyscy powinni być zadowoleni ... :D

michal12o

Po pierwsze aby było sprawiedliwie powinien powstać ranking dzienny turnamentów. Czemu wyróżnia się jeden dział a drugi nie? Nawet jeżeli administracja nie chce dawać w nagrodzie biletów to przynajmniej pkt bonusu do ringu. 1miejsce = 1000pkt, 2=800pkt, 3=600pkt, 4-10=400pkt 11-25=100pkt.

Majin Vegeta

Cytat: michal12o w Maj 03, 2015, 13:04:18 PM
Po pierwsze aby było sprawiedliwie powinien powstać ranking dzienny turnamentów. Czemu wyróżnia się jeden dział a drugi nie? Nawet jeżeli administracja nie chce dawać w nagrodzie biletów to przynajmniej pkt bonusu do ringu. 1miejsce = 1000pkt, 2=800pkt, 3=600pkt, 4-10=400pkt 11-25=100pkt.

OTÓŻ TO!!
w tym napisałem - zamiast biletów - pkt ringu!!

grant


wiktor565

to na tej samej zasadzie można nagradzać miejsca w danym turze nie koniecznie trzeba tworzyć od razu dzienny ranking według mnie tak również mogą zrobić ale za miejsca w turku a nie za miejsca w rankingu bo ranking znów wzmocni tych którzy dłużej grają...

michal12o

Cytat: grant w Maj 03, 2015, 13:08:40 PM
czekaj aż Ci tyle dadzą michal12o

Biorąc pod uwagę nagrody w hazardzie za ranking dzienny - Miejsce 1 - 5 x Kod Premium, Miejsce 2 - 3 x Kod Premium, Miejsce 4-5 - 1 x Kod Premium - to na moje oko moje typy nie są wygórowane, wiedząc ile trzeba zmarnować czasu by być na pudle w turkach...   

   


grant

racja, myślałem o tych bonusach w ringu co są znacznie mniejsze za wygrane no ale to całkiem inne klikanie :P

Jak najbardziej ZA !  1miejsce = 1000pkt, 2=800pkt, 3=600pkt, 4-10=400pkt 11-25=100pkt.