• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Płatności zza granicy

Zaczęty przez Xdrop, Maj 29, 2015, 07:31:28 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Xdrop

Kłaniam się z góry jak rzadko który, witam i o zdrowie pytam.
Parę dni temu postanowiłem, że wesprę swój gang, kupując Bilety Grupowe.
"90 x Bilet Grupowy [47.90 PLN brutto]"
Niestety mieszkam za granicą i za usługę w "złotówkach" nie jestem w stanie zapłacić.
Poszedłem do banku, popytałem i ... prawie się zesrałem.

Za usługę "bilety grupowe" zapłaciłbym 12 EUR, ale dodatkowe 15 EUR musiałbym zapłacić za operacje bankowe, czyli za to, że mi łaskawie z EUR na PLN zamienili.
Wynika z tego zatem, że za tą kasę którą bym wydał na te Bilety, spokojnie mógłbym kupić nie tylko 90 biletów, ale spokojnie 180!

Jaki z tego wniosek?
Ja na tym trace i Wy (gangsters.pl) na tym tracicie.

Jaka jest moja propzycja?
Hmmm, tak szczerze? Ruszylibyście swoje piękne pośladki w stronę banku, i założylibyście konto europejskie. Takie konto kosztuje 5 zł więcej od normalnego, a wtedy gracze mogli by wpłacać pieniądze z całej europy.

Nie wierzę, żebym był jedynym polakiem, który gra w gangsters.pl poza terenem Polski.

Pyzdrywiym syrdyczny.

sikor9[g2]

Kupuj przez pey-pala zaplacisz tylko za bilety

admin

Są 2 opcje płatności za granicą (obie poprzez PayPal):

1. Posiadanie konta PayPal (i na nim środków) umożliwiających płatność - bez dodatkowych opłat, jednak z nieco mniej korzystnym przeliczniku EUR/PLN niż np. w kantorze.

2. Posiadanie dowolnej karty kredytowej w praktycznie dowolnym banku na świecie i płatność za pomocą PayPal - w takim przypadku PayPal jest pośrednikiem w płatności - bez dodatkowych opłat, jednak z nieco mniej korzystnym przeliczniku EUR/PLN niż np. w kantorze.

Obie opcje są dostępne w sposobie płatności o nazwie: "Paypal i karty płatnicze".

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl