• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Administracjo !!!

Zaczęty przez [g2] xtra [g2], Marzec 24, 2015, 09:29:14 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

[g2] xtra [g2]


Administracjo !!!
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 23, 2015, 23:11:49 pm »
CytujModyfikujUsuń
Witam Administrację jak i głównego właściciela świata Gangsters.

Jak zauważyłem nie kiwneliście jakkolwiek palcem na temat który zamieściłem w poście http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=19185.0 , w którym zamieściłem kilka istotnych rzeczy. Wy jako administracja nabraliście wody w usta i schowaliście głowę w piasek.Podejrzewam że bierzecie przykład z naszego rządu na wiejskiej w Warszawie, gdzie siedzą same wieśniaki. Zapewniam Was że słowa dotrzymam...i mam nadzieję że reszta graczy również...dopóki nie będą widoczne zmiany to wy tak naprawdę stracicie ;)Chciałoby sie użyć kilku twardszych słów w waszym kierunku, jednak dzieciak nie jestem. Bez graczy, których w żaden sposób nie szanujecie nie będziecie istnieć wcale...


Pozdrawiam Was serdecznie gracz xtra....STRAJK!!!
Modyfikuj wiadomość

Manchuckster

#1
Zauważyłem, że administracja cechuje się niekompetencją.
Dostałem bana 5 dniowego za słowo **uj gdzie regulamin przewidywał max 24 godziny blokady, po 4 dniach walki musieli zdjąć bana ale przez to straciłem możliwość typowania w PlusLidze, miałbym obecnie 3 miejsce ale nie chcieli mi uznać typów, od słowa do słowa zablokowali całkowicie moje konto, tylko nie wiem dlaczego nie na forum.
Dałem administratorom do porównania zwrot "**uj" a login gracza RasizmOK i uznali, że moje ocenzurowane słowo naruszyło bardziej regulamin. Żałosne, teraz najprościej było zablokować całkowicie moje konto i są z siebie zadowoleni, myślą, że to koniec walki?

Administracja po prostu widzi jakieś naruszenie a potem sobie do tego dopisuje regulamin i niewygodne posty usuwa

Edit: Konto na forum zostanie zbanowane permanentnie - gracz pomimo wielu ostrzeżeń dalej stosuje wulgaryzmy.