• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Prosimy Admina o Powrót ADRENALINY dla Gangu za Bilety w ok. 10-cio krotnej sile

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Czerwiec 21, 2015, 11:55:58 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

iPtak. To niczego nie wyjaśnia, z tego co nawet się zarobi to i tak idzie w budowę adrenaliny, więc 1 budowa to zaraz 2 BLN.
Cena mogłaby być niższa, albo w budowie ilość wyższa.
Dociskamy Napadami żeby tylko szybko szła ta budowa i było jak najmniej przestojów, mam 4 gangsterów którym pali się grunt pod nogami.
Pewnie masz wyższe staty gangu, nie wiem nie widziałem.
Ile można stukać i stukać by się dorobić, skoro to są walki, to one powinny lepszą korzyść przynosić
Natomiast Obrona która jest dodawana jest nie na miejscu, tłumaczę ci, że obrony nie da sie wykorzystywać, żeby wykorzystywać obronę, trzeba ruszyć tak dzielnice, aby było jak najwiecej to wtedy miało by to większy sens, ale nie ma i nie będzie miało.
Admin powinien zamienić obronę na adrenalinę, adrenalina byłaby 2x wyższa, obrona jako nagroda jest BEZSENSOWNA.
Tobie to nie przeszkadza i jesteś przeciwny, a mnie to przeszkadza bo stoi sie w miejscu, a w gangu nic sie nie da robić.
Weź pod uwagę w prawdziwym życiu gangstera, tam zawsze coś się dzieje:
Jedzie busem tłustych gangsterów, zobaczą jakąś dziewczynę, porywają, gwałcą, pogrożą śmiercią, a ona dla nich zatańczy, ona ze strachu nie ucieknie na policje bo i tak ją porwą, okradają innych, porywają, napadają sukcesywnie, handlują wszystkim co popadnie i nadal trwa impreza w której zawsze coś się dzieje, tylko GRA STOI W MIEJSCU.
My też stoimy w miejscu, większość gangsterów, codziennie po troche i jakoś leci, nie ma co siedzieć jak ty to mówisz całą dobe, bo ma sie jeszcze inne  swoje sprawy, zajęcia itp.
Mnie chodzi o to, aby innych zachęcić do grania w grę, a nie że tak jak ty to robisz, to zniechęcasz do grania i tym obniżasz adminowi zarobek, a na adrenalinie by zarobił, a przecież o to chodzi żeby miał też zysk i mógł ruszyć grą, wiec widze że zawsze coś ci wadzi, a wiadomo przecież żeby zachęcać graczy, a sie pamieta jak była adrenalina, to napady szły jeden za drugim niekiedy po 160-200 napadów na dzień i gang się rozwijał, było większość osób, a tak to czekają aż adrenalina się nabije.
Rozumiesz ?

Pt4szek

Zniechęcam że mówię jak jest? Że trzeba kupić bilo żeby się rozwijać? Chcesz żeby coś takiego weszło, to tak jakbyś chciał żeby admin i właściciel obniżyli swoje zarobki.
Ale prosze odpisz jeszcze na to żeby mieć ostatnie słowo i możemy zamknąć temat.

AndrewMaster

Gang: 433 964 800 zł/h

Ostatnie 4mln to tylko z walk gangu, więc nie stoi się w miejscu.
1 bilet kosztuje tyle samo co 1 grupowy to nawet niech admon da 1 mln adrenaliny to da to ~2,3bld. A za 1 bilo grupowy masz 3 bln.

Jak masz kupować bilo na adrenaline to kup w grupowe chociaż nie będziesz tyle klikać.

monicue

Cytat: Pt4szek w Lipiec 27, 2015, 20:57:40 PM
Nie oczekuj że bez łapówek będziesz się piął jak już osiągniesz około 350mln/h.
bilety które są łapówkami grupowymi są kupione, te u gracza nie... mogą być z konkursów, nagród itd...

Także wyjaśnione?  8)

Znaczy piął się będzie - z tym że ślamazarnie ;)