• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Prosimy Admina o Powrót ADRENALINY dla Gangu za Bilety w ok. 10-cio krotnej sile

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Czerwiec 21, 2015, 11:55:58 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Witam.
Adrenalina sie skonczyła, nie można jej kupić, a zanim sie w budynkach wybuduje i w gangu sie wyprodukuje, minie miesiac, ponadto sie adrenalina resetuje co miesiąc.

Niech lepiej się pojawi Wykup Adrenaliny do gangu, w ŁAPÓWKI, nie 500 tys adrenaliny, a MILIARD za 1 bilet.
Ludzie w gangu szukają Adrenaliny gdzie ją szybko zdobyć i się doszukać nie mogą, a chcą kupić i trzepać napady.

Kasowanie Adrenaliny do Gangu, to nie mądry pomysł.

Pozdrawiam.

Jumpers

a gdzie przeczytałeś to że adrenalina co miesiąc się resetuje ? dobrze jest tak jak jest teraz ewentualnie można  w Wojnach Gangów coś pozmieniać aby większe przychody były :)

Wyplacalni.p

Nie przeczytałem, ale to zaobserwowałem, bo z kolejnym okresem jest mniej niż było.
Zresztą trzeba czekać miesiąc na to, aby adrenalina sie odpowiednio zwiększyła.
Nie mówię o gangach które są od początku, dodatkowo JEST ZWIĘKSZONA PULA NAPADÓW GRUPOWYCH 10 000 Adrenaliny, skoro tego nie dostrzegasz to twój problem, a zanim się rozbuduje odpowiednio Adrenalinę, minie sporo czasu z samej budowy.
Ale nie zrozumiałeś najwidoczniej, że tu chodzi o to, aby można było kupić dodatkowo Adrenalinę, bo szybko ubywa jej.

kosiarz2705


alanmen99

Pomysł bardzo dobry, patrząc na obecne wprowadzone zmiany w gangach tzn. to że można płacić biletami w gangu czyli 1bilet=3BLN
To adrenalina w gangach jest nieadekwatna do poprzedniej zmiany. Dlatego też adrenalina powinna w jakiś sposób zostać zmieniona,
aby gangi mogłyby się poprawnie rozwijać.

mati_santos

Jesli ludzie lubia spedzac czas robiac napady to czemu mamy im zabierac taka mozliwosc... Niech wroci adrealina  w nowej postaci 1 bilet -miliard pkt adrealiny... Bo co sie uzbiera to raz dwa znika :P
pozdrawiam

MagicLa

Jestem za, gdy gang jest aktywny, to 1 dzień i zgromadzonej adrenaliny nie ma, a większość gangów nie rozbudowywała adrenaliny wysoko i wolno się odnawia.

Dziwka z burdelu

Jestem na nie, ponieważ wtedy gangi samą adrenaliną by się rozbudowywały (napadami)
Zamiast kupować łapówki :D
Jest ok tak jak jest

klekswwy

Popieram pomysl co to jest ten 23mld za napad teraz to jest tyle co nic a sporo spada andrenaliny.
Wiec te 500tysi za bilet to by bylo tylko okolo 1bln za bilet woec raczej nie sporo.
A ponyslcie ze trzeba tyle czasu poswiecic na napady by cos kasy teraz miec.
Jesli chcecie zwiekszyc aktywbosc to dodajcie adrenaline za bilety

danielos112

V.I.P

Pt4szek

ten pomysł przestał mieć racje bytu w momencie gdy admin wprowadził nowe walki gangu
na Nie

Wyplacalni.p

Ptaku, żeby mieć adrenaline, zobacz że musisz cały dzień na stukać żeby mieć na do godzinki napadów.
500 pkt co to jest... tyle co nic, a kilka razy po 15 tys pkt to też musisz się naczekać, czyli bezsensu, a w gangu nudy, bo napadów nie da się robić bo za mało i za wolno się ładuje, to niech w takim razie albo da wiecej pkt adrenaliny do budowy, bo co to jest 10 pkt a już 2 Biliony kosztuje. 1 Drag 3 BLN, więc za co budować ? jeden bilet, 1 drag.

Pt4szek

sorry. chodzi mi o to że już da się wbijać adrenalinę, i nie jest to tak wolne. a na nie jestem bo adrenalina jest dla aktywnych. Prawdziwie aktywnych.
A skoro są aktywni to mogą wbijać adrenalinę w walkach. Co za dużo to niezdrowo, a gdyby coś takiego weszło to gracze by zamiast kupować łapówki to używali by bileyów z np : forum, i mniej by kasy admin zarabiał ;P

Wiem że mogłem cię nie przekonać, ale to jest tylko moje zdanie...     Pozdrawiam.

Wyplacalni.p

iPtak zrozum wreszcie że osoby są w gangu aktywne jak widzą adrenalinę, ale jak mają dostać 500 za nieudaną a 1000 za udaną, to aż im się odechciewa, ponieważ więcej dostaną kasy za napad w gangu niż za jakieś nieopłacalne Walki Gangów, ostatnio rypałem całą dobe i prawie nic z tego nie było, pare napadów, albo admin niech zmotywuje adrenaline w Walkach, albo żeby za tą cene można budować procent czy nawet zamiast 10 pkt było 10 000 pkt adrenaliny co godzine, bo już jest 2 Biliony za budowe, a adrenaliny prawie nie ma, tankuje sie pomału, aż zbyt pomału żeby ludzi zmotywować do działania, nadal twierdzą w gangu że nic niewarte są te Walki Gangów, tym bardziej OBRONA, która wogóle sie nie przydaje, ponieważ nie da się jej już wykorzystać, mam Miliard Obrony w Gangu, a nie ma gdzie jej już wrzucać, bo dał przejmowanie dzielnic co 3 dni jedna, dlatego więc bez sensu jest ta obrona dodawana w nagrode za walke.

Widzę że iPtak ma inne względy i myśli nieco inaczej pod innym kątem, a weź pomyśl pod tym kątem co ja to może zrozumiesz, bo ja tam nie wiem jak masz rozwiniętą adrenalinę, jeżeli masz wysokie loty, to się nie dziwie i ci to  nie przeszkadza jak jest, więc krytykujesz, a nie pomyślisz o innych graczach, nie myśl tylko o sobie.

Pt4szek

adrenaliny mam 60k bo wczoraj całą wykosiliśmy :P
a właściwie to nie rozumiem czemu "odechciewa" się walk twoim gangaterom, skoro za walke gangu dostajesz 15 mld. a za napad 20... to aż taka różnica? poza tym walki są dużo ciekawiej zrobione i można różne taktyki obierać, więc się to nie nudzi. W dodatku walki są tak zrobione że gang może je robić 24/h bo gangsterzy się zmieniają, w końcu wystarczy tylko jeden... A admin walki zrobił nie tylko po adrenalinę ale też po hajs. Nie żądaj od admina żebyś nie kupując łapówek grópowych mógł rozbudowywać cały czas wszystkie dragi.
załóżmy że za walkę średnio 8mld. 8mld x 30(średnia walk na godzinę) =240mld.
240mld x 12(zakładamy że twój gang to nie no-life'y) = 2640mld.
plus 360 x 650(zakładamy że twój gang to nie same 800lvl-e) = 234 000 adrenaliny
234000 : 10 000 = 23 x 20mld = 460mld
Te oblicznia wskazują że walki gangów dla dobrze zorganizowanego średnio aktywnego gangu przyniosą 3,1 bln zysku.
Dla mniejszych gangów to dużo, dla większych nie, ale już pisałem :
Nie oczekuj że bez łapówek będziesz się piął jak już osiągniesz około 350mln/h.
bilety które są łapówkami grupowymi są kupione, te u gracza nie... mogą być z konkursów, nagród itd...

Także wyjaśnione?  8)