• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WALKI GANGÓW i NAPADY - Dodatek Aktywności

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Sierpień 03, 2015, 22:33:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcesz wprowadzenia do gry pomiaru aktywności członków gangu?

Zdecydowanie Tak
68 (81%)
Zdecydowanie Nie
6 (7.1%)
Może być
10 (11.9%)

Głosów w sumie: 84

Wyplacalni.p

W sumie mi ta myśl lata od jakiegoś czasu, więc pomyślałem aby wam go przedstawić.

Wyobraźcie sobie, a nawet to tak jest obecnie, gdyż szefa nie ma, a widzi że są raporty, to nie wie kto napadał pod jego nieobecność, najlepiej jakby Admin dodał kto napada, ale działało by to na zasadzie, że osoby biorące udział w Napadach i Walkach Gangów były widoczne TYLKO dla SZEFA GANGU oraz tych co się w nim znajdują, a dzięki temu wiemy kto dokładnie w obecnym czasie robił te napady.
A powiem że każdy może sobie tak o powiedzieć że on napadał, skoro nawet nie robił nic, następnie ta osoba która te NAPADY czy WALKI GANGÓW robiła i zainterweniowała dlaczego ten ktoś sobie przypisał coś, czego nawet nie robił, a to prowadziło by do buntu w gangu i oczywiście wyzwisk, co można trafić przypadkiem.

Dodam, że można by było dodać Tabelkę Aktywności w Gangu, kto był, o której, ile Napadów i Walków Gangów zrobił, potem zrobić Podium Aktywności: 1. 2. 3. najaktywniejszych gangsterów w miesiącu oraz w Tygodniu.

MODYFIKACJA 1:


PO MODYFIKACJI 1:


19.12.2015 MODYFIKACJA 2:

19.12.2015 MODYFIKACJA 3:


Proszę o Pozytywne i Normalne odpowiedzi NA TEMAT.
Dziękuję za Uwagę.


wsgame

Mętne to troochę :D Spraw by dało się to przeczytać :D Ale pomysł jest ciekawy i warto rozwinąć temat ,

Pt4szek

Zgadzam się.

Bez zbędnych komentów - idealne by wykryć kto jest aktywny a kto nie

AndrewMaster

Ale w raportach z walk możesz obejżeć walkę.....
A napady wystarczą 2 osoby bo i tak kasa ta sama.

Pt4szek

kolega czytał nieuważnie. Chodzi o to że w napadach biąrą udział np :
Czesiu, i Maciek. Szefa akurat nie ma. Przychodzi potem i pyta - Kto zrobił napady?
No i załóżmy że Cześka nie ma. I Szymek wyskakuje - To ja robiłem z Cześkiem!
No i Maciek na razie nie może udowodnić że to on robił napady. A poza tym Szef może nie mieć ocjoty czekać pół tygodnia żeby spotkać się z wszystkimi, i popytać.
Jest to niewygodne, i może prowadzić do kłamstw.

admin

Czyli innymi słowy pomysł ma za zadanie wprowadzić wiarygodną ocenę aktywności członków gangu?

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl

Wyplacalni.p

#7
Panie Adminie, oczywiście, chodzi o to, aby jeden przez drugiego sobie nie przypisywał, a tym bardziej nie lał wody że był, a go nie było, to jest bardzo pomocne przy Napadach i Walkach Gangów.
Można powiedzieć Gangowa Rywalizacja kto wiecej natłukł napadów w tygodniu i w miesiącu, wraz jego średnią Aktywności.

admin

Jasne, dodaję ankietę do tego pomysłu - przy odpowiednio dużej liczbie głosów i aktywności w tym temacie postaramy się zaproponować jakieś rozwiązanie i go wdrożyć do gry.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl

Wyplacalni.p

Tak jak w Tytule, jak i w Opisie, nie omijając Wyrozumiałego Ptaszka.

Cytat: Pt4szek w Sierpień 04, 2015, 20:39:30 PM
kolega czytał nieuważnie. Chodzi o to że w napadach biąrą udział np :
Czesiu, i Maciek. Szefa akurat nie ma. Przychodzi potem i pyta - Kto zrobił napady?
No i załóżmy że Cześka nie ma. I Szymek wyskakuje - To ja robiłem z Cześkiem!
No i Maciek na razie nie może udowodnić że to on robił napady. A poza tym Szef może nie mieć ocjoty czekać pół tygodnia żeby spotkać się z wszystkimi, i popytać.
Jest to niewygodne, i może prowadzić do kłamstw.

MagicLa

Jestem za, ta opcja ułatwiłaby szefom weryfikację aktywności osób w danym gangu.

Jumpers

Pomysł jest mi zupełnie obojętny przynajmniej u nas w gangu nikogo nie obchodzi kto klikał np przez cały dzien Walki Gangów ważne tylko że klikał  czy udział brało 5 osób czy 2 liczy sie to ze zbieramy kase i pkt moim zdaniem admin powinien zajrzeć do tego tematu http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=19840.0

jolaba


Wyplacalni.p

Chodzi mi głównie o to, aby były SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI NAPADÓW I WALK GANGÓW, ile zrobił 2-3-4 osobowych napadach, kiedy się logował, ile zrobił, tak samo w Walkach Gangów, w których dostaje się kasę, a to jest bardzo dobre dla szefów gangów, a dzięki temu wiemy dokładnie kto, co, kiedy i ile zrobił tych skoków.

Majin Vegeta

nie umiecie precyzować swoich żądań:

osoby biorące udział w napadzie powinny zostać wyszczególnione w informacji o wygranym/przegranym napadzie.