• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WALKI GANGÓW i NAPADY - Dodatek Aktywności

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Sierpień 03, 2015, 22:33:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcesz wprowadzenia do gry pomiaru aktywności członków gangu?

Zdecydowanie Tak
68 (81%)
Zdecydowanie Nie
6 (7.1%)
Może być
10 (11.9%)

Głosów w sumie: 84

admin

A jak to widzą gracze? To Wasz pomysł - prosimy o propozycje.


silo1992

1.Ja to widzę mniej więcej tak żeby była jakaś zakładka w dziale gang np. Historia Aktywności, tam by się wybierało tydzień z rozwijanej listy tak jak w P&P boty i żeby pokazywało spis graczy ( sortowane wg. liczy porządkowej jak w gangu / wg. ilości punktów najwięcej-najmniej)

2. Druga opcja na dole pod Historią wpłat lub obok podobnej formy okienko w którym wybiera się tydzień i wyświetla statystyki graczy

3. Trzecia opcja wyświetlanie w wiadomościach raportów, czyli jak mamy teraz Odebrane (13) - Raporty (0) - Wysłane - Blokady to dodać obok Aktywność Gang, po lewej do wyboru tygodnie po prawej tu gdzie treść wiadomości raport tygodniowy dla graczy

Wiadomości i raporty kasują się automatycznie po jakimś czasie więc byłoby to trochę bez sensu bo prędzej czy później zginęły by te statystyki

Wyplacalni.p

#32
Silo, lepiej aby to było pod ręką w Gangu, żeby nie ganiać po wiadomościach, a przecież pod Historią wpłat mamy tyle wolnego miejsca...

Czyli ja tu widzę w Formie Kalendarza, z możliwością zobaczenia co działo sie konkretnego dnia, wtedy na tym kalendarzu klikamy dany dzień który chcemy ujrzeć, aby zobaczyć aktywność graczy.
Co wy na to ?

Majin Vegeta

jeśli tu to z pamięcią dni na tydzień góra 2 tygodnie.
szkoda zapychać serwera, a dobry szef codziennie sie gangiem interesuje :P

Wyplacalni.p

Ja Myślałem żeby tak zrobić, jak w poniższym obrazku, przepraszam za nierówności, ale to jest pikuś, nie mam specjalnego edytora do przerabiania obrazków, tak więc tak to prezentuję, a oczywiście admin by to już popoprawiał i odpowiednio poustawiał jak na poniższym obrazku, myślę że to będzie dobra sugestia przedstawianego pomysłu, będzie pod ręką, na widoku i nigdzie nie trzeba będzie tego szukać.


jagrek

#35
Cytat: admin w Sierpień 14, 2015, 19:11:12 PM
Punkty będę tylko informacyjne - wszelkie inne pomysły rozbudowy tego o kolejne profity na tym etapie ucinamy (ale nie wykluczamy dodania tego w przyszłości).
Wg waszych uwag widzimy takie kubełki:

1. Aktywność w Dzielnicach - 2 pkt za rozpoczęcie ataku, a 1 pkt za udział w ataku
2. Aktywność w Napadach - 2 pkt za rozpoczęcie napadu, a 1 pkt za udział w napadzie
3. Aktywność w Walkach Gangów - 2 pkt za rozpoczęcie walki, a 1 pkt za udział

Punkty będą się sumować w ciągu tygodnia, na koniec tygodnia będę resetowane (ale będzie można przejrzeć historię).

@Wyplacalni.p - strasznie mieszasz, próbujemy złapać o co chodzi, a Ty co chwilę zmieniasz zdanie i wprowadzasz nowe rzeczy - proszę trzymać się zakresu tej funkcjonalności.

@All - proszę o komentowanie powyższej propozycji.

Wg. mnie trochę bez sensu dawać 2 punkty za rozpoczęcie napadu i 1 za udział.
Ktoś np. będzie logował się czasem w grze, rozpocznie napad i logout ;) walka przegrana przez walkower ale 2 punkty są. 
2 przykład, robię z kimś napady przez 2h, zrobimy ich przykładowo 50 ale ja klikam rozpoczęcie, bierzemy w nich udział razem ale ja mam 150 pkt a ktoś 50 :) trochę to niemiarodajne ponieważ oboje poświęciliśmy tyle samo czasu. O rozpoczęciu ataku na dzielnice nie wspomnę bo może to robić tylko szef i zastępca.  Więc proponuję aby brać pod uwagę tylko udział, bo kto rozpocznie to już mniej ważne.

Slaweksebaa1

Rowniez za. Jest sporo miejsca pod lista graczy w gangu aby wstawic tam tabelke i po prostu pisaloby ile kto zrobil napadow. Lecz dobrze gdyby to sie resetowalo przez miesiac lub tydzien. A po prostu osoba ktora by byla wyrzucona lub by odeszla to by z tabelki znikla. :) ale najlepiej gdyby co tydzien sie to zmienialo. Chcialbym jeszcze zeby w gangu byl procent obliczany lub co kolwiek kolo gracza w ilu procentach przez caly dzien byl online :) bardzo przydatna rzecz. 50 procent to pol dnia oczywiscie naliczaloby to z przerwami w logowaniu;) ale co do tego to nie wiem czy cos takirgo mozebyc zrobione:) ale pierwsza rzeczco do tabelki i ilosci rozegranych walk to bylloby ok . tylko z resetem co tydzien:)

danielos112

V.I.P

kamil1448

#38
Jestem ZA  ta tabela co kolega dał gdzies juz widziałem  i nic nie było zrobione  moze sie co tydzień  resetować   i od nowa lub nawet co dzień  w tedy szefowie wiedzą kto ile robi kogo usunąć a kogo nie jak nie raz mi sie zdarzyło ze był  ale ataku nie odał i miał wyje***   to takiego w tedy delikwenta sie usuwa bo poco komu taki gracz   by nie był uwzględniony do napadu  jak sie świecił a nie oddał ataku bo tak się często zdarza  a później gadają  ze byli i ze kliknęli walkę gangu  skąd szef ma wiedzieć że on kliknoł a nie inny ten co oddał atak  i w tedy karzdy widzi czarno na białym  bez kłótni  ze był i czemu go sie usówa z gagu jak on robi  walenie w hu***  takie cos jest albo chcesz grać albo nie  to jest dobre rozwiązanie  nie ma lepszego jak taka tabelka   

kosiarz2705

kamil1448 pisz krócej i bez błędów. To jest forum, a nie PW. Miej to na uwadze. :)



kamil1448

to kiedy wprowadzimy tom świetną  tabele Panie ?? Adminie

dawid12


koznoe

ja bym tu jeszcze dodal zakladke z rankingiem w gangu nie calosciowym ale z ostatniego tygodnia