• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

25 000 zł do twojego konta - ref-linki

Zaczęty przez wsgame, Sierpień 02, 2015, 03:15:35 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wsgame

Kto się na to połasi jak za 1 lvl jest 100 000/h ?  -No właśnie nikt.

Uważam iż kwota za ref-linki powinna ulec stosownej zmianie. Ponieważ nie zachęca graczy do polecania tej ciekawej gry :)
Niestety wręcz zniechęca, bo nie jest atrakcyjna.

Sam jestem dobrym przekładem, nie ruszam ref'ów bo i tak to mi nic nie da. A nie wszystkim zależy na biletach. Miłą sprawą jest dostać ładną sumkę za parę poleceń nie marnując przy tym czasu .  I to brzmi zachęcająco . :)
Bo na bilety trzeba zasłużyć. A myśl, że mam siedzieć wiele godzin by dostać parę bilecików, nie  brzmi dobrze .

Co do kwot za ref-linki się nie wypowiem. Ponieważ twórcy gry wiedzą  najlepiej.

Edit.

Proszę o nie pisanie "za" itp . Bo jak by na to nie patrzeć, jest to spam i nic nie wnosi do tematu.
Z góry thx

AndrewMaster

Też właśnie myślałem że te 25 000 zł to aktualnie śmieszna suma. Już 2,5mln byłoby widoczne.


Wyplacalni.p

Ja tego nie dotykam nawet, bo to jest nieopłacalne i nie mówię o biletach i brak walki o to.

Majin Vegeta

na logikę - jak mam siedzieć 2-3 dni za nabijanie 75zł wartości biletów to wolę pójśc do pracy i zarobić ta sumę w pół dnia niż marnowac czas na wbijanie  refów, którą są marnej wartości.

wsgame

#5
Właśnie w tym sęk, że nie zachęca się graczy do promowania gry. Dla tego nie cieszy się zbytnią popularnością. Drobna zmiana i większość graczy będzie chciała promować grę . Myślę, że opłaca się obu stronom . Graczom i twórcą gry . Dla tego proszę o rozsądne zmiany w kwestii refów.
Serwisy społecznościowe robią swoje,a z zachętą będą wręcz tym spamować. Więc to taka receptura na darmową reklamę :D


admin

Zgadzamy się, że obecny model jest nieopłacalny - jednak na wypracowanie nowego modelu poleceń trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Musimy dobrze przemyśleć jak to zrobić, aby było opłacalne dla obu stron (dla graczy i dla promocji gry) oraz nie było podatne na różnych "cfaniaków-nabijaczy-refów".

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten problem - na ten chwilę zamykamy wątek.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl