• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

25% + 10% = 35%

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Wrzesień 24, 2015, 12:43:47 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Slaweksebaa1

Witam wiem ze juz kiedys taki temat byl ale robie nowy.
Jak juz wielu z was wie troszke nas oszukano ppniewaz majac wykupione 10% kupujac 25% to nasze wczesniej kupione 10% przepada. Wiec my nie mamy nic a Pan Admin ma pienaizki nasze w kieszeni chodzi o te 10% . panie adminie prosze o zrobienie by wykupi 25 procent zeby bylo 35! To wiaze sie z wiekszym zarobkiem bk z tego co wiem malo ludzi to kupuje. Np ja . a dlaczego ? Bo trzeba na to az 10 bilo. Te 10 bilo wiecej da kasy i powiekszy zarobki niz ten procet. PANIE ADMINIE TANIEJ ALE ZA TO WIECEJ ZAROBKU! Poniewaz wiecej ludzi to kupi. Powiedzmy 2500tys pkt ringu.  POZDRAWIAM

spartan


jolaba


TKN mafia


vexal


kosiarz2705

Tak powinno być od początku! Jestem na TAK!

Jak to oleją będzie kolejny strajk...

Szul

"Powiedzmy 2500tys pkt ringu" za 2 500 000 pkt ringu to nikt tego nie kupi ;P

Buko1916


KaCC


Jumpers


bajerek

jestem na tak, ale i tak to nie przejdzie. Dobrą opcją by była możliwość dobicia do 10% tych piętnastu by mieć 25%

albedo


Gural.


sirhans

Cytat: Slaweksebaa1 w Wrzesień 24, 2015, 12:43:47 PM
[...] panie adminie prosze o zrobienie by wykupi 25 procent zeby bylo 35! To wiaze sie z wiekszym zarobkiem bk z tego co wiem malo ludzi to kupuje. Np ja . a dlaczego ? Bo trzeba na to az 10 bilo. Te 10 bilo wiecej da kasy i powiekszy zarobki niz ten procet. PANIE ADMINIE TANIEJ ALE ZA TO WIECEJ ZAROBKU! Poniewaz wiecej ludzi to kupi. Powiedzmy 2500tys pkt ringu.  POZDRAWIAM

A ja nie rozumiem w ogóle, co ten koleś ma na myśli... Klawisze mu się mylą, nieskładnie pisze... O co w ogóle chodzi?
Czy o myśl, żeby +10% z biznesu dodać do +25% z biznesu?

DEFINITYWNIE NIE!
A dlaczego?
A dlatego, że "Starsi Gracze" (zauważ, że z Dużej litery) DUŻO WCZEŚNIEJ zaczęli grę; rok, półtora, może nawet dwa... Mają tak wysiupane biznesy i dziwki, że głowa boli! Zarobki po 15mld+.
W tym sens, żeby MŁODY GRACZ miał szansę im dorównać. Dlatego STARSZY GRACZ będzie musiał tak samo odwalić 5000pkt na +25%, jak i MŁODY.
Sumowanie nie ma sensu. Prędzej wprowadźmy +40% za 40 000 pkt i patrzmy, jak Pani ixat wali no-life przez następne trzy miesiące :P


NIE NIE NIE!

Majin Vegeta

proponuję inaczej - ci co wykupili 10% a potem 25% niech mają nadal te 25% ale należałby się zwrot w postaci biletów za te nadprogramowe 10%.

35% byłoby nie fair wobec innych.