• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

grant

Temat zapoczątkowany przez gracza danielosa uważam że powinien być kontynuowany.

http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20128.0

Proszę o wypowiedzi graczy oraz przeczytanie odp admina

grant

#1
Dlaczego nie było konkursu na moderatora tylko Oni dostali funkcje "od ręki" panie adminie ?? Jak to jest że inni musieli przejść przez ten cały konkurs a Oni ot tak funkcja moda i dziękuję.

Nekro

Mowmy sobie prawde zyjemy w pl ba w kazdym kraju jest cos takiego jak uklady.
Krotka pilka kto placi ten ma.
Sa ludzie ktorzy dzien w dzien pisza cos na czacie od wielu lat i tacy powinni byc modami bo to modzi czatu nie gry dziekuje i zycze dobroci w waszych serduszkach co by wam sie darzylo

grant

Nawet nie raczył pan administrator ogłosić że szuka nowych moderatorów, tylko od tak wybrał sobie tą "dwójkę" nie wiadomo czemu? no ja myślę że wiadomo i to nie przypadkiem akurat "te" osoby zostały modami

Gural.

Zacznijmy od tego ze admin polecial w kulki i nawet nie bylo wyborow, z tego co slyszalem bylo ostrzezenie ixata a jesli ktos pamieta gracza binek - on za takowe dostal bana odrazu wiec czemu tu ktos jest traktowany inaczej ? :D

danielos112

Panie adminie , chcę się dowiedzieć jakimi argumentami kierowałeś się przy wyborze nowych moderatorów i czemu to było utajone żaden gracz na nich nie głosował.
I w jaki niby ,,sposób'' system sprawdza aktywność moderatorów

V.I.P

ASOT

Drogi Adminie z jakiej niby racji ixat i trollka zostali wybrani moderatorami czatu? Albo nie, inaczej moze, z jakiej racji ta osoba zostala wybrana moderatorem bo ixat i trollka to prawdopodobnie jedna osoba oni on ona nie powinni byc moderatorami poniewaz nie sa aktywnymi graczami owszem po rankingu walk widac ze sa bardzo aktywni, ale czy sa aktywni na czacie? NIE raczej NIE przynajmniej z mojego punktu widzenia wiem kto jest na czacie codziennie oni/on napewnmo nie sa :) wiec jesli  mozesz to zmien to bo nie zasluzyli na bycie moderatorami sa inni gracze ktorzy sa praktycznie caly czas na czacie i co? oni nie zasluzyli na bycie moderatorami??  :)

Szczuply

Na czacie ixat zadeklarowal sie ze rezygnuja razem z Trollka z funkcji moda ;)

Jumpers

#8
CytatNa czacie ixat zadeklarowal sie ze rezygnuja razem z Trollka z funkcji moda

to było dla jaj ponoć :) aby zobaczyć kto sie pcha na ich miejsce :D

Edit:

co do wyborów moderatora to właściwie wina admina mógł odmówić gdy został zapytany o funkcję na PW wcześniej mówił że będą wybory a nie odbyły się więc teraz  gracze mogą czuć się oszukani i węszyć spisek. Lub po tym miesiącu w którym usunął z funkcji 3 moderatorów i przez miesiąc obserwował czat mógł wskazać swoich kandydatów z pośród których gracze by wybrali właśnie tych 2  ich zdaniem najodpowiedniejszych ale tak się nie stało

Szczuply

Jak widac nikt sie nie pchal. Wrecz przeciwnie czesc stwierdzila ze nic sie nie zmieni gdy straca uprawnienia :] A jeszcze kilku innych stwierdzilo ze sam slon wystarczy :]

ps. Ty Jumpers tez sie nadajesz do odstrzalu :D

Jumpers

Na szczęście ktoś bardziej ogarnięty o tym decyduje a teraz już daj sobie w końcu spokój i zajmij się sobą a nie mną bo prawdopodobnie jestes jedyną osobą która ma bez przerwy jakiś problem do mojej osoby

Słoń72

witam
co do tego jak wyżej wymienione osoby pełnią swoją funkcje nie bede sie wypowiadał,ale jesli chodzi o wybór na moderatorów to musze sie zgodzić że powinien być przeprowadzony konkurs jak zawsze sie to odbywało.

grant

Rozumie Cię Słoń72 bo jako mod nie chcesz się wypowiadać co do poczynań innych modów, ale dziękuję że się wypowiedziałeś w tej sprawie.. widać już ewidentnie że to bulwersuje graczy i jest to jawna niesprawiedliwość..

Chciałbym przypomnieć tylko sytuację jak np. moderator Sylvii była mało aktywna to straciła moda a Ci niby się tam pokazuję ale tylko dlatego by dalej się utrzymać.. zawsze na moderatorów były konkursy czy to admin proponował graczy, ale nie takie cyrki co są teraz..

Nie wiem tylko dlaczego tak wielu próbuje przemilczeć ten temat..

Venom [G2]

Modami powinny zostać odpowiedzialne osoby i kumate w tym co robią. Mają wykonywać swoje obowiązki, a nie gwiazdorzyć na czacie (przez gwiazdkę z przodu - to nie Mercedesy bądźmy szczerzy). Sam konkurs, kto ma zostać na zasadzie głosów, jest beznadziejnym rozwiązaniem ponieważ w tym przypadku może zostać modem osoba która jest lubiana (poparcie wielu graczy), ale nie potrafi ogarniać tematu swojej funkcji czatowej.
Moim zdaniem powinien być bot na czacie, który wyłapuje "dane słowa" -  tak jak jest to teraz na wszystkich większych czatach i tematu nie ma.

Zamiast skupiać się na modach, powinniście pomyśleć o czymś takim jak support - na zasadzie pomocy technicznej, która jest dostępna w miarę często w ciągu dnia.
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

fate1ful