• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p


grant

STRAJK ! Pora skończyć z tym jawnym oszustwem uczciwych gracz!

grant

Kto za zorganizowaniem konkursu i uczciwych wyborów na nowych modów ??

spartan

to lecimy i skład modow wymieniamy na ktorzy nie oszukuja nas! jestem za tym !!!!

oskubany ali(Al)

Panowie usuniecie tych kont z modów to jedna sprawa ale musi wrocic stan jaki był wczesniej te konta jak wiedza wszyscy wiekszosc czasu sa "obsługiwane" przez tylko 1 osobe prawda?Nie ma takiej opcji aby miały prawo gdzie kolwiek walczyc razem bez wzgledu na to czy maja to samo ip czy inne i nie ma dyskusji na ten temat a to ze admin wstawił 2 konta ktore wiedział ze moga byc "obsługiwane" przez 1 osobe jest co najmniej dziwne

grant

#35
ixat z adminem poszli na układ.. gra grą ale nie może być tak że za placami przyznaje się rangę moderatora baru!
co do gry razem z trollką np. w turach to się nie będę wypowiadał- Ten temat dotyczy zabrania funkcji moderatorów tym osobom.

oskubany ali(Al)

grant wszystko ok ale jesli jest mozliwosc ze te konta moze obsługiwac 1 osoba to nie podlega dyskusji aby ktore kolwiek z tych kont sprawowało jakas funkcje w grze tym bardziej ze sa na forum okreslone jako multikontaJeszcze raz dla przypomnienia jesli system raz uznał te konta za multi to jakim cudem juz teraz nimi nie sa i dodatkowo zostały im przydzielone obu jakiekolwiek funkcje w grze Wg. mnie system uznawał te konta jako zwykłe kukły skoro nawet afera była za walki miedzy tymi kontami.A wiec nie ma opcji na to zeby byli mod-ami jak i mieli legalne prawo kiedy kolwiek gdzies razem walczyc

maly9411/Mazi.

Powinien odbyć się konkurs na  nowych modów  pozdrawiam  :)


Reksio

widze że admin jest po ich stronach i a ludzi maja w d....pie. Tylko $$$ od ludzi

profek

Także uważam że na moda powinien być konkurs tym bardziej, że są sprzeciwy co do nowych modów

grant

Cytat: oskubany ali(Al) w Październik 12, 2015, 11:33:55 AM
grant wszystko ok ale jesli jest mozliwosc ze te konta moze obsługiwac 1 osoba to nie podlega dyskusji aby ktore kolwiek z tych kont sprawowało jakas funkcje w grze tym bardziej ze sa na forum okreslone jako multikontaJeszcze raz dla przypomnienia jesli system raz uznał te konta za multi to jakim cudem juz teraz nimi nie sa i dodatkowo zostały im przydzielone obu jakiekolwiek funkcje w grze Wg. mnie system uznawał te konta jako zwykłe kukły skoro nawet afera była za walki miedzy tymi kontami.A wiec nie ma opcji na to zeby byli mod-ami jak i mieli legalne prawo kiedy kolwiek gdzies razem walczyc

Dokładnie tak !!!  TO ICH DYSKWALIFIKUJE JUŻ NA STARCIE - dlatego nie było konkursu..
Tylko niech nie myślą że im ten wałek tak przejdzie.. jeśli ixat nie ma powiązania z  którymkolwiek z administratorów to powinien utracić moderatora i powinno być oświadczenie od głównego admina.. Oczywiście później przeprowadzony konkurs tak jak było na modów nowych.

grant

Tutaj nie ma żadnych pomówień czy oszczerstw bo nie o to chodzi..
Ja już kiedyś pisałem ixatowi na pw żeby nie traktował tego jako atak na swoją osobę ale widocznie nie zrozumiał.. ujawniał żadnych rozmów z Nim nie będę bo to jest zbędne uważam .. Miałby człowiek odrobinę honoru to by sam poprosił o rozpisanie konkursu na modów i poddał się do oceny przez graczy- jaki to byłby gest? dla mnie normalny i raczej z twarzą by wyszedł na forum (bardziej formalnie by to wyglądało powiedzmy inaczej niż w tym oporze jakim pokazuje)
Nie odzywa się, liczy na odpowiedź admina- ma do tego prawo i może tak czekać w nieskończoność, ale mam nadzieję że głównemu właścicielowi tej gry zależy na rozwoju gry, niż na złej opinii i aferach ..
Afer tutaj było kilka każdy gracz co gra tutaj od początku z pewnością je pamięta i nie ma co przypominać.
Tego nie chcemy jak i również strajków (przykładowo wymuszonych tym że gra się nie rozwija.. )
Bana niesłusznego od tego moda nie będę nawet opisywał bo to żenada i powinien się wstydzić że taką szopkę odprawia.. 72h za coś co można spokojnie gracza upomnieć to śmiech na sali i każdy uczciwy normalny gracz by Go wyśmiał.. Mam poparcie u innych moderatorów i wielu graczy, więc jestem spokojny o sprawiedliwy osąd w tej sprawie.
Jak to mówią: "Oliwa sprawiedliwa,zawsze na wierzch wypływa"

maly9411/Mazi.

Jestem za  :) I chce startować w konkursie na moda pozdrawiam  :)