• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dosyc tego cyrku

Zaczęty przez oskubany ali(Al), Październik 23, 2015, 15:14:47 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

oskubany ali(Al)

To sa jakies idiotyczne zagrywki co administracja gry wyprawia.Dosc ludzie płaca tu kupe kasy a dzieje sie tu cyrk trole wala walki non stop nie podlega dyskusji ze to sa zwykłe kukły i tylko jedna osoba gra na tych kontach(wiedza o tym wszyscy).A tu dzis nawet mnie

Re: Re: [Bez tematu]
Witam,
system widzi te konta jako multi. Proszę sobie przypomnieć kiedy w przyszłości gracze mogli logować się z tego samego urządzenia (i nie był to jeden raz).

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
2015-10-23 14:29:33, Od: admin [admin]
Usuń | Odpowiedz

okazuje sie ze z sadoch-em jestesmy multi (admin co wy za gOwniany system macie do tego sprawdzania w tamtym miesiacu mielismy mase walk i w miescie i w turniejach :D a tu mi wypisujesz ze to nie jeden raz%-) )
Teraz do sedna sprawy mieliscie sprawe walk troli rozwiazac jakis miesiac temu takie pw dostałem od was a co sie dzieje nic,konto zablokowaliscie mi w tamtym miesiacu bo ponoc boty jakies stosowałem (nawet nie podaliscie na czym ten bot polegał itd.)Pamietam jak mi ktos z waszego konta napisał ze czeka na moja odpowiedz o odblokowaniu konta 15 minut.
To teraz tak ja wam daje czas do poniedziałku do godz 11 na załatwienie i odpowiedz tu na forum co macie zamiar zrobic z trolami i ich walkami oraz udowodnienie mi i sadochowi ze jestesmy multi (nie jakas gówniana odpowiedz na pw) a nawet jesli jestesmy multikontami to dla czego nie mozemy walczyc tak jak trole(chyba zasady sa dla wszystkich takie same)
Co zrobie w poniedziałek? mam juz osobe ktora wpłaciła na wasza gre ponad 400zł w tym roku (przestepstwo zaczyna sie od kwoty 470 pare zł juz sprawdziłem :) ) wysle zgłoszenie do 2 organów w naszej wspaniałej Polsce a oni na pewno cos znajda stosowne zgłoszenie juz od dawna posiadam liczyłem sie z tym ze tak administracja zagra :) sa tam tez wpisy z naszych rozmów na pw :)
To ze trole prowadza gang nie swój w dodatku i zbieraja za niego bilety nie znaczy ze moga wszystko :)
A naciaganie ludzi w celu korzysci finansowych to juz raczej gruba sprawa(jak bedzie trzeba znajde wiecej dowodów na to kto ile pieniedzy wpłacał) bedzie jak wam sie bardzo mili panowie w niebieskich garniturkach dobiora do tyłka nie wspomne o tym ze miłe panie z US uwielbiaja wertowac w papierach a moze akurat moja znajoma cos na was znajdzie i dodatkowa premie dostanie :)
Liczyłem ze bedzie mozna ta sprawe inaczej bardziej po ludzku załatwic ale nie uciechy jednej osoby(wiadomo o kogo chodzi) zrobiliscie sobie prywatna gre sponsorowana przez reszte graczy ale tak nie bedzie albo wszyscy gramy wg takich samych zasad albo nikt.
A i prosze nie zamykac watka pod jakims głupim pretekstem ja i tak nie odpusze tym bardziej ze znam tu sporo ludzi co poswiecili tej grze naprawde duzo czasu i pieniedzy a w takiej sytuacji jak teraz sa brzydko powiem dymani na gruba kase ale nie ma nikogo na tyle odwaznego zeby temat ruszyc.

Szul

Sorki AL - lubie Cie ale chyba cos w glowie się poprzestawiało...
Nie zebym był jakims obronca administracji ale:
1. Nikt nie zmusza do wpłacania kasy - marny argument
2. Od każdego biletu admin placi vat i podatek - US może sprawdzać i nic nie znajdzie
3. Gra nie należy do graczy tylko do jego wlasciciela "Admin" i jeżeli nie odpowiadają Tobie warunki to możesz przestać grac - nikt nie zmusza do grania
4. Admin nic nie musi udowadniać, jedynie MOŻE, jeżeli będzie miał taka ochote (patrz pkt wyżej)

danielos112

Cytat: Szul w Październik 23, 2015, 15:19:37 PM
Sorki AL - lubie Cie ale chyba cos w glowie się poprzestawiało...
Nie zebym był jakims obronca administracji ale:
1. Nikt nie zmusza do wpłacania kasy - marny argument
2. Od każdego biletu admin placi vat i podatek - US może sprawdzać i nic nie znajdzie
3. Gra nie należy do graczy tylko do jego wlasciciela "Admin" i jeżeli nie odpowiadają Tobie warunki to możesz przestać grac - nikt nie zmusza do grania
4. Admin nic nie musi udowadniać, jedynie MOŻE, jeżeli będzie miał taka ochote (patrz pkt wyżej)

Szul jesteś beznadziejny , może i masz coś racji ale to jest  NACIĄGANA OBRONA ADMINISTRACJI. Fakty są takie że są niesprawiedliwi próbujemy przemówić im do rozsądku bo tak nie może być. Skoro dalej nie rozumiesz przekazu Aliego to przeczytaj jeszcze raz uważnie
V.I.P

Szul

To nie żadna "naciagana obrona administracji" tylko przykre ale suche fakty. Popatrz obiektywnie na sprawę. Skoro reguly nie pasuja to nie graj (nie mowie ze wszystko jest OK bo doskonale wiemy ze tak nie jest). Zwracam jedynie uwagę ze te argumenty o panach w niebieskich uniformach i US sa trochę inwalidami i Al. w moim przekonaniu wystawia się na w pewnym stopniu pośmiewisko - cos nie pasuje to postraszę US i będzie cacy, wszystko będzie tak jak bys powinno. Proszę ...

oskubany ali(Al)

pkt3 wszystko sie zgadza ale sa zasady które dotycza wszystkich poswieciłem tez duzo swojego czasu i nie tylko wiec mam cos do powiedzenia a dobranie sie do tego wszystkiego to tylko kwestia przygotowanego juz zgłoszenia a dodam jeszcze od siebie wiem ze zaszły duze zmiany na kontach admin i na osobach ktore odbieraja emaile :)
pkt 2 panie z US lubia sprawdzac wszystko dokładnie :)
pkt1 a co z ludzmi co juz wpłacili?
I najbardziej istotna sprawa ja w gre wchodza pieniadze innych osob to juz nie jest takie proste powiedziec to jest moja gra i moge wszystko proponuje zapoznac sie z kodeksem karnym :) bo oczywiscie jest tu juz mowa o przestepstwie :)

Szul

#5
Każdy ma swoja racje AL. Ja akurat się nie zgadzam z Twoim podejściem do tematu. Panie z US mogą sprawdzać i nikt nie mowi ze już nie sprawdzaly. Od początku zasady odnośnie wplat były i sa jasne "Konta naleza do Administracji a nie do gracza" wplaty sa DOBROWOLNE - nikt niezmuszal żeby wplacac dlatego to może być argumentem przetargowym w rozmowac admin-gracz wiadomo jakie sa prawa rynku i "stałego klienta" traktuje się z lekkim przymrużeniem oka jednak to jest kwestia sposobu prowadzenia biznesu, moralność czy jakby to inaczej nazwac. W tym przypadku stety lub niestety prawo RP nie zostało złamane

I jeszcze jedna prosba, nie mowcie mi ze jestem obronca administracji, bo podejzewam ze nikt niewie o ilości walkow i przywych zagran z ich strony tak dobrze jak ja, starsi stażem gracze będą wiedzieli o co chodzi. Ja po prostu obiektywnie patrze na sprawe

oskubany ali(Al)

Szul napisałem Ci to na pw i wkleje to i tutaj :)

tak bo ustalone sa zasady ktore dotycza wszystkich jednakowo a ktos z checi dorównania np.ixatowi kupuje bilety i sponsoruje w ten sposob admina ktory jest w zmowie  :) sprawa załatwiona dziekuje a jak przy okazji wyjdzie ze ktos jeszcze czerpie z tego kase to ktos beknie za to na bank :)

Szul

to i ja wkleje co odpisałem
"a "zasady te gry" to nie konstytucja RP ani żadne akty prawne ze każdy MUSI być rowny. Admin może robic co mu się podoba i sorki ale ludziom nic do tego, swój protest mogą wyrazić jedynie przestając sponsorować te zabawe"

oskubany ali(Al)

Szul nie moze robic co chce jezeli wchodzi w ta sprawe czyjas kasa i to w dodatku nie taka mała zrozum to wreszcie :)
a internet to takie miejsce ze wieksze gry  poległy przez walke z graczami:)

Szul

Ta "czyjas" kasa staje się kasa admina w momencie dokonania DOBROWOLNEJ wplaty wiec pozamiatane.
Zgadzam się ze nie takie gry padaly przez konlikt na linii gracze-administracja, ale to TY wreszcie zrozum ze gracze mogą zaprotestować portfelem, bo przecież tylko o kase tu chodzi a nie państwo, w rozumieniu policja, US czy co tam jeszcze

profek

A co do multikont to admin podaje pkt. 12 że nie można udostępniać hasła dla innych osób, a regulamin czyta się od początku do końca a na początku tego pkt. pisze że każdy odpowiada za swoje konto więc mogę podać swoje pasy komu chce żeby mi klikal np. Vipa i jak coś by mi. Np sprzedał czy coś to gracz za to odpowiada. Ale admin czyta od połowy i to co mu pasuje.

anticobarbone

Ali, masz infantylne podejscie do calosci. Glupota i zazdrosc az kluje w oczy. Nie pozdrawiam.

limak

no to sie usmialem czytajac to ^^ masakra...szul Wam dobrze tlumaczy, ale coz....nie chcecie (lub nie potraficie) tego zrozumiec i przyjac do siebie
Zazdrosc i zawisc ludzka nie zna granic

sirkompik

No cóż. Z najszczerszym bólem, muszę przyznać, że Szul ma rację. Sporo się tutaj działo wcześniej. Dużo wcześniej. Jakby nie patrzeć, byliśmy świadkami przemiany, która miała tu miejsce. Dopóki pod względem formalnym wszystko się zgadza, dopóty jedyne co można zrobić, to po prostu dobijać się do administracji i próbować coś zdziałać po dobroci. Zatem administracjo. Przystąp do rozmów z graczami. Nie olewajcie ludzi, którzy dobrowolnie płacą wam za to co nam udostępniacie. Wspólnie musimy się postarać jakoś ten wózek pociągnąć, bo i nam się tu fajnie gra i wasze konto wykazuje całkiem przyjemny przychód. Nie, żebym w nikał w wasze finanse, bo mnie to nie interesuje. Ale fajnie byłoby, jakby był jakiś ludzki kontakt między nami wszystkimi.
Z pozdrowieniami.
S.

Słoń72

"Nie ma takiej możliwości.Pozdrawiam.Administrator gangsters";D;)