• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Brak Reklamy Gangsters Na Fb i innych Stronach Powoduje ze coraz mniej os Tu gra

Zaczęty przez sezar33, Grudzień 15, 2015, 21:27:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sezar33

Panie Adminie Dlaczego Nie Zorganizujecie Promowania Strony ?
Obecnie jest Zarejestrowanych niby 100 tys ludzi Gra około Tysiąca może dwóch a online jest po 200-300 os
Jak Chcecie żeby Gra nie Padła Zainteresujcie się Tym !!!
Bo za Refy Które Prawie nie idą nie przybędzie Nowych Graczy ...
Już nie Proszę o inne o nowości do gry * bo po co one jak się szybko znudzą a jeszcze trochę i będzie u nas jak na g1 20 graczy ...
Stara Gwardia się Wypala Potrzeba Nowych ! Pozdrawiam

kieliszek

Masz rację reklama jest praktycznie żadna, ale to już kwestia indywidualna administracji, to im powinno zależeć na nowych graczach, którzy ewentualnie zakupią jakieś bilety, za które twórcy gry mają zarobek. Graczy jest coraz mniej i to jest zauważalne przez każdego. Ja rozumiem, że są święta i administracja musi kupić prezenty dla rodziny i nie ma pieniędzy na reklamę, później sylwester to jakaś wycieczka do Tajlandii czy gdzieś indziej. Tak, więc chociaż w nowym roku zainwestujcie w reklamę. Wiadomo, że z reflinków reklama jest żadna, a szczególnie teraz, gdy ciężkie czasy nastały "na refy". Mi osobiście to bez różnicy, ale to Wam jako administracji powinno zależeć na tym.
Pozdrowionka

sadoch

Ogólnie gra podupada , nie ma tej rywalizacji co wcześniej bo każdy widzi, że ta gra nie ma znaczących zmian w celu jej urozmaicenia. Wszystko to samo tylko dodatki do już istniejących opcji . Pora na konkretne nowości , oczywiście jeżeli chcecie jeszcze zarabiać

Reksio

to prawda. Admin rusz sie chcemy pograc bo upadnie gra

spartan

eeh... kazdy ma swoje zdania to ja tez. Stara ekipa nie liczni graja. Nowe pomysly są ale nie takie sa chcemy. Kazdy maja dubluja konta zeby działala gra. Juz nie gra jak wcześniej, trzeba cos zmienic na lepsze albo upadnie gra i END  ??? 8) :o

monicue

Dokładnie też jestem tego zdania że gra zaczyna podupadać;
To nie są wielkie koszt jeżeli chodzi o reklamę, głupi funpage na fb
już by trochę zdziałał - koszt w granicach 70 zł /mc - do tego jest przecież
tak wiele form reklamy - przecież administracji tez powinno zależeć na
zyskach - chyba zależy ? Reflinki.? - no proszę Was - z resztą można
popatrzeć na ostatnie miesiące - kto i ile ich miał - z przed kilku mc to jeszcze
się komuś chciało dzisiaj to tylko "szaleńcy" się tym zajmują :D

Ewidentnie jest dużo do zrobienia jeżeli chodzi o marketing

boabalboa

Bo im się nadal wydaje że reflinki działają  ;D G2 upadnie tak jak upadło g1 prędzej czy później, był strajk to cośsię działo ale słabo i zamiast dalej strajkować to coś ucichło i zmiany też ucichły.
Co do reklamy... nam ma na tym zależeć ? Chyba nie ;)

danielos112

V.I.P

anulaxlife5

hmm reklama na pewno by nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie. Faktycznie mało nowych osób dochodzi a większość to chyba nowe kukły ;) ale jednak uważam, że to administracja powinna się tym martwić to ich strata bo na pewno nie stałych graczy ;) a jeśli chodzi o reflinki to są one nabijane przez osoby, które się na tym znają i raczej jest z nich nikła korzyść dla administracji ;)

wsgame

Zgadzam się, im dłużej gram tym  więcej dostrzegam nowych kukieł... niż  nowych graczy.

123Zbyszek123

Popieram ! Brak żadnej reklamy kilka lat temu jak jeszcze grałem na g1 to pamiętam że były reklamy na gry.pl itp gdzie jest spora liczba aktywnych ludzi widzą to .. A teraz brak jakiejkolwiek reklamy..

kosiarz2705

Brakuje tej rywalizacji i aktywności. Coś musi się dziać, wchodząc na gre już wiem co mnie czeka ----> nic nowego

bajerek

Rok temu to chociaż z okazji "mikołajek" zadania zostały wyzerowane a w tym roku nic.