• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nowy drag w gangu Plantacja grzybków

Zaczęty przez nicekujarany, Kwiecień 29, 2016, 11:09:20 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcecie nowego draga w gangu ?

Głosuję na tak
9 (75%)
Głosuję na nie
2 (16.7%)
Jest mi to obojętne
1 (8.3%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Czerwiec 08, 2016, 11:10:47 AM

nicekujarany

Witam można by dodać jeszcze kolejny drag tak jak w góry w opisie Plantacja grzybków, gang by więcej zarabiał i byłyby jeszcze większe z niego zarobki, wzrosła by motywacja graczy, myślę że to rozsądny pomysł aby wprowadzić nowy drag bo grę trzeba rozwijać a nie zostawiać na pastwę losu  ;)
Śmiało wstawiajacie swoje opinię, oraz głosujcie  8)

kieliszek

Motywacja na co? Na to, że znowu kilka liczb się zmieni ?
Nie i ch..

nicekujarany

To że akurat ty masz takie podejście bo osiągnąłeś szczyt i już ci się gra znudziła to nie znaczy że wszystkim

Jumpers

Częściowo popieram Zbyszka juz przed tym ostatnim dragiem mówiłem że trzeba cos innego w tym gangu wprowadzic żeby zarobki się poprawiały a drag co daje ? dobry gang pobuduje  miesiąc zwiększy zarobki o 300mln i koniec i znowu czekanie na nowy drag i to samo ?

W-11

Ja myślę że zwiększyła by się sprzedaż biletów ;)

danielos112

Ludzie wprowadził przecież ostatnio nowego draga kolejny będzie max za pół roku na marne te wszystkie ,, pomysły '' na kolejny drag
V.I.P

Jumpers

sam 1 drag od 0 mozna wybudowac za jakies 300 bilo to jest praktycznie nic

kieliszek

Jedyny konkretny pomysł jaki widziałem to wybudowanie nowego budynku VIP (% do zarobków gangu)...wtedy każdy lvl byłby zadowolony z zarobków gangu, bo byłyby proporcjonalnie powiększane w stosunku do danego lvlu...jedyny sensowny pomysł jeśli chodzi o zarobki gangowe