• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kasa za walki gangów

Zaczęty przez KaziuBoss, Maj 05, 2016, 19:43:01 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jestem

Na tak
11 (40.7%)
Za
3 (11.1%)
Fajna opcja
1 (3.7%)
Powinno już być tak od dawna
3 (11.1%)
Admin wprowadź to!
5 (18.5%)
Nie i chu....
4 (14.8%)

Głosów w sumie: 27

KaziuBoss

Proponuję wprowadzić coś opłacalnego dla walk gangów.
Jeżeli teraz walczymy w WG to za wygraną walkę dostaję się tam około 13mld (nie jestem pewny) i to nie ważne ile osób bierze udział w walce, więc bezsens, jedna osoba może zarobić z wg tyle ile np. aktwyny gang gdzie walczy 12osób. Proponuję wprowadzić takie coś, Wygrana lub przegrana walka gangu x ilość osób biorących udział w walce.

Np. ilość osób klikających w pasek flash wynosi 10, czyli tak 13mld x 10 = 130mld. Myslę że dzięki temu aktywność walk gangów by wzrosła, i by powstawało więcej pełnych gangów jak jedno osobowych :)

Mam nadzieję że zrozumiale napisałem, ale kac męczy :)

KaziuBoss

jeszcze jedno, licznik ilośc walk gangów przez członka grupy jest teraz bez sensu, bo to że kliknie w pasek to nic nie wnosi do gangu :) żadnej extra kasy ani pkt :)

Jumpers

za dużo kasy by było  a licznik dobry widac ile kto klika w gangu a nie tylko np jest online i reszta robi za niego

W-11

Albo Szef za wszystkich wziętych...
Zmiany powinny być ;)

KaziuBoss

Cytat: Jumpers w Maj 06, 2016, 14:21:05 PM
za dużo kasy by było  a licznik dobry widac ile kto klika w gangu a nie tylko np jest online i reszta robi za niego

wiele gangow wymaga ilosc walk za pobyt, co z tego ze jest tam 10 aktywnych graczy i klikaja tylko w pasek, wielkiej róznicy pomiedzy wygrana a przegrana w kasie tez nie ma. wiec takie cos pomoglo by w tym zeby klikac w pasek, teraz jest tak 10graczy klikajacych = 1 gracz ktory kliknie. Wiec gdzie tu logika aktywnych gangów?

Odjazdowy

Dobry pomysl, bo tak tylko sie klika i klika i nic sie z tego nie ma.

W-11

A nie lepiej aby zarobek z Walk Gangów był zależny od ilości osób ?
Np. 8 klika, to za 8x wypłata na gangsterskie konto, czyli 8x 13 MLD = 104 MLD do konta gracza za uczestniczenie walk gangów, podniosło by to chęć walczenia, bo jest super kasa z tego wszystkiego.

A jak klika 1 ? to za jednego i tak samo za 12 osób, utrakcyjniło by te walki gangów.