Ankieta

Czy uważasz że strajk to jedyny sposób na zmiany w grze ?

Tak i nie zamierzam wpłacać żadnych biletów
32 (78%)
Nie mam zdania
3 (7.3%)
Nie, admin jest naszym przyjacielem i robi wszystko żeby gra była coraz ciekawsza ;)
6 (14.6%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: Wrzesień 27, 2016, 09:32:35 am

Autor Wątek: Strajk  (Przeczytany 5385 razy)

boabalboa

• Hero Member
Strajk
« dnia: Sierpień 27, 2016, 11:44:53 am »
Cześć wszystkim.

Proponuje znowu zastrajkować przeciwko "nicnierobstwu" admina i całkowitemu braku szacunku do graczy którzy wpłacili mu sporo pieniędzy.

Chodzi o to żeby NIKT nie kupował biletów do gry ani na swoje konto ani łapówek do gangu. Rywalizujmy ze sobą i zgarniajmy bilety darmowe za hazard, pojedynki, walki gangów itd. Ale nic nie kupujmy, odetniemy w ten sposób zyski adminowi. A graczom z czołówki proponuję zamiast biletów wziąć nagrody w specjalnym turnamencie, PS4 i tablet można bez problemu sprzedać dzięki czemu odzyskacie trochę tego co wrzuciliście w grę.

Kiedyś xtra już pisał szczegółowo o strajku i myślę, że to jedyna opcja walki z tym co się tutaj dzieje. Jeśli odetniemy admina od zysków będzie zmuszony coś z tym zrobić.

Powodów jest kilka:
- spójrzcie na dział wprowadzone pomysły i odrzucone pomysły... wszystkie wprowadzone są kosmetycznymi zmianami i wymagają "pół godziny roboty" oraz nie wpływają praktycznie na grę a co do odrzuconych pomysłów naprawdę kilka jest ciekawych.

- coraz mniejsza liczba nowych graczy (pojawiają się tylko kukły)

- wielu "starych" graczy olewa gre przez co zmniejsza się rywalizacja

- brak jakichkolwiek nadziei na rywalizacje dla gracza średniego lub rozpoczynającego grę

- brak jakiejkolwiek reklamy tej gry

sikor9[g2]

• Hero Member
Odp: Strajk
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2016, 11:51:57 am »
Admin juz ma to co chcial i pier,doli...ja juz od jakiegos czsu nieinwestuje w gre i niebede

sezar33

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2016, 12:16:21 pm »
Ja też to olalem i nie kodze

Rafal1496

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2016, 13:48:49 pm »
Niestety nie da się zrobić żeby nikt nie kupował biletów ale jestem za żeby zrobić strajk ja już od dawna nie kupuje żadnych biletów bo szkoda kasy na grę w której nic się nie dzieje a admin ma wyjebane na graczy bo dla niego tylko kasa się w tej grze liczy nic więcej

Gural.

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2016, 14:16:23 pm »
Trzeba pociagnac cala topke aby nikt nie kupowal i moze jak sie zakreci korek to admin cos ruszy z tematem

W-11

• Sr. Member
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2016, 23:59:02 pm »
Dodajcie jeszcze do tego mądrze napisaną ankietę, a będzie znacznie ciekawiej i jak admin zobaczy ile osób jest przeciwko adminowi, ze może ruszy go sumienie na poprawę tejże gry ;)

boabalboa

• Hero Member
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2016, 09:32:56 am »
Mówisz masz ;)

Rydzyk-g2

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 28, 2016, 10:27:47 am »
W 100% się zgadzam, sam już nie wydam złamanego grosza na tą grę póki jest tak jak jest, zamiast rozwijać grę admin utrudnia nam korzystanie z przyjemności(mam na myśli np bardzo częste głupie captcha które nawet wyskakuje jak post na forum się piszę^^)

Ogólnie brak ZNACZĄCYCH zmian w grze, same że tak powiem gówna niewnoszące nic do gry(może pozazwiększeniem nagród za rankingi miesięczne które powinno być zrobione już dawno dawno temu) bardzo zniechęca do samego pogrywania i uczestniczenia w np turniejach czy róznego typu walkach a już nie mówiąc o wydawaniu realnych pieniędzy w tą grę.

Pozdro i nie wydawać ani grosza dopóki się to nie poprawi!

Rafal1496

• Hero Member
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 28, 2016, 13:36:53 pm »
Moim zdaniem powinniśmy adminowi dać jakiś warunek tego strajku tzn przykładowo chociaż raz na 2 tygodnie jakiś nowy dodatek bo admin raz cos wrzuci na jakiś czas i myśli że będzie dobrze i wszyscy nagle przestaną strajkować

Pakka1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 28, 2016, 16:59:24 pm »
Popieram strajk, z mojej strony koniec z biletami

fate1ful

• Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 28, 2016, 21:28:55 pm »
ja juz od dawna nie kupuje biletów pozdrawiam
3,6,15, 24, 30, 42, 46, 52, 66, 70    > moje liczby

boabalboa

• Hero Member
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2016, 21:57:12 pm »

Scurwiel

• Full Member
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 28, 2016, 22:53:56 pm »
Mp o co, strajkiem możemy jedynie doczekać się kolejnego  draga albo biznesu. Pogódźcie się z tym, że admin ma nas w dupie, bo może i ma :P Hajsu z peyotl i +10% mu starczy a jak zacznie brakowac to sie odezwie :P

Mozel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 29, 2016, 08:37:52 am »
witam ale wy jestescie glupi hehe admin i tak nic nie zrobi to po pierwsze a po drugie to po co kupujecie bilety hehe ja nie kupuje i jakos gram

Rydzyk-g2

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 29, 2016, 11:06:25 am »
Po primo nie chodzi o tyle co o bilety a samą gre, brak zmian, gra sprowadza się do klikania w turach i wg
Po 2 nie kupujesz bilo - sam widzisz jakie masz konto, 600 lvl mozna wbic bez bilo - tylko ile czasu ci to zajmuje, klikasz caly miech zeby wygrac 50 bilo ktore jest warte 25 zl ^^