• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Strajk

Zaczęty przez boabalboa, Sierpień 27, 2016, 11:44:53 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy uważasz że strajk to jedyny sposób na zmiany w grze ?

Tak i nie zamierzam wpłacać żadnych biletów
32 (78%)
Nie mam zdania
3 (7.3%)
Nie, admin jest naszym przyjacielem i robi wszystko żeby gra była coraz ciekawsza ;)
6 (14.6%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: Wrzesień 27, 2016, 09:32:35 AM

boabalboa

Cześć wszystkim.

Proponuje znowu zastrajkować przeciwko "nicnierobstwu" admina i całkowitemu braku szacunku do graczy którzy wpłacili mu sporo pieniędzy.

Chodzi o to żeby NIKT nie kupował biletów do gry ani na swoje konto ani łapówek do gangu. Rywalizujmy ze sobą i zgarniajmy bilety darmowe za hazard, pojedynki, walki gangów itd. Ale nic nie kupujmy, odetniemy w ten sposób zyski adminowi. A graczom z czołówki proponuję zamiast biletów wziąć nagrody w specjalnym turnamencie, PS4 i tablet można bez problemu sprzedać dzięki czemu odzyskacie trochę tego co wrzuciliście w grę.

Kiedyś xtra już pisał szczegółowo o strajku i myślę, że to jedyna opcja walki z tym co się tutaj dzieje. Jeśli odetniemy admina od zysków będzie zmuszony coś z tym zrobić.

Powodów jest kilka:
- spójrzcie na dział wprowadzone pomysły i odrzucone pomysły... wszystkie wprowadzone są kosmetycznymi zmianami i wymagają "pół godziny roboty" oraz nie wpływają praktycznie na grę a co do odrzuconych pomysłów naprawdę kilka jest ciekawych.

- coraz mniejsza liczba nowych graczy (pojawiają się tylko kukły)

- wielu "starych" graczy olewa gre przez co zmniejsza się rywalizacja

- brak jakichkolwiek nadziei na rywalizacje dla gracza średniego lub rozpoczynającego grę

- brak jakiejkolwiek reklamy tej gry

sikor9[g2]

Admin juz ma to co chcial i pier,doli...ja juz od jakiegos czsu nieinwestuje w gre i niebede

sezar33

Ja też to olalem i nie kodze

Rafal1496

Niestety nie da się zrobić żeby nikt nie kupował biletów ale jestem za żeby zrobić strajk ja już od dawna nie kupuje żadnych biletów bo szkoda kasy na grę w której nic się nie dzieje a admin ma wyjebane na graczy bo dla niego tylko kasa się w tej grze liczy nic więcej

Gural.

Trzeba pociagnac cala topke aby nikt nie kupowal i moze jak sie zakreci korek to admin cos ruszy z tematem

W-11

Dodajcie jeszcze do tego mądrze napisaną ankietę, a będzie znacznie ciekawiej i jak admin zobaczy ile osób jest przeciwko adminowi, ze może ruszy go sumienie na poprawę tejże gry ;)

boabalboa


Rydzyk-g2

W 100% się zgadzam, sam już nie wydam złamanego grosza na tą grę póki jest tak jak jest, zamiast rozwijać grę admin utrudnia nam korzystanie z przyjemności(mam na myśli np bardzo częste głupie captcha które nawet wyskakuje jak post na forum się piszę^^)

Ogólnie brak ZNACZĄCYCH zmian w grze, same że tak powiem gówna niewnoszące nic do gry(może pozazwiększeniem nagród za rankingi miesięczne które powinno być zrobione już dawno dawno temu) bardzo zniechęca do samego pogrywania i uczestniczenia w np turniejach czy róznego typu walkach a już nie mówiąc o wydawaniu realnych pieniędzy w tą grę.

Pozdro i nie wydawać ani grosza dopóki się to nie poprawi!

Rafal1496

Moim zdaniem powinniśmy adminowi dać jakiś warunek tego strajku tzn przykładowo chociaż raz na 2 tygodnie jakiś nowy dodatek bo admin raz cos wrzuci na jakiś czas i myśli że będzie dobrze i wszyscy nagle przestaną strajkować

Pakka1

Popieram strajk, z mojej strony koniec z biletami

fate1ful

ja juz od dawna nie kupuje biletów pozdrawiam

boabalboa


Scurwiel

Mp o co, strajkiem możemy jedynie doczekać się kolejnego  draga albo biznesu. Pogódźcie się z tym, że admin ma nas w dupie, bo może i ma :P Hajsu z peyotl i +10% mu starczy a jak zacznie brakowac to sie odezwie :P

Mozel

witam ale wy jestescie glupi hehe admin i tak nic nie zrobi to po pierwsze a po drugie to po co kupujecie bilety hehe ja nie kupuje i jakos gram

Rydzyk-g2

Po primo nie chodzi o tyle co o bilety a samą gre, brak zmian, gra sprowadza się do klikania w turach i wg
Po 2 nie kupujesz bilo - sam widzisz jakie masz konto, 600 lvl mozna wbic bez bilo - tylko ile czasu ci to zajmuje, klikasz caly miech zeby wygrac 50 bilo ktore jest warte 25 zl ^^