• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kalkulator do biznesów, dziwek i gangu oraz szybkich akcji

Zaczęty przez turoseq, Październik 14, 2016, 00:37:17 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

turoseq

@edit
Link do aktualnej wersji kalkulatora wraz z opisem znajduje się na końcu wątku.

Rock

Kalkulator świetny, ale na niskich poziomach apartamentowca, pokazuje jego cenę poniżej 0, chociażby -300 000 000

turoseq

No tak, niestety.
Przemyślałem to w ten sposób, że nowi gracze mający Apartamentowiec poniżej 70 poziomu nie będą się przejmować kalkulatorami :D

Nie pamiętam od kiedy apartamentowiec rośnie o 100mln/lvl (wydaje mi się że około 70 ale pewien nie jestem), tak samo jest z rezydencją.

Jak się cena nie zgadza to po prostu wpisuj cenę jaką widzisz w klubie VIP. Jak już będzie się zgadzać to wpisz z rubrykę "=m4" i będzie spokój z wpisywaniem do ~700 :)

turoseq

Cena rezydencji się nie zgadza na kalkulatorze, coś się w cenie pozmieniało.

Bad Boy

#4
Kalkulator sprawdzony na 1000 poziomie sa drobne odchybienia o kilkaset tysiecy ale to drobiazgi na tym lvlu :)
Nie wiem czy mozna cos manipulowac z iloscia alfonsow bo nie każdy ma po równo a wydaje mi sie ze to tez ma znaczenie
Ale i tak to jest chyba jeden z najbardziej aktualnych kalkulatorwo wiec licze na drobne poprawki
P.S
Nie chcialo by ci sie stworzyc kalkulatora gangowego do rozwoju dragow?

amy

#5
Cytat: Bad Boy w Grudzień 25, 2016, 19:01:15 PM
Nie wiem czy mozna cos manipulowac z iloscia alfonsow bo nie każdy ma po równo a wydaje mi sie ze to tez ma znaczenie

Alfonsi nie są jacyś drodzy a dają duży zysk,  najdroższy 12mln kosztuje więc to nie problem. Wystarczy że będziesz mieć maksymalną ilość alfonsów jak już żaden nie będzie dawał zysku w grze, to  w kalkulatorze to liczone jest właśnie jako 1.Więc przy tym nie musisz nic robić, a im więcej dziwek to raczej tym więcej alfonsów trzeba. Jeśli się dokupi trochę dziwek, to trzeba znów sprawdzić czy jak się dokupi alfonsa to zysk się zwiększy.




PS. Ładny kalkulator turoseq, bardzo pomocny.

turoseq2

#6
jakby co to nie mój shorten link (reklama) tylko easypaste sobie wrzuciło takie cudo

dodatkowo zmienili tam opcje w ściąganiu, że jeśli się zapłaci to się ściągnie szybciej (kalkulator waży 40kB więc i tak się ściągnie w ułamek sekundy). Trzeba tam przestawić na wolne ściąganie



PS: zaraz wrzucę kalkulator do gangów


Jeśli w tym kalku cena apartamentowca i rezydencji wam się nie zgadza, to możecie w D4 i w D80 zmienić ją na tą rzeczywistą - w tym wypadku spokojnie można w to ingerować ;)

macius.z.klanu

nie wiem co robie nie tak, ale pole E opłacalność nie zapala się na zielono ani nie widać tej ikonki

siwix

Mam lepszy,dokładniejszy, czytelniejszy i liczy też opłacalność dragów, budynków w gangu, a także SV ataku na dzielnicę.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

turoseq2

Cytat: siwix w Maj 31, 2017, 19:15:05 PM
Mam lepszy,dokładniejszy, czytelniejszy i liczy też opłacalność dragów, budynków w gangu, a także SV ataku na dzielnicę.

3 pierwszych nikt nie jest w stanie ocenić, bo Ty swojego nie udostępniłeś. Od opłacalności dragów i budynków jest inny kalkulator, który też znajduje się na forum. Co do SV działek - tego zbytnio nikt nie potrzebuje - poza tym, nie ma potrzeby wszystkiego wciskać w jeden arkusz :)

Jumpers

Cytat: siwix w Maj 31, 2017, 19:15:05 PM
Mam lepszy,dokładniejszy, czytelniejszy i liczy też opłacalność dragów, budynków w gangu, a także SV ataku na dzielnicę.


To może podziel się z nami linkiem i sami ocenimy ja akurat korzystam z kalkulatora od turoseq fakt może zle minimalnie liczy dziwki ale innych błędów nie zauważyłem :)

GKH

GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271

turoseq

Planuję zrobić niedługo aktualizację, dodając biznesy i dziwki na 1400 i 1500 poziom.

Napiszcie co byście chcieli zobaczyć w nowym wydaniu kalkulatora ;)

Bad Boy

mnei ciekawi cos czego raczej nikt nei ogarnia wplyw ilosci alfonsow na dziwki

GKH

Było jakieś ustawienie 8/9/7/8/9/6 a jak kupisz każdego po 75 szt to stopniowo cosik ci zwiększy
GKH

▓ Gang (+10%):  ▓  +++ Szukamy aktywnych osób. W tej chwili są wolne miejsca, jeśli jesteś aktywny, szukasz dobrego gangu oraz dobrej atmosfery to ten gang jest dla Ciebie! Nie zwlekaj pisz podanie, na pewno je rozpatrzymy!

http://g2.gangsters.pl/index.php?id=58&gangId=1271