• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Strajk

Zaczęty przez boabalboa, Sierpień 27, 2016, 11:44:53 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy uważasz że strajk to jedyny sposób na zmiany w grze ?

Tak i nie zamierzam wpłacać żadnych biletów
32 (78%)
Nie mam zdania
3 (7.3%)
Nie, admin jest naszym przyjacielem i robi wszystko żeby gra była coraz ciekawsza ;)
6 (14.6%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: Wrzesień 27, 2016, 09:32:35 AM

boabalboa

Gra 400 osób niech połowa wpłaci po 10 zł na miesiąc to admin ma 2000 zł czyli tyle ile zarobi się w byle jakiej pracy a nic nie robi fajnie nie ? :) łatwa kalkulacja jeśli zmniejszymy tą połowe wpłacających do 50 sztuk ludzi to ile zarobi ? 500 zł A czy mu się opłaci utrzymywać serwer itd itd nie ?

Dalej uważacie że strajk nie ma sensu ? To nic nie róbcie :)

Gra jest po to żeby zarabiała... stwierdzenie że nie została stworzona dla zysków to taka sama głupota jak stwierdzenie, że admin jest milionerem...

Strajk jest dobry na tę chwile bo nikomu nie chce się wpłacać bo i po co ? Żeby podskoczyć o 10 miejsc w rankingu ? Bez jaj. Jak się zmieni coś to dalej będziecie wpłacać i sie bawić ;)


turoseq

Cytat: boabalboa w Wrzesień 18, 2016, 12:48:33 PM
Gra 400 osób niech połowa wpłaci po 10 zł na miesiąc to admin ma 2000 zł czyli tyle ile zarobi się w byle jakiej pracy a nic nie robi fajnie nie ? :) łatwa kalkulacja jeśli zmniejszymy tą połowe wpłacających do 50 sztuk ludzi to ile zarobi ? 500 zł A czy mu się opłaci utrzymywać serwer itd itd nie ?

Dalej uważacie że strajk nie ma sensu ? To nic nie róbcie :)

Gra jest po to żeby zarabiała... stwierdzenie że nie została stworzona dla zysków to taka sama głupota jak stwierdzenie, że admin jest milionerem...

Strajk jest dobry na tę chwile bo nikomu nie chce się wpłacać bo i po co ? Żeby podskoczyć o 10 miejsc w rankingu ? Bez jaj. Jak się zmieni coś to dalej będziecie wpłacać i sie bawić ;)

Ta kalkulacja nie pokrywa się z rzeczywistością już na pierwszej prostej. Jest jak liczenie, że skoro Polska ma 40mln ludzi i każdy z nich ma na przykład tysiąc zł, to razem mamy 40 miliardów...
Sezar sam pisał że 100 ostatnich lvli go kosztuje 18000 biletów, tj. 10k zł. No to jak chcesz porównać 10zł/mies do 10 tysięcy za same lvle?


Chciałbym też przypomnieć że wcale nie nazwałem admina milionerem, napisałem że top10 dało mu około 300'000zł (sześciocyfrowa z 3 na przedzie), co chyba jest przesadą, ale jedynie lekką. Sama monicue napisała że top2 - górna granica tego co wydali to 120tys., więc top10 za 300tys. wydaje mi się całkiem sensowne.

Jeszcze raz:
*sześciocyfrowa = 5 zer i coś z przodu (3) = 300'000
*sześciozerowa = 6 zer i coś z przodu = milion

boabalboa

Nie zajmuje się liczeniem zysków admina tak jak wy bo mam to gdzieś ja tylko podałem przykład dlaczego strajk działa bo każdy hejter pyta się co daje ten strajk to odpowiedziałem przykładem.

monicue

jaki hejter - nie przesadzasz troszeczkę.?
jest temat - jest rozmowa o nim to raz, po drugie sam zobacz co się dzieje na tym temacie;
30 ludzi z całej gry deklaruje brak wpłaty - deklaruje nie oznacza wcale że nie bedą tego robić
jak pisałam powyżej ok - strajk ma sens tylko i wyłącznie w przypadku jak większość zaznaczam większość
nie przestanie kodować, a tego niestety nie osiągniesz w tej grze - był strajk na wielką skalę ostatni
gdzie byliście.? sama bloga prowadziłam więc wiem co piszę ;)

na całe istnienie bloga - były dwie odpowiedzi może trzy, nie osiągniesz żadnego rezultatu strajkiem gdzie w grze
ponad 70 % to dzieci którym włączyli neta, a rodzice dalej rachunki płacą.

Gra schodzi na psy i to w strasznym tempie - coś trzeba zrobić, tylko co.?

Dobrych pomysłów na rozbudowę gry była i jest cała masa - więc co .?

Jest to brak chęci ze strony administracji gry bądź brak funduszy na rozwój..

Pomyśl sam, jeżeli gracze by czegoś chcieli chcieli zmian to przy takim temacie jak Twój

nie byłoby 30 deklaracji tylko przynajmniej te 300 z osób które się tutaj w grze codziennie pojawiają

I zaś nasuwa się pytanie? - kto czytał temat, czy to forum żyje w ogóle.?

Ludzie robią tysiaka i nic się nie dzieje to uciekają - oni to chyba widzą w tej administracji ?!


W-11

Gdyby wszyscy chcieli zmian, to nigdzie w Ankietach nie było tego ze nie chcą tych zmian, a jednach w ankietach ludzie piszą że nie chcą zmian, a tym bardziej nowych gier, a admin patrzy się tylko i wyłącznie na to ile osób jest na "NIE" i dzięki takim ludziom gra się nie rozwija i są powody:

1. Piszą dla jaj, bo nie dorośli do tego stopnia ze takie głosowania sprawiają im ogromną przyjemność i nie chce rozwoju gry.
2. Są niekompetentni do takiego stopnia żeby gra padła
3. Nie wiadomo co takimi osobami kieruje i jeszcze ci się nie przyznają.

Nie ma tak prosto jak się wydaje, nawet jak ci napiszą że przestaną kodzić, to i tak kodzą, a admin mógłby być na tyle rozsądny, żeby dał liste aktywnie kodzących ludzi.

Admin może ma 6 dzieci, żonę, willę i nie wyrabia się z grą do takiego stopnia że ma dwie prace jednocześnie, a życie jest drogie, czyli szutruje na godną pensję Emerytalną. ;)

limak

skoncz pieprzyc bzdety.....szkoda czytac

a co do strajku, to dajcie sobie spokoj, oni maja juz to gdzies. Socker nic wiecej tu nie zrobi - czas sie z tym pogodzic...spojrzcie tylko przez pryzmat czasu (kto dluzej tu siedzi ten wie jak jest). Ludzi ubywa - starej gwardii juz tu praktycznie nie ma, zostali nieliczni, wiec czas otrzezwiec i brac z nich przyklad. Ja tez juz tu sporadycznie tylko zagladam, bo szkoda czasu...