• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Bank

Zaczęty przez Rafal1496, Październik 26, 2016, 02:56:31 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy jesteś za bankiem co 100 lvl?

Tak
9 (90%)
Nie
1 (10%)
Nie mam zdania
0 (0%)

Głosów w sumie: 10

Rafal1496

Witam, skoro co 100 lvl jest nowy biznes i dziwka to teraz przydałby się nowy bank co każdy 100 lvl bo czemu nie? z tego co teraz jest to są marne zarobki dobre poniżej 100 lvl a dla lvl powyżej 400+ to jest nic, co o tym myślicie?

turoseq

#1
największy bank z limitem 10 mld to jakiś żart w dzisiejszych czasach
przydałby się jakiś bank zależny od zarobków, nawet taki z minimalnym oprocentowaniem typu 0,1%, taki pod bukmacherkę

Albo tak jak mówisz, np. co 200lvl bank z jednym zerem więcej ;)
400lvl = 100mld z 0,9%, 600lvl = 1bln z 0,7%, 800lvl = 10bln z 0,5%, 1000lvl = 100bln z 0,3%, 1200lvl = 1bld z 0,2% itd.

tak żeby to faktycznie było jakieś tam przechowywanie kasy a nie coś takiego, że trzyma się tam maksimum kasy i w ogóle z tego nie korzysta (bez wpłat i wypłat)

tak czy siak, jestem na tak

@edit PS:
z drugiej jednak strony, skoro nie można tutaj stracić żadnych pieniędzy wbrew własnej woli (nie można nikogo okraść ani stracić kasę z powodu np. przegranej walki) to bank jest w zasadzie niepotrzebny z logicznego punktu widzenia, jedyne po co jest, to aby coś na tym zarobić.. tyle że te zarobki są tak nikłe, że warto albo bank rozwinąć, albo usunąć go w całości, pozostawienie go w takiej formie mija się z sensem

Rafal1496

byłoby dobrze gdyby admin to poważnie przejrzał bo jak nie od dziś wiadomo że gra zaczyna większość nudzić, nie ma nic nowego bo są aktualizowane te same rzeczy co już są a tu potrzeba czegoś nowego

danielos112

Pomysł Dobry , na dzień dzisiejszy dział ,, Bank '' jest  praktycznie bezużyteczny , o ile dla mniej zawansowanych graczy coś to jeszcze pomaga dla prawdziwych wetaranów tej gry to jest NIC  ;)


JESTEM ZA !!!
V.I.P