• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

nowy świat g3

Zaczęty przez 9bobek4, Grudzień 11, 2016, 10:49:55 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

9bobek4

kto byłby za tym by wyszedł nowy g3
g2 jest  od 2011 wszystkie karty już są rozdane nikt już nie jest wstanie dogonić tych najlepszych
od 2017 mógłby wyjść g3 i kto by chciał to by się zarejestrował na g3
kto za

W-11

Już było to kiedyś omawiane i gdyby admin wprowadził G3, to G2, tak jak G1 by upadło ;)

Rafal1496

Bez sensu pomysł, są tacy którzy wydali na tą grę sporo kasy wprowadzenie nowego świata oznaczałoby "śmierć" g2. Grze trzeba coś nowego jakaś nowość a nie nowy świat

DoN ZoHaN

Moim zdaniem pomysł jest świetny, sam bym chciał zacząć gre od nowa wiedząc, że mogę rywalizować z innymi graczami o rankingi, teraz ta rywalizacja jest bezsensowna dla słabszych graczy, a ci którzy wydali sporo kasy na grę, znów to zrobią ;) Jestem za !!!

amy

Też byłbym za tym z tego względu że g2 jest od 2011 roku a to już kupa czasu

Mastach94

też jestem za bo nie można rywalizować z graczami co grają tyle lat ;)

THAW1920

Jeżeli nowy świat by powstał g2 by zostało zaniedbane i starym graczom takie coś się nie opłaca bo nie będzie graczy aktywnych do gangów bo wszyscy przejdą na g3

Odjazdowy

NIE MA MOWY NA G3 , DOPÓKI DUŻO LUDZI GRA NA G2 :)

amy

Czyli trzeba przestać grać na g2 :) hyhy wtedy admin się zdecyduje na g3 :p

W-11

A duzo poszło kasy w gangi na G2, da admin G3, to G2 zostanie zapomniany tak jak G1, poprostu bez sensu.
G3 mogło by byc, gdyby tu ludzie walili dzwiami i oknami ze aż było by takie przeciężenie ze trza było nowego, ale w innych grach gdy opuszcza serwer i gdy jest przeciążenie, to przerabiają go i nadal na 2 tych samych serwerach.

To nie NFS World że Sextrylion ludzi grało z całego świata ;)