• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Problemy z Płatnościami - Zobacz jaki błąd możesz popełnić

Zaczęty przez W-11, Grudzień 20, 2016, 22:06:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

W-11

Przykładowy Bank - Przykładowy problem, który może sprawić że Bilety mogą nie dotrzeć i warto zauważyć to ze strzałkami poniżej.


Jumpers

ale w czym problem robisz dokładnie to co tam masz napisane i dostajesz bilety minute po wykonaniu przelewu jeśli nie potwierdzisz  możesz dostać bilety dopiero po kilku dniach w zależności od tego kiedy przelew dotrze itp rób to co jest tam napisane  i żadnego problemu nie będzie

W-11

Żadnego problemu nie robię, to nie o mnie chodzi, ale zauważ że wiele osób robi błąd i potem płacz że bilety nie dotarły i nie pierwszy raz to słyszę oraz się spotykam.
Dlatego musisz zrozumieć taki fakt, że dałem to tylko po to, aby zwracali uwagę na to co powinni, ale nie każdy to zauważa,  nie doczytując wszystkiego co pisze na dole, więc dałem do wglądu aby uważnie zwracali uwagę na to co jest na obrazku.
Są osoby które myślą że zrobią przelew i nic więcej, wtedy dotrze, a to kolosalny błąd, tak więc dałem przykład banku, na co należy zwrócić uwagę przy przelewach, a nie każdy jest tak idealny jak ty.