• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Walki Gangów - wypłaty

Zaczęty przez bosio, Styczeń 08, 2017, 12:14:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy pomysł się podoba?

Tak
16 (88.9%)
Nie
2 (11.1%)

Głosów w sumie: 18

bosio

Myślę że dobrym pomysłem aby zwiększyć aktywność graczy było by np 10% zarobku od walki gangu wpływające na konto gracza. Oczywiście dotyczyło by to tylko graczy biorących udział walkach (aktywnych).

amy

Dobry pomysł na pewno by to zwiększyło ilość aktywnych graczy w walkach gangu, bo powiedzmy sobie szczerze nie za dużo osób walczy bo jedyną nagrodą są bilety gangowe co tydzień, a także pobyt w gangu za to że się walczy, a to nie zachęca to częstego uczestniczenia w walkach gangowych. Ale na pewno! Zwiększyła by się frekwencja ludzi uczestniczących w walkach gangowych i to sporo! Jakby za każdą walkę był taki profit 10%  zarobku na konta gracza, bardzo dobry pomysł jestem za!

balon1


Jumpers

jestem na nie były juz podobne pomysły i są bez sensu WG to jest gra zespołowa i indywidualne korzyści są nie na miejscu

bajerek

Jestem na tak.
Walki Gangów to gra zespołowa, ale w realnym świecie każdy gangster też coś masz tego, że wykona robotę dla gangu.

Niestety admin tego nie wprowadzi, bo ma takie same zdanie jak poprzednik. Temat już był przerabiany na forum


amy

Cytat: Jumpers w Styczeń 08, 2017, 13:53:53 PM
jestem na nie były juz podobne pomysły i są bez sensu WG to jest gra zespołowa i indywidualne korzyści są nie na miejscu

W Realnym świecie każdy gangster dostaje swoją dole a nie że wszystko w gangu zostaje, wiec to jest logiczne by takie coś wprowadzić. Jeśli gangster w realnym świecie jest w gangu ale nie uczestniczy w danym napadzie to nie dostaje osobiście nic. Więc twój argument nie ma podstaw ale wiadomo każdy ma swoje zdanie.

Mastach94


bajerek

http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20015.0

tu jest podobny temat założony przeze mnie

został wrzucony do działu "odrzucone pomysły" a w taki sposób podsumowany przez admina:


To indywidualna sprawa każdego gracza na co poświęca swój czas. Jeżeli atrakcyjność innych działów będzie spadać, to będziemy reagować. Nie trzeba na to tworzyć pomysłów w tym dziale.

amy

Cytat: bajerek w Styczeń 09, 2017, 22:44:22 PM
http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=20015.0

tu jest podobny temat założony przeze mnie

został wrzucony do działu "odrzucone pomysły" a w taki sposób podsumowany przez admina:


To indywidualna sprawa każdego gracza na co poświęca swój czas. Jeżeli atrakcyjność innych działów będzie spadać, to będziemy reagować. Nie trzeba na to tworzyć pomysłów w tym dziale.

No wiesz to było 1,5roku temu, czasy się zmieniają z tego co czytałem to tam jak i tu jest zdecydowana większość ludzi za, a wypowiedzi admina to trochę nie rozumiem. To gracz nie może dzielić się swoimi osobistymi przemyśleniami i pomysłami dotyczącymi gry? Temat nie naruszał regulaminu nie jest napisane w regulaminie że temat o takiej treści jest niestosowny. Atrakcyjność gangów nie jest może mała, ale taka zmiana na logikę zwiększyła by tą atrakcyjność o jakieś 50%, to jest moja indywidualna subiektywna ocena.


bajerek

A może coś takiego, bo na te 10% pewnie admin nie pójdzie.

W gangu może być maksymalnie 12 osób. Zarobek gangu po walce, jest umniejszany o 12%. Uzyskana przez to kwota jest dzielona przez liczbę gangsterów biorących udział w walce + szef gangu i wypłacana gangsterom. Dlaczego ma być liczony szef? W końcu jego gang przy każdej walce wtedy traci 12% procent zarobku, i liczenie go do każdej walki byłoby małą rekompensatą za straty w dochodzie gangu za walkę.

amy

10%  jak mniemam to jest pomysł i przykład, by jakoś wynagrodzić tych co uczestniczą biernie w wojnach i się starają, admin i tak zrobi jak uważa. Jeśli się zdecyduje na jakąś opcje sam dostosuje wielkość wynagrodzenia albo na podstawie ankiety. Drugi pomysł z umniejszaniem zarobku o 12% też dobry, myślę że tu jakikolwiek pomysł jest dobry by wynagrodzić tych aktywnych graczy, jak dla mnie bardzo ważny temat do rozważenia.

THAW1920

Taka aktualizacja pomogłaby na pewno graczom z mniejszymi zarobkami ponieważ takiemu Dk,Sezarowi,Demotowi czy xtra to by nic nie zmienilo bo dla nich to są zmiany typu 0.01% a dla graczy z małymi zarobkami to jest już większy procent np. jeżeli ta wypłata to byłoby 1% z całego zarobku to dla gracza za wygraną to byłoby 150mln a walk sie da zrobić 30 w godzine więc taki gracz mógłby zarobić na samych wygranych 4.5mld a gracz miałby 2mld/h to jest już wtedy w ciągu godziny ok 70% tak więc jestem ZA  pomoże graczom z małymi zarobkami a dla starszych graczy prawie nic nie zmieni

amy

#12
No akurat tu się nie zgodzę, czy mały czy duży level zarobi tyle samo jeśli poświęcają czas w równej mierze. Z tym że jeszcze różnica czy % od zarobku gangu czy od całego razem ze swoim, jeśli od całego to dodatkowo bonus dla high leveli.

THAW1920

Jednakże chodzi mi tutaj od całego napadu ten % bo od zarobków to znowu by topka poleciała a większość graczy F2P prawie nic by nie zarobiła