• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Problem z Miastem

Zaczęty przez W-11, Luty 11, 2017, 14:48:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Denerwuje cię to Auto-przenoszenie do Miasta ?

TAK
7 (77.8%)
NIE
1 (11.1%)
Jest mi to Obojętne
1 (11.1%)

Głosów w sumie: 9

W-11

Panie adminie, uważam że Automatyczne przeniesienie do miasta jest zbędne.
Dlaczego ?

Uzasadnienie:

Gdy piszemy w gangu, to w trakcie pisania zrywa z pisania do miasta przenosi.
Gdy klikniemy w WG np. 3/5 osób to nie dość że nie da sie kliknąć wszystkich, to już przenosi nie dajac skonczyć.
Gdy robimy NG klikamy w Napad Grupowy i od razu wywala do miasta
tak samo w P2P i w innych aspektach gry.

Panie adminie nie dość że jest to denerwujące, to i nawet irytujące, zniechęca to do wchodzenia w miasto, najlepiej aby pan dał możliwość wyłączenia tego Ustrojstwa i dodania innym kolorem powiadomienia.

1. Wyłącznik do autoprzenoszenia - Włączają sie powiadomienia w innym kolorze o mieście
2. Autoprzenoszenie - bez powiadomień

Powinno być możliwość wyboru przez innych graczy.
Mnie MIASTO ZRAZIŁO do wchodzenia.

Pomimo że pan zablokował dział pomysły, to uznaję że to Jest Problem miasta.

Dziękuję za Uwagę.

Mastach


bankier92


amy

#3
Dokładnie ja mam inny pomysł całkiem trzeba zmienić obecne powiadomienia na mniejsze. I dodać nowe powiadomienia do szukaj gangu i miasta i p&p i oczywiście zlikwidować auto przenoszenie z miast i p&p. Myślę że to jest bardzo ważne i przydałoby się to jak najszybciej wprowadzić do gry te zmiany, by cieszyć się lepszą rozgrywką bo auto przenoszenie jest strasznie uporczywe. I wprowadzić oczywiście opcje w profilu do wyłączania i włączania każdego powiadomienia..

grant


Jumpers

ja wole aby cofało do miasta mimo wszystko dlatego jak ma byc jakas zmiana to lepiej  niech gracz ma opcje do wyboru  walka w miescie trwa tylko minute i bez  tego  mozna rozdawac same walkowery jak w miedzy czasie  klikasz wg albo piszesz na czacie dlatego miasto powinno dalej miec priorytet i z tego co wiem wlasnie dlatego zostalo to wprowadzone kilka miesiecy temu

watashiwa