• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Błąd ! Żaden gangster nie podjął wyzwania

Zaczęty przez W-11, Luty 12, 2017, 17:06:00 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy też ci się zdarza ten błąd ?

Tak
2 (50%)
Nie
2 (50%)
Nie wiem
0 (0%)
Nie zwracam na to uwagi
0 (0%)
Być Może - Nie pamiętam
0 (0%)

Głosów w sumie: 4

W-11

A to ciekawe, że gangster podjął wyzwanie.
Czyżby gra się sypie ? Czy to tylko Bug ?


prpablo

ale co w tym dziwnego ? radi nie oddał ataku   i tyle :P

amy

#2
Chyba chodzi o to że w11 nacisnął na atak a zaliczyło walkover, trochę nie jasny post ale chyba o to chodzi.

Mi to się zdarza tak że kliknę na atak i nie zalicza i muszę to samo znowu. Rzadko się pojawia ten błąd ale się pojawia, tak samo w mieście czasem trzeba kliknąć 2x żeby zaliczyło, ale bardziej uporczywe to jest przy wojnie gangu.

W-11

Gdyby nikt z gangu nie oddał strzała, to by pisało że The Hells Angeles poddał się bez walki, a jednak oddali strzały, natomiast kolega z gangu dał strzała, co zresztą widać kolorem czerwonym, ale pisze że Gang: W-11 Wydział Śledczy poddał sie bez walki, tyle ze jak widać na zdjęciu, ze były oddane strzały / walki, ale wyszło jak wyszło, ale PrPablo nie zauważył i nie spojrzał dokładnie w czym jest rzecz, a przecież widać jak byk że oba gangi sie nie poddały, bo był zrobiony atak, a gdyby nie było, ataku, to nie było by oznaczeń, a skoro są, to dziwi mnie ten Walkover.

prpablo

widze tylko Ze gang w11 nie oddał ataku na hells angel i radi też :P

amy

Cytat: W-11 w Luty 12, 2017, 17:21:17 PM
Gdyby nikt z gangu nie oddał strzała, to by pisało że The Hells Angeles poddał się bez walki, a jednak oddali strzały, natomiast kolega z gangu dał strzała, co zresztą widać kolorem czerwonym, ale pisze że Gang: W-11 Wydział Śledczy poddał sie bez walki, tyle ze jak widać na zdjęciu, ze były oddane strzały / walki, ale wyszło jak wyszło, ale PrPablo nie zauważył i nie spojrzał dokładnie w czym jest rzecz, a przecież widać jak byk że oba gangi sie nie poddały, bo był zrobiony atak, a gdyby nie było, ataku, to nie było by oznaczeń, a skoro są, to dziwi mnie ten Walkover.

Faktycznie nie spojrzałem że Mastach oddał atak i nie zaliczyło, ktoś kiedyś wspominał o tym błędzie ale to raczej bardzo bardzo rzadko się zdarza. Chodź osobiście nie chciałbym poddać się bez walki oddając atak :P

willchemik

Tak się dzieje gdy się uderzy za 0 pkt. Admin mógłby naprawić ten błąd gdyby ustawił minimalny atak na 1 pkt.
Co ciekawe gdy uderzy się za 0 w Turku lub w mieście to jest ok