• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament. Pojedynki średnio zawansowanych gangsterów.

Zaczęty przez socker1, Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Co sądzisz o tej opcji?

jest dobra - rozwiąże problemy z pojedynkami
184 (74.2%)
przeciętna - efekty jakieś tam będą, ale to jeszcze nie jest to co rozwiąże problem
26 (10.5%)
słaba - nic nie zmieni
38 (15.3%)

Głosów w sumie: 245

Mefisto731

Świetne i zgadzam się że można podnieść próg do 30 lvl...

krzys077

6 Władca dzielnicy
7 Szef centrum
8 Mistrz pierwszego ataku
9 Mistrz ostatniego ataku

18 Władca miasta

A takie ?


__krystian_

Pomysł po prostu THE BEST! Właśnie na coś takiego czekałem! Socker jesteś najlepszy! ;]

N bellic

Pomysł rewelacja. Najbardziej podoba mi się to, że nie traci się punktów do rankingu za przegraną, i że trzeba mieć 20lvl żeby uczestniczyć. Co przerw między pojedynkami to możnaby je skrócić? 5min. to trochę długo ,3min. byłyby w porządku.

ksysiu92

Jestem jak najbardziej na tak! :D Na 100% rozwiąże to problem pojedynków :D

Popielus

Cytat: socker1 w Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AM
Tournament (turniej) to opcja do pojedynków w której będą mogli uczestniczyć tylko gangsterzy z przynajmniej 20 poziomem doświadczenia.


Tak jak ktoś wspomniał wcześniej - podniósłbym ten limit do powiedzmy 30 levela. Albo im wyższy level tym więcej opcji w turniejach np. możliwość uczestniczenia jednocześnie w większej ilości turniejach?...

Cytat: socker1 w Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AMMyślałem pół nocy nad tą sytuacją i mam nadzieję, że przedstawiony tutaj pomysł zaakceptujecie (lub zaproponujecie coś innego, albo podobnego) i po wprowadzeniu do gry, rozwiąże ten problem.


Faktycznie musiałeś długo nad tym siedzieć, bo pomysł jest przedni. Ale przejdźmy do szczegółów.



Cytat: socker1 w Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AMBędzie to motywowało innych graczy do uczestnictwa w grze, bo każdy lubi poznawać nowe rzeczy. Po drugie użytkownicy opcję Tournament będą traktować bardziej kultowo, właśnie ze względu na 20 level.

To co kiedyś pisałem. Zdobywanie leveli daje coraz większe możliwości i to cieszy gracza. Rozwój gry idzie w dobrą stronę ;)


Cytat: socker1 w Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AMKażdy użytkownik może dołączyć do turnieju o nazwie Liga.

Turniej będzie tworzony przez silnik gry, że się tak wyrażę? Jak to będzie wyglądało? Jeden turniej na godzinę czy np. kilka turniejów do których będzie można się zapisywać?


Cytat: socker1 w Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AMTutaj wielu graczom może się nie spodobać ten wątek, ale w Tournament chcemy wprowadzić system 5 rodzajów ataku

I dobrze. Przetestujemy to wasze dziadostwo  ;D


Cytat: socker1 w Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AMInną sprawą jest zasada przydzielania punktów rankingowych. Za zwycięstwo użytkownik otrzyma 20 pkt, z kolei za porażkę nie straci ani jednego punktu.


Również dobra decyzja, aczkolwiek mam pewne wątpliwości. Powstrzymam się na razie. Inni gracze się zadowoleni z tego, więc nie wprowadzam zamieszania :)


Cytat: socker1 w Sierpień 27, 2009, 09:50:29 AMTa opcja została by wprowadzana dopiero po grupowych napadach i dzielnicach w gangu. Planujemy do połowy września zrobić te 2 podziały gangów. Jeżeli chodzi o profile to dzisiaj je skasujemy. Tak więc jest jeszcze w sumie sporo czasu do dyskusji na ten temat, dlatego liczę, że razem coś wymyślimy, zakładając że ten pomysł wam się nie spodoba.

Proponuję spojrzeć również na inne punkty "planu" który przyjęliście jakiś czas temu. Oczywiście nie ma co się trzymać tego sztywno, ale rozwój musi iść kilku-torowo. Chociaż pomysł jest tak dobry, że chyba warto go wprowadzić jak najszybciej :)

Ataker


socker1

jeszcze sporo czasu... obecnie szczerze mówiąc pracujemy nad optymalizacją serwera bo on wygląda fatalnie jak jest ponad 300 online. Ogólnie już teraz po poprawkach jest lepiej niż było. Oprócz tego wraz z poprawkami modyfikuje trochę grę, np. ostatnio biznes, dziwki, broń, kamizelka itp. bo w tych opcjach próbowaliśmy skrócić kod, żeby szybciej serwer działał. Jeszcze wiele w tej kwestii jest do zrobienia. W drugiej kolejności pracujemy nad dzielnicami, które pojawią się dopiero w październiku i to gdzieś w połowie miesiąca. Prace nad tą opcję trwają już wstępnie teraz (to znaczy myślimy jak je poprawnie zrobić). I po Dzielnicach zabieramy się za Tournament czyli pozostałe poddziały Gangu zostawiamy na później.