• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

REGULAMIN FORUM

Zaczęty przez krzys077, Luty 14, 2010, 18:47:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy podoba Ci się taki regulamin forum?

Tak
27 (48.2%)
Nie
29 (51.8%)

Głosów w sumie: 56

krzys077

Zasady Ogólne

1.Rejestrując się na forum, akceptujesz wszystkie punkty regulaminu.

2. Zakładając konto na forum należy używać nicku zarejestrowanego w grze.

3. Przed założeniem nowego tematu, należy sprawdzić czy ktoś już wcześniej nie założył identycznego.

4. Temat powinien zawierać informacje, co się w nim znajduje, nie należy zakładać nowych wątków z tematem 'pomocy' itd.

5. Jeżeli użytkownik odpowiedział na jakieś pytanie, to nie pisz 2 raz tego samego.

6. Na forum obowiązuje zakaz reklamowania innych for i gier online.

7. Posty pisane wielkimi literami, niegramatycznie, PoKeMoNoWyM pismem będą usuwane.

8. Na forum obowiązuje całkowity zakaz używania gróźb odnoszących się do życia realnego, wyzywania innych graczy.

9. Na forum obowiązuje zakaz komercji(sprzedaż kont do gier, zamieszczanie ofert zarobkowych).

10. Na forum obowiązuje zakaz wklejania swoich reflinków z gangsters,  czy też z innych gier online.

11.Na forum obowiązuje zakaz wklejania odnośników do nielegalnego oprogramowania.

12. Na forum obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów,za używanie wulgaryzmów użytkownik może dostać ostrzeżenie lub ban na 24h.

13.Na forum obowiązuje całkowity zakaz umieszczania treści erotycznych,za złamanie tego pkt użytkownik może dostać bana od 7dni wzwyż.

14.Na forum obowiązuje zakaz ujawniania statysty innych niż swoich i swojego gangu.

15. W dziale z grami forumowymi gdzie jest możliwość wygrania biletu zabrania się kopiowania cudzych typów.Jeżeli administrator/moderator uzna że typ jest skopiowany oszust nie dostanie biletu.

16. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.


Dział Gangi

1. Użytkownik powinien zamieścić swój watek w odpowiednim podziale,tematy zamieszczane w złych działach będą usuwane lub przenoszone.

2. Na 1 użytkownika przypada 1 temat, jeżeli ten sam użytkownik chce założyć nowy temat o innym gangu, stary musi pójść do koszta, w przeciwnym wypadku oba zostaną usunięte a użytkownik może dostać bana do 3 dni.

3. Użytkownik może odświeżyć własny temat, dopiero po upłynięciu 24h od ostatniego posta.


Sygnaturki

1. Wysokość sygnaturki nie może być większa niż 150px.

2. Obowiązuje całkowity zakaz obrażania innych graczy w sygnaturkach.

3. Sygnatura nie może naruszać zasad ogólnych forum.

4. Złamanie któregokolwiek z punktów regulaminu dot. sygnaturek, może doprowadzić do usunięcia sygnatury i otrzymania bana od 3 dni w wzwyż.

Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie.

Administracja gangsters.pl zastrzega sobie możliwość nieprzestrzegania regulaminu w szczególnych wypadkach.


admin

#1
Witam,
w związku z tym, że wg mojej informacji nigdy nie mieliście okazji zgłaszać oficjalnie uwag do regulaminu forum - otwieram temat.
Wszelkie (konstruktywne) uwagi mile widziane w tym wątku.
Dodatkowo dodałem ankietę, która pozwoli niejako na zebranie informacji czy regulamin ten wymaga poważnych zmian.

Pozdrawiam,
Admin

Edit by Admin:
Jakakolwiek osoba która rozpocznie tutaj dyskusję nie dotyczącą regulaminu (czyli taka dyskusja jak się rozwinęła o oszustach) otrzyma bana na forum. To nie jest miejsce na tego typu dyskusje.

Mazior

Cytat: admin w Styczeń 15, 2012, 22:42:06 PM
Witam,
w związku z tym, że wg mojej informacji nigdy nie mieliście okazji zgłaszać oficjalnie uwag do regulaminu forum - otwieram temat.
Wszelkie (konstruktywne) uwagi mile widziane w tym wątku.
Dodatkowo dodałem ankietę, która pozwoli niejako na zebranie informacji czy regulamin ten wymaga poważnych zmian.

Pozdrawiam,
Admin

jedynie moznaby bylo dodac informacje jakie sa przewidziane kary za lamanie ww. pkt regulaminu :]  pozatym, to nie wymaga on zadnych wiekszych zmian :)

krzys077

#3
Zagłosowałem na NIE ,regulamin ma luki i nie jest przestrzegany przez większość forumowiczów.Proponuje dodać w regulaminie że,zabrania się prowadzenia prywatnych wojen na forum.Co jakiś czas mamy wysyp tematów ze ten i ten oszukuje nie grać z nim itp.Każdy z poszkodowanych rzuca oskarżenia a nie daje żadnych dowodów.Gra ma tematykę gangsterską a nie parafialną a każdy poszkodowany spowiada się jak w konfesjonale ze ktoś go oszukał a sam...

Edit by admin:
Zastanów się czasami jaką rolę pełnisz na tym forum i nad swoją postawą.

Jumpers

Regulamin moim zdaniem jest odpowiedni czas aby w końcu był stosowany :) No i można dodać przewidziane kary tak jak już Najtek tutaj napisał.

sigurd89

Co do regulaminu chętnie zobaczyłbym rozwinięcie 13 pkt dot. erotyki. "Na forum obowiązuje całkowity zakaz umieszczania treści erotycznych". Ok. Ale co dokładnie uznaje się za erotykę? Czy np. avatar na którym będzie damska pupa w stringach? Czy może dziewczyna w bikinii? Sam mam "grzeczny" avatar, ale generalnie nie mam nic na przeciwko, jeśli to nie jest przesada. Za przesadę sam uznaję - ładnie to ujmując - zewnętrzne narządy płciowe, czy nieosłonięte piersi. Reszta... Cóż - gra jest od lat 18 lub za zgodą rodziców.

Podsumowując - chciałbym żeby ten punkt został sprecyzowany.

Pozdrawiam
Sigurd

siwix

#6
"Administracja gangsters.pl zastrzega sobie możliwość nieprzestrzegania regulaminu w szczególnych wypadkach."

To tak samo jak Policja może nie przestrzegać prawa w szczególnych przypadkach. Poza tym ok.  Gorzej z przestrzeganiem regulaminu  przez userów. Może dzięki odblokowaniu tego tematu część forumowiczów w końcu przeczyta regulamin  ze zrozumieniem.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

GrAz

Cytat: krzys077 w Luty 14, 2010, 18:47:20 PM
Dział Gangi


3. Użytkownik może odświeżyć własny temat, dopiero po upłynięciu 24h od ostatniego posta.


Temat odświeża się poprzez dopisanie postu co będzie skutkowało podniesieniem tematu do góry, czy tak?

MaciaseK

tak dopisanie postu podnosi temat do góry, niestety modyfikacja tego nie robi.

GrAz

#9
Ale widzisz pytanie?

Konkretnie proszę odpowiedzieć czy odświeżenie tematu to dopisanie w swoim temacie czy może jest coś o czym nie wiem i tak nie jest.

Wtedy proszę wyjaśnić jak odświeża się temat bo chce rozwiać wątpliwości co do regulaminu z racji że męczy mnie już głupota mylenia odświeżenia ze spamem, zamachami terrorystycznymi, myciem zębów czy Bóg jeden wie czym jeszcze notorycznie pojawiająca się na łamach działów gangi.

norweg

Cytat: krzys077 w Luty 14, 2010, 18:47:20 PM
Administracja gangsters.pl zastrzega sobie możliwość nieprzestrzegania regulaminu w szczególnych wypadkach.

Strasznie niefortunne sformulowanie, lepiej napisac zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie lub cokolwiek innego niz to. Jak powszechnie wszystkim gangsterom wiadomo "ryba zawsze psuje sie od glowy".

Wyplacalni.p

#11
Dlaczego stary musi pójść do "koszta", a nie lepiej odrazu do "Kosza" ?
Poprawiam Błąd, który jest nawet i na starym, poprzednim Regulaminie. ;)

Najlepiej zatrudnić tu Polonistę, ponieważ regulaminy są pisane z Błędami ;)