• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Ring - Coś nowego

Zaczęty przez kameleon565, Lipiec 15, 2020, 22:57:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kameleon565

Tak, Wiem temat ringu poruszany był nie raz ... Natomiast jest coś co nie zostało raczej poruszone a mianowicie:

Moją propozycją jest to by "uzależnić" nagrodę z ringu od % klikniętego na pasku
teraz bez względu na to czy kliknę 100% czy (10%  pod warunkiem ze pozwoli mi na to siła ataku) wygrywając dostaję nagrodę:
Zdobyłeś: 74 301 953 zł
Zdobyłeś: 1 pkt bonusu
Zdobyłeś: 2 451 pkt energii
NIE WSPOMINAJĄC JUŻ ŻE SĄ TO ŚMIESZNE ILOŚĆI


Po zmianie mogło by to wyglądać tak:

Klikając 100%
-1.000.000.000zł
-10pkt bonusu
-25.000-50.000 pkt energii

Klikając 90%+
-500.000.000zł
-5pkt bonusu

Klikając 70%-79%
-50.000.000zł
-2 pkt bonusu

Dalsze progi:
-80%+
-70%+
-60%+
-50%+
itd...
-10%+

Wprost... nagrodę uzależnić od tego jak trudno dany % osiągnąć  tzn.
Myślę że od 80% w dół nagrody powinny być drastycznie niższe...

Pomysł ma na celu aby zróżnicować nagrody,ranking oraz nagradzać kogoś kto kliknie 100% większą nagrodą niż kogoś kto kliknie nawet te 90% :D
Co za tym idzie będzie więcej pkt w obiegu więc trzeba też dostosować nagrody dzienne oraz ilość pkt za 1 bilet w dziale łapówki (i inne jeśli czegoś nie wymieniłem)

Zaznaczam pomysł nie został przemyślany pojawił mi się tylko taki zarys więc jeśli ma ktoś coś co może to ubrać w ładną całość pisać śmiało :D
Powiem też że może to być totalnie bez sensu ale mimo wszystko jakiś bonus za np 100% powinni dodać ;)

I oczywiście jestem za wszystkimi zmianami które były już proponowane  (wpisywać ich tutaj nie ma sensu)

Niegrzeczna

Myślę że pomysł fajny ale ciut przekombinowany. Wystarczy dać wyższa nagrodę przy kliknięciu 100% gdyż w większości przypadków jest to powiedzmy te 95-99%. Oczywiście za powyżej 90% mogło by być chociaż 5 pkt a w przypadku wygranej, jeśli SV przy kliknięciu powiedzmy 10%-30%  przewyższa siłę ataku przeciwnika mogło by to być zaliczone jako 1 pkt ponieważ bywa że pasek przeskoczy i też się trafia dość nisko.
Jak dla mnie temat godny poruszenia i fajnie jakby zostało wprowadzone. +1 dla kameleona :D

kameleon565

Cytat: Niegrzeczna w Lipiec 15, 2020, 23:06:58 PM
Myślę że pomysł fajny ale ciut przekombinowany. Wystarczy dać wyższa nagrodę przy kliknięciu 100% gdyż w większości przypadków jest to powiedzmy te 95-99%. Oczywiście za powyżej 90% mogło by być chociaż 5 pkt a w przypadku wygranej, jeśli SV przy kliknięciu powiedzmy 10%-30%  przewyższa siłę ataku przeciwnika mogło by to być zaliczone jako 1 pkt ponieważ bywa że pasek przeskoczy i też się trafia dość nisko.
Jak dla mnie temat godny poruszenia i fajnie jakby zostało wprowadzone. +1 dla kameleona :D

Masz rację teraz po złączeniu tego co napisałaś wychodzi całkiem ciekawa perspektywa :D

PanMariusz


Słoń72

Czesc.Mogłyby tez wpadać pkty do goryli za wygraną walke.Być moze wiecej osób by miało chęć klikania w ringu.

Ruskiebłoto

Podpinam się coś trzeba zrobić z Ringiem bo jest przestarzały trochę i nie opłacalny na chwilę obecną i proponuję zmniejszyć czas oczekiwania z 5s do chociaż 3 i wyłączyć sprawdzanie aktywności na ringu bo jest masakra czekasz 5s i jeszcze co 2 walkę wywala sprawdzanie aktywności :(

W-11

Jeżeli admin się tym nie zainteresuje, to polecam nie korzystać z tego Ringu, poza tym ten czas...
Ja chyba od 2 lat nie korzystam z Ringu, to strata czasu.

Ruskiebłoto

Tak jak niektórzy spekulują nad G3 to trochę mnie to bawi bo można po prostu uaktualnić G2 żeby było przyjemniejsze do gry ;)
nie jestem za G3 ale za 5G już jak najbardziej  ;D ;D ;D