Autor Wątek: Faza play-off (Finał i mecz o 3 miejsce) - sobota 27 kwietnia, godz: 14:45  (Przeczytany 1176 razy)

Witold33

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 505
Odp: Faza play-off (Finał i mecz o 3 miejsce) - sobota 27 kwietnia, godz: 14:45
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2019, 06:21:57 am »
3. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                                      2
4. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle                                2   
5. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie                                2
6. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa                                     2
7. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel                             2       
8. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle                                                 2       
9. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie                                                            2         
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa                             2

krecik1999

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 639
Odp: Faza play-off (Finał i mecz o 3 miejsce) - sobota 27 kwietnia, godz: 14:45
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 30, 2019, 14:42:59 pm »
3. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2 o miejsce 3)                     2
4. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)                            2
5. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie (mecz nr 3 o miejsce 3)                      1
6. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (mecz nr 3 o miejsce 1)                             1
7. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (ewentualny mecz nr 4 o miejsce 3)     2
8. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ewentualny mecz nr 4 o miejsce 1)            1
9. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie (ewentualny mecz nr 5 o miejsce 3)      1
10. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (ewentualny mecz nr 5 o miejsce 1)            1 

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 227
Odp: Faza play-off (Finał i mecz o 3 miejsce) - sobota 27 kwietnia, godz: 14:45
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 04, 2019, 20:43:21 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (mecz nr 1 o miejsce 1)    1
2. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie (mecz nr 1 o miejsce 3)   1
3. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (mecz nr 2 o miejsce 3)    2
4. ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (mecz nr 2 o miejsce 1)     2
5. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie (mecz nr 3 o miejsce 3)   1
6. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (mecz nr 3 o miejsce 1)    1


   Adamix20      6   
   cliford      6   
   Farek      6   
   Jumpers      6   
   Milanox17      6   
   prpablo      6   
   RPS      6   
   tomekluty7      6   
   Venom [G2]      6   
   damianosi      5   
   elwis2511      5   
   kisiel1983      5   
   Mariooss      5   
   matosz      5   
   TylkoZarobki      5   
   Adi Wielki      4   
   Adi89/adi_89      4   
   idioteque      4   
   krecik1999      4   
   Marmolad      4   
   Słoń72      4   
   szopa      4   
   terror-machine      4   
   Witold25      4   
   zulus      4   
   brzydka      3   
   Daria      2   
   gwidon1959      2   
   TKN mafia      2   
   Witold33      2   
   Wybaczaj      2   
Jeśli masz pytania w sprawie konkursów wyślij wiadomość na PW w Grze lub na Forum

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 717
Odp: Faza play-off (Finał i mecz o 3 miejsce) - sobota 27 kwietnia, godz: 14:45
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 05, 2019, 14:02:03 pm »
Bilety wrzucone.