• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Problemy z paskiem-reCAPTCHA

Zaczęty przez Zoomikowo, Grudzień 12, 2018, 12:20:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zoomikowo

Tak jak w temacie, od kiedy pojawiło się to zabezpieczenie, zaczęły pojawiać się problemy z paskiem, zaczął on się ścinać przez co coraz więcej osób skarży się i wolą przywrócenia tamtej wersji/tamtego zabezpieczenia.Co wy na to, aby powrócić do dawnego zabezpieczenia? Ja szczerze mówiąc, już wolę te obrazki co wyskakiwały co chwilę, bo to tak nie denerwowało jak ten ścinający się pasek, który jakby nie patrzeć utrudnia grę nam GRACZOM.Zapraszam do dyskusji pod tematem.

W-11

Najlepiej się ścinają na Smartfonach, tam to wogóle nie idzie kliknąć, bo skacze jak Uciekająca Żaba albo jak Kangur.  (Samsung Galaxy Grand 2)

zamek666

Mi się nie scina ani na kompie ani na telefonie więc nie wiem w czym macie problem. Polecam upgrade kompa bądź kupić lepszy telefon

ElMariachi

Ostatnio gram rzadko ale jak gram często jest zawiecha na mieście, jeśli miałby pomoc powrót do starego zabezp. To popieram

grant

Jest tragedia !!! Szanowna administracjo po co było zmieniać coś co działało i było dobrze ?? nie da się teraz wbijać levela, walczyć w PP, tury itd. naprawcie to !

seba069

Popieram - również u mnie zabezpieczenia doprowadzają mnie do szału.
Masz odpalone miasto, wg, turnament i captcha wymaga od Ciebie wskazania aut osobowych z niewyraźnych zdjęć - obłęd.