Autor Wątek: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30  (Przeczytany 1368 razy)

willchemik/zajebiozo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 181
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 17, 2019, 18:35:32 pm »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin      (18.01 piątek, 17:30)  1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa      (19.01 sobota, 14:45)  2
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (19.01 sobota, 20:30)  2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      (20.01 niedziela, 14:45)  2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów      (20.01 niedziela, 17:30) 2
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn  2

czesio1212

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 684
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 17, 2019, 18:43:00 pm »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin                   1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa   2   
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle       2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów                     2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów           1
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn                 2

grant

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 470
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 17, 2019, 21:42:38 pm »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin            2
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa   2   
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów         2 
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów       2
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn          2

jolaba

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 062
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 18, 2019, 07:16:27 am »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin                     1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa     2   
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle          2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów                         2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów                 1
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn                        1

damianosi

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 310
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 18, 2019, 10:16:21 am »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin            1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa   2   
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów         2 
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów       2
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn          2


kisiel1983

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 763
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 18, 2019, 12:31:34 pm »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin     1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa      2
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów     2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów     2
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn     2

terror-machine

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 172
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 18, 2019, 16:25:32 pm »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin                 1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2   
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów                     2 
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów             1
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn                    2

tomekluty7

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 746
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 18, 2019, 16:59:52 pm »
1.1
2.2
3.2
4.2
5.2
6.2

TylkoZarobki

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 18, 2019, 17:11:38 pm »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin      (18.01 piątek, 17:30) 1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa      (19.01 sobota, 14:45) 2
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (19.01 sobota, 20:30) 2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      (20.01 niedziela, 14:45) 2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów      (20.01 niedziela, 17:30) 1
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn      (21.01 poniedziałek, 20:30) 2
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2019, 17:14:38 pm wysłana przez TylkoZarobki »

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 675
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 18, 2019, 18:04:21 pm »
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa      1
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle     2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów   2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów     2
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn      1


RPS

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 773
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 18, 2019, 21:20:21 pm »
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa     2
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów      2
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn          2

piotr178

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 418
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 19, 2019, 14:35:13 pm »
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa      (19.01 sobota, 14:45) 2
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle      (19.01 sobota, 20:30) 2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów      (20.01 niedziela, 14:45) 2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów      (20.01 niedziela, 17:30) 2
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn      (21.01 poniedziałek, 20:30) 2

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 221
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 14, 2019, 14:26:39 pm »
1. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin     1
2. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa    1
3. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    2
4. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów    2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów    1
6. MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn     2


   cliford      5   
   czesio1212      5   
   Dryn      5   
   elwis2511      5   
   Keczok10      5   
   Mariooss      5   
   matosz      5   
   Milanox17      5   
   terror-machine      5   
   TylkoZarobki      5   
   Venom [G2]      5   
   Witold25      5   
   Adamix20      4   
   damianosi      4   
   ego31[G2]      4   
   gucio033      4   
   gwidon1959      4   
   idioteque      4   
   jolaba      4   
   kisiel1983      4   
   prpablo      4   
   Słoń72      4   
   TKN mafia      4   
   tomekluty7      4   
   willchemik/zajebiozo      4   
   brzydka      3   
   Daria      3   
   davemirra14      3   
   grant      3   
   HollywoodHogan      3   
   Jumpers      3   
   krecik1999      3   
   Marmolad      3   
   ostry500      3   
   piotr178      3   
   RPS      3   
   sikor9[g2]      3   
   Borys_010      2   
   szopa      2   
   Wybaczaj      2   
Jeśli masz pytania w sprawie konkursów wyślij wiadomość na PW w Grze lub na Forum

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 713
Odp: 16 kolejka - piątek 18 stycznia, godz: 17:30
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 15, 2019, 10:52:56 am »
Bilety wrzucone.