Autor Wątek: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45  (Przeczytany 1018 razy)

kiepo20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 342
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 21, 2019, 16:58:54 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa    2
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin    1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie   1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów   2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel   2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom    2

alvaro34

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 229
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 21, 2019, 17:45:46 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa    1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin    1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie   1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów   2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel   2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom    2

HollywoodHogan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 554
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 21, 2019, 20:31:36 pm »
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa-1
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin-1
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie-1
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów-2
Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel-2
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom-2

Adi89/adi_89

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 445
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 21, 2019, 21:36:24 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      (23.02 sobota, 14:45)    2
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin      (23.02 sobota, 20:30)                                          1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie      (24.02 niedziela, 14:45)        1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (24.02 niedziela, 17:30)          2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel      (25.02 poniedziałek, 17:30)                2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom      (25.02 poniedziałek, 20:30)                1


matosz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 097
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 22, 2019, 09:37:32 am »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin      1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie      1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      1
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel      2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom      2

willchemik/zajebiozo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 181
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2019, 10:55:43 am »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      (23.02 sobota, 14:45)  1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin      (23.02 sobota, 20:30) 1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie      (24.02 niedziela, 14:45) 1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (24.02 niedziela, 17:30) 2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel      (25.02 poniedziałek, 17:30) 2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom      1

Mariooss

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 121
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2019, 13:14:19 pm »
Do obstawienia jest łącznie 6 spotkań:
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      (23.02 sobota, 14:45)    1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin      (23.02 sobota, 20:30)         1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie      (24.02 niedziela, 14:45)  1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (24.02 niedziela, 17:30)    1
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel      (25.02 poniedziałek, 17:30)       2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom      (25.02 poniedziałek, 20:30)         1

Ziom1234

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 524
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2019, 13:28:26 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa    1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin    2. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie   1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów   2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel   1
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom    2

szopa

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 653
  • Szopa
    • YouTube
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 22, 2019, 14:24:46 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa               2
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin                                    1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie    1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów        2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel                     2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom                           2

damianosi

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 310
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 22, 2019, 14:35:45 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa                 1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin                                      1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie      1 
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów          2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel                       2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom                            2

kling11

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 730
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2019, 15:20:27 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin                           1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów           2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel                  2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom              2

terror-machine

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 172
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 22, 2019, 16:49:46 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa             2
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin                                  1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1 
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel                   2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom                         2

szary_mysz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 381
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2019, 17:14:53 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin                           1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów           2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel                  2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom              2

davemirra14

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 789
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 22, 2019, 18:43:39 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      (23.02 sobota, 14:45) 2
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin      (23.02 sobota, 20:30) 1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie      (24.02 niedziela, 14:45) 2
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (24.02 niedziela, 17:30) 2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel      (25.02 poniedziałek, 17:30) 2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom      (25.02 poniedziałek, 20:30) 2
12, 16, 22, 29, 36, 40, 60, 61, 77, 78

TylkoZarobki

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: 22 kolejka - sobota 23 lutego, godz: 14:45
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 22, 2019, 20:55:11 pm »
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa      (23.02 sobota, 14:45)                     1
2. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin      (23.02 sobota, 20:30)                                           1
3. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie      (24.02 niedziela, 14:45)        2
4. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów      (24.02 niedziela, 17:30)           2
5. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel      (25.02 poniedziałek, 17:30)                    2
6. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom      (25.02 poniedziałek, 20:30)                           2