Autor Wątek: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30  (Przeczytany 1204 razy)

konkursy

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 713
W tym wątku typujemy mecze o 7,9,11 miejsce PlusLigi w siatkówce.
Czas typowania jest ustalony do soboty 30 marca do godziny 17:29:59

Do obstawienia jest łącznie 9 spotkań:

1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      (30.03 sobota, 17:30) --> wynik 0:3
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      (31.03 niedziela, 17:30) --> wynik 2:3
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      (01.04 poniedziałek, 20:30) --> wynik 3:0
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      (05.04 piątek, 17:30) --> wynik 3:0
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      (06.04 sobota, 20:30) --> wynik 0:3
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)      (05.04 piątek, 18:00) --> wynik 3:1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      (12.04 piątek, 20:30) --> mecz się nie odbędzie
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)      (08.04 poniedziałek, 17:30) --> mecz się nie odbędzie
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      (08.04 poniedziałek, 18:00) --> mecz się nie odbędzie


Przy każdym spotkaniu należy podać jedną z dwóch możliwych zdarzeń:

1 - wygrają gospodarze
2 - wygrają goście


Za każde poprawnie wytypowane spotkanie gracz dostaje 1 pkt do Rankingu.

Użytkownik, który w tej kolejce trafi:
a) wszystkie spotkania - otrzyma 6 biletów
b) wszystkie spotkania oprócz jednego meczu - otrzyma 3 bilety
c) wszystkie spotkania oprócz dwóch meczów - otrzyma 1 bilet




Zasady konkursu:

1. Nie wolno kopiować typowań innych użytkowników.
2. Nie wolno podawać więcej niż 1 raz swoich typowań na daną kolejkę (jeżeli nie pamiętasz czy dodałeś swoje typy, to poszukaj swój post za nim dodasz nowy wątek).
3. W przypadku gdy zmieni się godzina rozpoczęcia spotkania na wcześniejszą niż ta podana w tym wątku (przykładowo z 14:00 na 13:30), pod uwagę będą brane tylko te typowania które zostały podane przed rozpoczęciem zawodów (np. do 13:29).
4. Typowania, które zostały podane po terminie nie będą brane pod uwagę. Lecz spotkania, które odbędą się później już zostaną zaliczone (jeżeli np. gracz nie dodał swoich typowań na czas... to może podać typowania na pozostałe spotkania, które jeszcze nie zostały rozegrane).
5. Nie wolno edytować swoich wątków po rozpoczęciu pierwszego spotkania. Edycja własnych typów przed rozpoczęciem pierwszego meczu jest dozwolona.
6. Nie można podawać pojedynczych typów. Pamiętaj, że gracz który podczas jednej kolejki doda 2 nowe posty z typowaniami nie będzie brany pod uwagę w danej kolejce. Należy tylko i wyłącznie podawać typowania na wszystkie spotkania danej kolejki, które nie zostały jeszcze rozegrane.
7. Użytkownicy, którzy posiadają kilka kont na forum przypisanych do różnych postaci w grze mogą podawać swoje typowania tylko z jednego konta. Administracja będzie weryfikować podejrzane konta w bazie i w przypadku wykrycia multikont typowania nie zostaną uznane (http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17818.0)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2019, 10:20:09 am wysłana przez konkursy »

willchemik/zajebiozo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3 181
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2019, 09:05:02 am »
1.2
2.2
3.1
4.1
5.2
6.1
7.1
8.2
9.1

Venom [G2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 5 297
  • RWD next AWD next FWD
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2019, 10:09:04 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)      1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)     1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      2
1 2 3 czy to świat jest zły czy ty ? Rozejrzyj się, co człowiek robi - a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi !

Dryn

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 761
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2019, 10:38:51 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)                       1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)                       1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)                 1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9                       1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)                 2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)                        1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)       1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)       1

Jumpers

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 221
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2019, 11:14:04 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)    1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)    2
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)     1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9    1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)  1
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)   1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)   1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)    2
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)     2
Jeśli masz pytania w sprawie konkursów wyślij wiadomość na PW w Grze lub na Forum

Milanox17

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 414
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2019, 12:40:29 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)                           2
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)                            1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)                          1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9                               1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)                         2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)                                  1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)                  1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)                      2
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)                            1

sikor9[g2]

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 675
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2019, 13:52:12 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      2
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)     1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9     1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)     2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)     1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)     1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)   2
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      2

gwidon1959

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 908
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2019, 14:14:41 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      (30.03 sobota, 17:30)                               1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      (31.03 niedziela, 17:30)                              1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      (01.04 poniedziałek, 20:30)               1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      (05.04 piątek, 17:30)                              2
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      (06.04 sobota, 20:30)                      2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)      (07.04 niedziela, 20:30)                               1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      (14.04 niedziela, 00:00)   1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)      (14.04 niedziela, 00:00)             1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      (14.04 niedziela, 00:00)           2


Wybaczaj

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 903
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2019, 14:19:21 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      (30.03 sobota, 17:30)                                       1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      (31.03 niedziela, 17:30)                                     2
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      (01.04 poniedziałek, 20:30)                        1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      (05.04 piątek, 17:30)                                            1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      (06.04 sobota, 20:30)                                   2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)      (07.04 niedziela, 20:30)                                        1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      (14.04 niedziela, 00:00)              1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)      (14.04 niedziela, 00:00)                      1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      (14.04 niedziela, 00:00)                      2

brzydka

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 909
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2019, 14:24:59 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      (30.03 sobota, 17:30)                                     1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      (31.03 niedziela, 17:30)                                  2
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      (01.04 poniedziałek, 20:30)                    1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      (05.04 piątek, 17:30)                                      1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      (06.04 sobota, 20:30)                             2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)      (07.04 niedziela, 20:30)                                  1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      (14.04 niedziela, 00:00)       1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)      (14.04 niedziela, 00:00)               1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      (14.04 niedziela, 00:00)               2


Daria

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 911
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2019, 14:27:02 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      (30.03 sobota, 17:30)                                     1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      (31.03 niedziela, 17:30)                                   1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      (01.04 poniedziałek, 20:30)                        1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      (05.04 piątek, 17:30)                                         1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      (06.04 sobota, 20:30)                                  1
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)      (07.04 niedziela, 20:30)                                      1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      (14.04 niedziela, 00:00)          1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)      (14.04 niedziela, 00:00)                    1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      (14.04 niedziela, 00:00)                    1


kisiel1983

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 763
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2019, 15:27:58 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)      1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)     2
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)     1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)     1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)      1

szary_mysz

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 381
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2019, 17:09:59 pm »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)    1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)    2
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)     1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9    1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)  2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)   1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)   1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)    1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)     2

prpablo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 4 322
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 27, 2019, 05:33:55 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)      2
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)      1
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)     1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9      1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)      2
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)     2
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)      1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)      1
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)     1

Farek

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1 152
Odp: Faza play-off (mecze o 7,9,11 miejsce) - sobota 30 marca, godz: 17:30
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 27, 2019, 07:28:56 am »
1. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (mecz nr 1 o miejsce 9)    1
2. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (mecz nr 1 o miejsce 11)    2
3. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (mecz nr 1 o miejsce 7)     1
4. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (mecz nr 2) o miejsce 9    1
5. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (mecz nr 2 o miejsce 7)  1
6. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (mecz nr 2 o miejsce 11)   1
7. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 7)   1
8. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 9)    2
9. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (ewentualny mecz nr 3 o miejsce 11)     2